Перейти до змісту

Чи міг би ти покоритися жінці, щоб здобути право нею володіти


Kusya

Рекомендовані повідомлення

"Надо уметь часто повиноваться женщине, чтобы иногда иметь право ею повелевать."

Віктор Гюго

Ваше розуміння і ставлення до цієї фрази. Цікаво як до цього відносяться протилежні статі і на скільки відрізняється чи навпаки сходяться думки чоловіків і жінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

В наших славянских условиях все совсем наоборот.

женщины часто слушаются мужчин по пустякам,

чтобы в серьезных вопросах ими повелевать :)

p.S. впрочем это относится к умным женщинам ;)

а ше умна женщіна вміє дати чоловікові те, що ніяка інша не змогла дати.

Та да все правильно. Але я хочу почути думку чоловіка по поводу того, що як відомо, вони горді і сильні і звикли властвовати вони. Питання чи зможе сильний, самодостатній чоловік скоритися жінці, щоб врешті її здобути. Не показувати, що я "да я мужик" , ніколи і в житі не буду коритися жінці. Оцей момент для жінки буває інколи дуже важливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить "коритись"??? я ж не раб якийсь! ніколи нікому не буду коритись!! і не хочу щоб хтось корився мені. Якщо коришся значить або слабкий, або дурний, або і те, і те разом. Навіщо мені слабка чи дурна жінка?? З такими так не цікаво...

Одне діло "ДОСЛУХАТИСЯ" і зовсім інше "коритись"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання чи зможе сильний, самодостатній чоловік скоритися жінці, щоб врешті її здобути. 

Багато жінок мріють про те, щоб їх постійно завойовували, але лише небагато пам'ятають про те, що зазвичай роблять загарбники-переможці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить "коритись"??? я ж не раб якийсь! ніколи нікому не буду коритись!! і не хочу щоб хтось корився мені. Якщо коришся значить або слабкий, або дурний, або і те, і те разом. Навіщо мені слабка чи дурна жінка?? З такими так не цікаво...

Одне діло "ДОСЛУХАТИСЯ" і зовсім інше "коритись"...

ні я не кажу про владу фізичну. ти зроби те, а так ти не будеш робити. це можливо на рівні почутів, емоцій, взаєморозуміння. не обов язково сприймати фразу буквально. Я думаю поет говорив у переносному значені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і я не мав на увазі владу фізичну <_<

якщо мені пояснять чому я повинен робити так, а не так і мені це здасться логічним, от тоді я прислухаюсь.

Хоча якщо кохана забажає щось таке ну зовсім "нелогічне", але це їй дуже хочеться і їй буде від цього вкрай приємно, то чому б не зробити це для неї :rolleyes: Все-таки вона ж "Кохана"...

пс: я за АБСОЛЮТНУ рівність у відносинах! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я не зовсім про рівність маю на увазі. Наприклад: от чоловік (він як вождь) - весь властний, впевнений в собі, гордий. А тут слабка жінка (хранительниця вогню) каже бути так бо я важаю то ліпший варіант полювання на звіра(варіант дійсно кращий). Питання як себе поведе чоловік, погодиться, покориться, чи буде стояти на свому, бо то ж жінка, що вона носа пхає - нехай їсти варить. Ну це примітивне порівння, але вот шо я маю на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з Гюго, але тільки за однієї умови, про яку писав kostya - якщо жінка розумна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вміння коритися і прислухатися не повинно бути прив'язане ні до статі, ні до кольору шкіри ні до інших зручних для відмазок параметрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наших славянских условиях все совсем наоборот.

женщины часто слушаются мужчин по пустякам,

чтобы в серьезных вопросах ими повелевать :)

p.S. впрочем это относится к умным женщинам ;)

Можна перефразувати:

чоловік Може дослухатися/коритися/зробити так як радить жінка,

щоб в серйозних питаннях нею володіти

p.S. це відноситься до мудрих чоловіків ;)

Тобто, хто з двох партнерів мудріший, той вміє так подати своє рішення, щоб інший партнер прийняв за своє.

А тому хто менш мудрий здається, що той покорився.

Ну це мені так здається :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад: от чоловік (він як вождь) - весь властний, впевнений в собі, гордий. А тут слабка жінка (хранительниця вогню) каже бути так бо я важаю то ліпший варіант полювання на звіра(варіант дійсно кращий). Питання як себе поведе чоловік, погодиться, покориться, чи буде стояти на свому, бо то ж жінка, що вона носа пхає - нехай їсти варить. Ну це примітивне порівння, але вот шо я маю на увазі.

Це лише впертий баран може стояти на своєму коли вигода пропозиції жінки на лице. Якщо є слушна порада то чому б і не скористатися. А взагалі жінкам по великому рахунку потрібні не ті чоловіки які будуть їм покорятися, а ті які покоряють їх. І якщо чоловік проявлятиме м'якотілість то такий чоловік втрачає авторитет та повагу в очах жінки. А щоб здобути право володіти жінкою в жодному разі не потрібно покорятися їй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це лише впертий баран може стояти на своєму коли вигода пропозиції жінки на лице. Якщо є слушна порада то чому б і не скористатися. А взагалі жінкам по великому рахунку потрібні не ті чоловіки які будуть їм покорятися, а ті які покоряють їх. І якщо чоловік проявлятиме м'якотілість то такий чоловік втрачає авторитет та повагу в очах жінки. А щоб здобути право володіти жінкою в жодному разі не потрібно покорятися їй.

а ше харашо харчуваться, щоб буть красівим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ше харашо харчуваться, щоб буть красівим

Кому хорошо харчуваться а кому скинути десяток 2-й кілограм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Багато жінок мріють про те, щоб їх постійно завойовували, але лише небагато пам'ятають про те, що зазвичай роблять загарбники-переможці...

+1

на жаль, правда :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато жінок мріють про те, щоб їх постійно завойовували, але лише небагато пам'ятають про те, що зазвичай роблять загарбники-переможці...

+1

на жаль, правда :horse:

вони топчуть жертву брудними чобітьми і ололо її брутально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, що чоловікові зовсім не треба "коритись" жінці, "грати під її дудку", слухатись її та регулярно виказувати бажання зробити все так, як їй захочеться. Насправді такої самовідданості ніхто не оцінить, - ні чоловік, ні жінка. Якщо чоловік хоче, щоб жінка його любила і поважала (а не використовувала як жилетку для ниття, виконавця своїх забаганок або звичайнісіньку іграшку), йому достатньо виказувати щодо неї ту саму елементарну любов і повагу, от і все. у відносинах повинна бути вже згадувана рівність, а будь-які маніпуляції (байдуже з якого боку) досвідченій людині досить легко розпізнати. До того ж, кожна жінка підсвідомо прагне знайти чоловіка на порядок сильнішого, розумнішого, досвідченішого і т.д. і т.п., ніж вона сама. це нормально, і це правильно. Тож я закликаю наших чоловіків бути в першу чергу МУЖНІМИ, але водночас не забувати бути й НІЖНИМИ та УВАЖНИМИ по відношенню до своїх коханих :0139:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а будь-які маніпуляції (байдуже з якого боку) досвідченій людині досить легко розпізнати

ступенів досвідченості , якщо підходити до цього питання дискретно, у моєму життєвому досвіді є 8-9.

Я можу насміятись над Вами приблизно десятьма способами, при цьому Ви мені скажете комплімент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а будь-які маніпуляції (байдуже з якого боку) досвідченій людині досить легко розпізнати

ступенів досвідченості , якщо підходити до цього питання дискретно, у моєму життєвому досвіді є 8-9.

Я можу насміятись над Вами приблизно десятьма способами, при цьому Ви мені скажете комплімент.

та ти ужасєн па пріродє сваєй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ступенів досвідченості , якщо підходити до цього питання дискретно, у моєму життєвому досвіді є 8-9.

Я можу насміятись над Вами приблизно десятьма способами, при цьому Ви мені скажете комплімент.

difoto та якби ти здогадувався скількома способами жінка може насміятись над чоловіком і вивернути все у свою користь...... хоча ми, жінки, взагалі добрі і покладисті, і слухняні, і слова лишнього не скажем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi , якби ж Ви знали, скількома властивостями жінкок користуються чоловіки, аби ви думали, що керуєте, володієте та користуєтесь ними, аби тільки лишати себе у спокої ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto та якби ти здогадувався скількома способами жінка може насміятись над чоловіком і вивернути все у свою користь......

ти забула уточнити, що та жінка повинна чоловіку подобатись, інакше вона може хоч вивертатись, хоч вивернутись навиворіт, але без результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...