Перейти до змісту

Цифрове телебачення в Луцьку та в Нововолинську


biter

Рекомендовані повідомлення

Я, ось тут читаю найсвіжіші новини про цифрове телебачення http://tv-digest.com...BD%D0%B8%D0%B5/

До речі там описано якими способами дивитись цифрове телебачення .

Молоденькій форум,але почитати є що.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 541
  • Створено
  • Остання відповідь

Зачекайте до березня,тоді буде відомо який тюнер купувати.

Березень настав, який тюнер купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму за пиво/сік/горячий шоколад тюнер Т2 в оренду на декілька днів потестувати цифрове ТВ в Ківерцях.

З пропозиціями прошу в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів, то в тюнер втикаємо дециметрому антену і насолоджуємося якісним ТБ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів, то в тюнер втикаємо дециметрому антену і насолоджуємося якісним ТБ?
уточню, що згідно із стандартом антенна повинна бути піднята на висоту не менше 10 метрів від землі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів, то в тюнер втикаємо дециметрому антену і насолоджуємося якісним ТБ?
уточню, що згідно із стандартом антенна повинна бути піднята на висоту не менше 10 метрів від землі.

Немає такого стандарту!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає такого стандарту!
не вірите запитайте у Влада на форумі. На якому надіюсь знаєте? Що б ви не подумали, що я базікало - доказ скрін.

Ви хочете сказати, що піднявши ефірну антену на 1 метр від землі (далеко від вишки) можна зловити ефір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо аналог ловило - цифра по любому буде показувати
як показує практика не завжди. Один чоловік ловив на полячку аналоговий ефір, а цифру ну ніяк неміг, довелося купити якісну антенну, підняти її, замінити кабель і о чудо цифра почала показувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає такого стандарту!
не вірите запитайте у Влада на форумі. На якому надіюсь знаєте? Що б ви не подумали, що я базікало - доказ скрін.

Ви хочете сказати, що піднявши ефірну антену на 1 метр від землі (далеко від вишки) можна зловити ефір?

Це стандарт для визначення покриття,а не обов'язковий параметр встановлення антени!

Це ж логічно-чим вище антена-тим кращий прийом телесигналу.

якщо аналог ловило - цифра по любому буде показувати
як показує практика не завжди. Один чоловік ловив на полячку аналоговий ефір, а цифру ну ніяк неміг, довелося купити якісну антенну, підняти її, замінити кабель і о чудо цифра почала показувати.

Починати треба було з кабеля.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

много философии а реально какой сигнал у кого показивает ресивер при приёме цифри .

начинать надо с того, а у кого он есть, этот "ресивер"?... :)

я, к примеру, хотел заказать сегодня тут , вернее заказал через сайт, а х-юшки, отгрузки еще не проводят... :)

Принимаем предварительный заказы, старт продаж будет одновременно по всей Украине примерно с 15-16 марта 2012!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начинать надо с того, а у кого он есть, этот "ресивер"?... :)

я, к примеру, хотел заказать сегодня тут , вернее заказал через сайт, а х-юшки, отгрузки еще не проводят... :)

Принимаем предварительный заказы, старт продаж будет одновременно по всей Украине примерно с 15-16 марта 2012
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

много философии а реально какой сигнал у кого показивает ресивер при приёме цифри .

начинать надо с того, а у кого он есть, этот "ресивер"?... :)

я, к примеру, хотел заказать сегодня тут , вернее заказал через сайт, а х-юшки, отгрузки еще не проводят... :)

Тут можна замовити інший "рекомендований" сет-топ-бокс: http://vsesvittv.com.ua/product/cifrovoj-efirnyj-resiver-trimax-2012-hd/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не будет их с 15 числа

Забъем, на ресивер, что будут после 15 числа?... :)

Ставлю на georgа! :0034:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

много философии а реально какой сигнал у кого показивает ресивер при приёме цифри .

начинать надо с того, а у кого он есть, этот "ресивер"?... :)

я, к примеру, хотел заказать сегодня тут , вернее заказал через сайт, а х-юшки, отгрузки еще не проводят... :)

Тут можна замовити інший "рекомендований" сет-топ-бокс: http://vsesvittv.com...trimax-2012-hd/

За такі гроші http://1sat.tv/kupit-tuner-strong-8500.html цей кращий буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо з вікна видно підгаєцьку вишку то думаю точно буде ловити.

Особисто пробував в с.Зміїнець, все працює з дуже хорошим рівнем сигналу.

А якщо бути точним, якість 95-97 рівень 43-45.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо аналог ловило - цифра по любому буде показувати
як показує практика не завжди. Один чоловік ловив на полячку аналоговий ефір, а цифру ну ніяк неміг, довелося купити якісну антенну, підняти її, замінити кабель і о чудо цифра почала показувати.

Не знаю як на рахунок антенни. а кабель якщо старий то дійсно бажано поміняти.Особливо в кого "хороший" радяньський. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в попередніх постах писали про висоту антенни, як такого стандарту немає. Але якщо в на ретрансляторі неправильно виставлять кут передавача , то якісніше буде показувати десь в Голобах , а Луцьк просто покриє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут уже постає питання не якісного покриття а качества в процентах так как и вспутниковом тв .

Сила сигнала от которой и качество .

Плохой сигнал не позволит смотреть вобще или на грани срива будет квадратить картинку.

А якщо бути точним, якість 95-97 рівень 43-45. Це в відсотках.

Ось http://satsis.info/forum/vs/dvb-t2/2011-10-24/spisok-oborudovaniya-rabotayushhego-v-standarte-dvb-t2/ список обладнання яке пропонують.

Доречі в попередніх постах писали про висоту антенни, як такого стандарту немає. Але якщо в на ретрансляторі неправильно виставлять кут передавача , то якісніше буде показувати десь в Голобах , а Луцьк просто покриє.

Як кажуть знаючі люди, якщо не правильно поставлять ретранслятор, то в Голобах покаже якісно ,а в Луцьку треба буде дуже високо ставити антенну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наведу приклад в Луцьку тет с Підгаєб приймається погано, так як Луцьк по рельєфу можна сказати в ямі, або кажучи видимість погана, а за межами Луцька в сторону Польщі краще ловиться тет, чим вище передавач тим краще прийом .

А може хто пробував приймати канали з міста Ковель , попробуйте і відпишіться , до речі в Ковелі в аналозі показує 2+2 канал

Не знаю де і на яку антенну Ви приймаєте сигнал, але ТЕТ та К1 якраз транслюється з Підгаєць. всі інші канали з 16 поверхівки що в центрі міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стандарт для визначення покриття,
Влад ясно написав: "висота прийомної антени має бути 10 метрів (міжнародні правила для DVB - T/T2)". То чому ж тоді незалежний спеціаліст тестувавши ефірну цифру в Києві піднімав антенну на висоту 10 метрів? Більше я на цю тему з вами вести дискусію не буду.
а кабель якщо старий то дійсно бажано поміняти
так чоловік кабель поміняв, результат 0.
Ось http://satsis.info/f...andarte-dvb-t2/ список обладнання яке пропонують.
жоден з даних ресиверів не працює з Irdeto claked, а для телевізорів поки немає Cam модулів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...