Перейти до змісту

Чи міг би ти покоритися жінці, щоб здобути право нею володіти


Kusya

Рекомендовані повідомлення

прям клуб властітєлєй женщін :D

тіхо-тіхо! нехай вони собі думають краще, що вони - властительниці чоловіків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

прям клуб властітєлєй женщін :D

тіхо-тіхо! нехай вони собі думають краще, що вони - властительниці чоловіків.

Та ні, та ні - чоловік завжди зверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прям клуб властітєлєй женщін :D

тіхо-тіхо! нехай вони собі думають краще, що вони - властительниці чоловіків.

Та ні, та ні - чоловік завжди зверху.

Фі! Чи вам ніколи не хотілось те змінити? Тоді ви нікчемна жінко.

ЗІ хоча, сподіваюсь, Ви жартували :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінці потрібен справжній мужчина.

Справжній мужчина - лідер.

Лідер не підкоряється, але буває дипломатичним.

Справжній чоловік - ретросексуал

УПД. Помойму на рахунок нікчемної жінки, дехто загнався. Я наприклад іронію сказаного Luychi вловив. А ображати її нІзащо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінці потрібен справжній мужчина.

Справжній мужчина - лідер.

Лідер не підкоряється, але буває дипломатичним.

Справжній чоловік - ретросексуал

УПД. Помойму на рахунок нікчемної жінки, дехто загнався. Я наприклад іронію сказаного Luychi вловив. А ображати її нІзащо.

це ріклама Віктарфьйодаричя???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан difoto не так часто спілкується українською, тому і не може влучно підібрати слова...я розумію... і навіть не ображаюсь.

А Ви, шановний Анатолій Батькович, стаєте прогнозовані. Вже в котрій темі згадуєте лідера "Регіонів", чи його однопартійців (однопартійку) це вже навіть не смішно.

А взагалі-то за флуд мене вже раз карали і пости стирали, вам то нічого, вищеозначені товариші по форуму - а я то знов вигрібу по повній. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан difoto не так часто спілкується українською, тому і не може влучно підібрати слова...я розумію... і навіть не ображаюсь.

А Ви, шановний Анатолій Батькович, стаєте прогнозовані. Вже в котрій темі згадуєте лідера "Регіонів", чи його однопартійців (однопартійку) це вже навіть не смішно.

А взагалі-то за флуд мене вже раз карали і пости стирали, вам то нічого, вищеозначені товариші по форуму - а я то знов вигрібу по повній. :P

ВИ тоже прогнозована- я знав, шо зерегіруєте на Віктарфьйодаричя

і - Ваша судьба- страждать публічьно за ідєали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OMG

Пан difoto не так часто спілкується українською, тому і не може влучно підібрати слова...я розумію... і навіть не ображаюсь

Вітаю. Ви щойно успішно лизнули.

Цікаво знати, для чого вам це треба...

*пішов спати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йоманарод! Дети! Не лезьте в беседу, когда взрослые общаются!

Romich, ты полный идиот, если не понял смысл фразы про женщину. А теперь разберись: ты таки идиот или нет?

ЗЫ а мої лінгвістичні вподобання тут ні до чого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... знаете, как на самом деле переводится слово "идиот"?

На древнегреческом "идиотус" - это обособленный, асоциальный, аполитический тип, не принимающий частия в общественной жизни, тобишь политике, в отличие от "политикус".

Так вот я - идиот.

Тепер Romich визначайтесь і Ви. А так як Ви мене захищали - то іноді краще жувати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думаю, до чого був сьогоднішній мій сон: люб'язна розмова з difoto :D

Ото я вже уві сні приходжу? Папулярность бєрьот свайо, однако!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Жінці потрібний справжній мужчина"

ПОняття справжній мужчина можна мусолити до безконечності ва врємєні і прастранствє.

Для кожного справжній мужчина свій.

Когось треба завоювати. Але головне не перестаратись. А то прийдеться все життя так за нею бігати і корчити з себе троянського героя)))

Хтось ведеться на типові чоловічі соплі типу "ой та я такий весь кльовий, бач?але от мені духовно чогось там не вистачає,я не бачу розуміння зі сторони друзів/співробітників/батьків/жінки..." - а ви думали?:) І таке є. Сама колись велась. Мать тереза б"№"! Б*ють на жіночий материнський інстинкт?:))))

Комусь достатньо показати святі причандали святого мужчини. Тобто годинник,мобілку, машинку, що свідчать про заочну відсутність фінансово-статевої кризи :))) Мало таких бабьонок по Трьошках-Золотах шляється, га, шановні чоловіки?:)

Комусь тільки варто продемонструвати "я хочу від тебе багато дітей.я буду за тобою дивитись. я буду тебе забезпечувати у всьому".. Про яке завоювання в такому випадку може бути мова?:)

Підкоритись? Ну.....Треба продемонструвати покору)))). Але це не всі жінки люблять. І не всі розуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=16441 п.4

Інший користувач вже отримав би РО. Але ж куда нам грішним проти ВІП?

Правда, Luychi?

Але то нічого.

difoto, я тобі пробачаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romich, Ви отримали адекватну відповідь на своє не зовсім адекватне ствердження. Чи Ви чекали чогось іншого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю. Ви щойно успішно лизнули.

Цікаво знати, для чого вам це треба...

*пішов спати

Ога. Це було мимо.

Але редактити не буду.

Luychi, перепрошую. За недоглядом вашу фразу приписав іншому юзеру. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме ветки довольно простое: мужики слишком прямолинейны, чтобы длительно воплощать

название топика в действительность. а еще ленивы и упрямы.

так что рулите оными персонажами дальше. вашей власти ничего не угрожает :)

гы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме ветки довольно простое: мужики слишком прямолинейны, чтобы длительно воплощать

название топика в действительность. а еще ленивы и упрямы.

так что рулите оными персонажами дальше. вашей власти ничего не угрожает :)

Нагадало мені один медичний термін - "мниме благополуччя" :)

ЗІ. ІМХО, трохи некоректно підводити резюме топіка, розписуючись за інших.

ЗЗІ. Міг би чимало розказати по темі (не написати, а лише розказати - причина на те є: verba volant, scripta manent...).

ЗЗЗІ. Моє особисте резюме - чоловік повинен вміти уступати жінці в дрібницях та питаннях середньої важливості, але обов'язково прораховуючи наперед можливі варіанти розвитку подій, і у випадку ризику настання негативних наслідків - зуміти направити жінку в інше, правильне русло. Тільки так, щоб вона про це не здогадалася. Хай таким чином відчуває свою владу і вплив. Але у важливих питаннях (більше того - в критичних ситуаціях) чоловік повинен вміти брати відповідальність на себе, і самостійно приймати рішення. Це дасть жінці відчути себе жінкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чоловік повинен вміти уступати жінці в дрібницях та питаннях середньої важливості, але обов'язково прораховуючи наперед можливі варіанти розвитку подій, і у випадку ризику настання негативних наслідків - зуміти направити жінку в інше, правильне русло. Тільки так, щоб вона про це не здогадалася. Хай таким чином відчуває свою владу і вплив. Але у важливих питаннях (більше того - в критичних ситуаціях) чоловік повинен вміти брати відповідальність на себе, і самостійно приймати рішення. Це дасть жінці відчути себе жінкою.

Підтримую цілком і повністю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а треба вміти поєднувати відкритість/чесність/відвертість (хоча на даний час це ДУУУЖЕ ДУУУЖЕЕЕЕЕЕЕЕ ПРЕДУУУЖЕЕЕ рідкісне явище, зазвичай купа лицемірства в мужиках.) з такими от маленькими хитринками, про які писав Ярчик.

В цьому і полягає певно чоловічий шарм. Я хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня складывается впечатление, что ты таки стала его женой ;))

Ярчиковою шоль? А я що - мала? О_о

:lol: :lol: :lol: Ярчик, сплюнь три рази, нашепчи у воду та вилий її на перехресті опівночі, сіль через плече і при свічці читай отче наш, поки свічка не догорить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...