Перейти до змісту

як боротись з депресією?


Рекомендовані повідомлення

Часом трапляється так, що в житті наступає чорна смуга, і вона затягується..... :( ду-уже затягується..... :glare: що робити у таких випадках, коли не хочеться абсолютно нічого? Можливо, хтось пережив дещо подібне і знає рецепт повернення радості... Коротше, як подолати цей стан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бехеровка+повії. зазвичай за тиждень минає

а у випадку, коли ти жінка?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бехеровка+повії. зазвичай за тиждень минає

а у випадку, коли ти жінка?..

мартіні+жигало ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за інструкцію... на цьому депресія точно закінчиться :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом трапляється так, що в житті наступає чорна смуга, і вона затягується..... :( ду-уже затягується..... :glare: що робити у таких випадках, коли не хочеться абсолютно нічого? Можливо, хтось пережив дещо подібне і знає рецепт повернення радості... Коротше, як подолати цей стан?

Робота. Хоч в офісі, хоч у полі. Краще в полі. :) Якщо треба - можу організувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумати собі заняття, щоб не було часу думати про ту депресію.

що кому подобається - зайнятися спортом чи вишивати, аби було цікаво

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумати собі заняття, щоб не було часу думати про ту депресію.

що кому подобається - зайнятися спортом чи вишивати, аби було цікаво

отож-бо й воно, що при депресії нічим не хочеться займатись, а часто навіть не хочеться їсти і пити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкращі ліки від деперсії це БІЙКА!!! :horse: тільки не бабське вовтузяння, а справжня, щоб аж кістки тріщали :D І про депресію забудеш, і імунітет зміцниш ;)

_____________________________

ой! якщо для жіночки, то я навіть не знаю... може "шопінг" чи сєкас якийсь незвичайний?

Змінено користувачем eNyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо робота, шопінг, хлопці, алкоголь, трава, LSD та ін. не допомагають, може тут замов собі якийсь виріб для розваги. ;)http://kazanova.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anahareo

а ти нове знайомство пробувала?! ну тобто як із чоловіками так і з жінками! просто десь чітав що заводячи нову дружбу ти немовби "перегортаєш" сторінку свого життя щось типу цього! "заведи" :D собі хлопця хай зробить тобі щось не звичайне...... і повірь все як рукою зніме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то депресія - це досить складний хімічний збій у клітинах тіла. І простими забавками це не лікується. Треба надзвичайно сильний стрес (біль, насолода, близькість смерті чи щось подібне) або пігулки. Якщо депресія проходить сама собою, то це була не вона. І взагалі зараз це модне словечко часто вживають в невластивому значенні <_<

пс: нейропептиди це вам не булька з носа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стандартна тема у жінок восени - відмазка аля "депресія" ....

...Мужика на вас немає.. щоб зранку ..так щоб аж на стіну дерлася.. в обід, коли з роботи на обід приїде.. і ввечері, щоб проходу не давав...

... в декрет відправити.. щоб не було часу думати про всяку єрунду.. найближчих кілька років...

... ремонт затіяти...

... змінити діяльність роботи/роботу (урізноманітнити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені допомагає спілкування з людьми, але бажано з позитивним, щоб більше не грузитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо депресія проходить сама собою, то це була не вона. І взагалі зараз це модне словечко часто вживають в невластивому значенні <_<

ага хандру з депресією путають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі - найкращі ліки від депресії :) . Можете навіть не сперечатись! :P

+1 ZloY підтримую і згоден

в мну депресняк був в січні коли скоротили з роботи тільки друзі підтримали

а з квітня на веліку, правда не завжди получалось, на покатушки як в минулому році але ліки супер :):)

спс Lexx +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казали в одному відомому фільмі..... :ok:

.... Або напитись, або до баб ..... а краще і те і друге...і побільше.. ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депресняк долають всі по різному (з вище написаного).Навіть можеш піти в (Адрен-сіті) розстріляй когось,думаю трохи відляже.Або в чистому полі відкричатись,тоже лишній груз з душі скинеш.Кожен по різному,шо тобі до душі припаде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

______________________.rar - книжка, звичайно, вас не врятує, це просто одна з багатьох книжечок аля "Витягни себе сам", але я читав і думав, що не все так погано.

Насправді було все дуже погано і важко, і закінчилось дуже недобре, але місяць на транквілізаторах + вітаміни + змушував себе відривати сраку від ліжка і йти бігати/підтягуватись/віджиматись і ніби перейшло... Одним словом, читайте книжку, ідіть до лікарів, нехай призначають лікування.

От вам трішки позитиву :) :

3878a45bfc02.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стандартна тема у жінок восени - відмазка аля "депресія" ....

...Мужика на вас немає.. щоб зранку ..так щоб аж на стіну дерлася.. в обід, коли з роботи на обід приїде.. і ввечері, щоб проходу не давав...

... в декрет відправити.. щоб не було часу думати про всяку єрунду.. найближчих кілька років...

... ремонт затіяти...

... змінити діяльність роботи/роботу (урізноманітнити...

+ 100! правда з мужиками дійсно проблемка... (не в мене, але статистика накльовується).

... поїхати кудись, благо всяких короткочасних мандрів замками і не тільки - купа. Чула навіть про поїздочки, де збирають хлопців та дівчат (для знайомства).

.... піти на якісь курси: іноземної мови, підвищення кваліфікації, то що.

.... спорт! краще штанга...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо робота, шопінг, хлопці, алкоголь, трава, LSD та ін. не допомагають

Не хватає в цьому переліку ще морфіну та героїну..

Можна запропонувати поїхати до когось в гості, повеселитися там, а під ранок дипресія вже буде не такою великою.. А взагалі який віковий діапазон збираємося лікувати від дипресії ?

навряд чи допоможе.... <_< НІЧОГО НЕ ХОЧЕТЬСЯ; і людей бачити також :_22: мені за 20, але ж справа не у віці........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anahareo

а ти нове знайомство пробувала?! ну тобто як із чоловіками так і з жінками! просто десь чітав що заводячи нову дружбу ти немовби "перегортаєш" сторінку свого життя щось типу цього! "заведи" :D собі хлопця хай зробить тобі щось не звичайне...... і повірь все як рукою зніме!

коли почуваєшся вкрай невпевнено, виходити з дому не хочеться, а мусиш ходити на роботу і тягнути купу обов-язків, метод зі знайомствами якось не підходить.... Але дякую за пораду)

взагалі-то депресія - це досить складний хімічний збій у клітинах тіла. І простими забавками це не лікується. Треба надзвичайно сильний стрес (біль, насолода, близькість смерті чи щось подібне) або пігулки. Якщо депресія проходить сама собою, то це була не вона. І взагалі зараз це модне словечко часто вживають в невластивому значенні <_<

пс: нейропептиди це вам не булька з носа :)

у мене точно депресія :sq_ye: а що таке нейропептиди?

Стандартна тема у жінок восени - відмазка аля "депресія" ....

...Мужика на вас немає.. щоб зранку ..так щоб аж на стіну дерлася.. в обід, коли з роботи на обід приїде.. і ввечері, щоб проходу не давав...

... в декрет відправити.. щоб не було часу думати про всяку єрунду.. найближчих кілька років...

... ремонт затіяти...

... змінити діяльність роботи/роботу (урізноманітнити...

все це вже проходили( навіть ремонт :ohmy:

Депресняк долають всі по різному (з вище написаного).Навіть можеш піти в (Адрен-сіті) розстріляй когось,думаю трохи відляже.Або в чистому полі відкричатись,тоже лишній груз з душі скинеш.Кожен по різному,шо тобі до душі припаде!

думаю, усе це знімає стрес... але коли стрес безперервний......................(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

______________________.rar - книжка, звичайно, вас не врятує, це просто одна з багатьох книжечок аля "Витягни себе сам", але я читав і думав, що не все так погано.

Насправді було все дуже погано і важко, і закінчилось дуже недобре, але місяць на транквілізаторах + вітаміни + змушував себе відривати сраку від ліжка і йти бігати/підтягуватись/віджиматись і ніби перейшло... Одним словом, читайте книжку, ідіть до лікарів, нехай призначають лікування.

От вам трішки позитиву :) :

хоча книжечка у мене чомусь не грузиться, дуже дякую :unsure: особливо за малюнок :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...