Перейти до змісту

Чи міг би ти покоритися жінці, щоб здобути право нею володіти


Kusya

Рекомендовані повідомлення

Відвертість і довіра?

ІМХО, змовчати - не значить "збрехати". Натякнути - не значить "вказувати". А любити - не означає обтяжувати того, кого любиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Дякую, Костя, але "Героїв України" може давати тільки Президент України, відповідно, "Героїв Борди" чи "Героїв Топіка" можуть давати також особи з відповідними на те повноваженнями :) Я так вважаю.

Крім того, на відміну від декого я не претендую ні на героїзм, ні на звання "справжнього мужчини, який розуміє жінок", ні на те, щоб комусь тут "понравитись" - я не купюра в 100 баксів, щоб усім подобатися :)

Так що в топіку і на борді я залишаюся всього лише юзером №263.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чи міг би ти покоритися жінці, щоб здобути право нею володіти...??

Питання передбачає будь-яку відповідь.Але тим не менше)

ИМХО.

1)Якщо жінка НЕ ХОЧЕ чоловіком володіти то до ж.....и чоловіче-покоритися))

2)Жінка інтуїтивно й миттево відчуває слабкі місця в чоловічій обороні.В залежності від результатів "сканування",вона обирає яким інструментом буде проводитись хак, чи то слабкісь, ніжність,ласка чи то інтелект,ерудиція,гумор тощо.Стикався й з тим й з тим)Рано чи пізно в спілкуванні з розумною (а інші не розглядаються)ЖІНКОЮ ти САМ приходиш до висновку:"Ваау я повністтю контролюю ситуацію" й ось вона головн помилка!Ти вже підкорений,але зберігається й підтримується повна ілюзія твоєї влади.Прикро)))Але доволі часто жінки й підкоряють й дають право))

3)Варіант:"Пані,давайте дружити,я виконую будь-яку жіночу забаганку,ну Ви розумієте хі,ха,ха,охохо!----Особисто мною не розглядається!!!Але має право на розмноження)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У жінці борються бажання кішки бути незалежною й бажання собаки мати хазяїна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У жінці борються бажання кішки бути незалежною й бажання собаки мати хазяїна...

+1. Круто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У жінці борються бажання кішки бути незалежною й бажання собаки мати хазяїна...

... і саме гірше, коли ця боротьба триває все життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...