Перейти до змісту

Цифрове телебачення в Луцьку та в Нововолинську


biter

Рекомендовані повідомлення

на Варшавському ринку ловите цифрове тб? :0157:

Біля першої автостанції сигнал вітсутній. :_03:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 541
  • Створено
  • Остання відповідь

Ввімкнені всі чотири мультиплекса.

Ви того четвертого ловили? Можно скрін канала з частотою?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввімкнені всі чотири мультиплекса.

Ви того четвертого ловили? Можно скрін канала з частотою?Інформація надана працівником концерну РРТ в Підгайцях.Завтра буду там особисто,думаю інформація підтвердиться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестував на Варшавці Стронга 8500, шкода що заважає 44 будинок - направляв повз нього... то на восоті антени десь 4,5 м від землі, зловив один мультиплекс з 8 каналами на 17 %, там де Нова Волинь.., тоді підняв ще вище до 7.5м і тоді зловив другий, де Кіноточка і то на 9%...

Зато від Фуршета направив на Підгайці то зісканувались усі 4 мультиплекси 32 канали, з рівня 7 поверху 55 відсотків!

Якість порівняно з кабельним- краща! ( тв 40") Приємно здивований - читає з флешки МKV ;)

Кому треба дзвоніть, заходьте. Залишилось 3 штуки... Коли ще будуть не можу сказати - важко захопити)))

Сьогодні клієнт взяв у район Годомич - зловив усі канали, найсильніший сигнал десь 75%.Казав якістю задоволений...

post-7220-0-92378100-1333824258_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тут от які думки виникли.

1.Якщо вже національне телебачення перевели на цифру, то по ідеї всі нові сертифіковані телевізори, які офіційно приходять на укаїнський ринок, повинні би бути з вбудованим тюнером відповідного стандарту. Самсунгу чи Філіпсу пофіг що туди втикнути - мв\дмв аналоговий, чи двб-т2, аби їхню проодукцію гарно купували. Тут і виробники повинні бути зацікавлені, і держструктури що видають сертифікати мають цьому посприяти. імхо

2. Якщо якісь впливові дяді додумались впарювати народу по 600 грн всякі Стронги сертифіковані-рекомендовані, то підприємливі дяді з Одеси теж хочуть заробить пару рублів, тому можуть замовити в китайців аналогічні девайси за більш адекватною ціною (враховуючи необхідну кількість цього добра на всю Україну, то таки нефіговий опт), і скоро вони повинні з"явитися в кожного Володі-Люди-Ратекса і інших місцевих і інтернетних бариг по 300 гривень, а то і менше.

Що скажете з цього приводу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись Тоніс, якщо пам'ятаєте, думав наварити на дмв селекторах та приставках, за пару місяців їх з'явилось на ринках просто неміряно, й за адекватною ціною. Думаю з цим буде те саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоніс то було дуже локально і кустарно, та і тоді не було китайського супервиробництва і інтернету. Тепер все набагато глобальніше, тому і рішення будуть серйозніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може й так, але не думаю що щось зміниться дуже глобально. Тарілку та інтернет-телебачення також поки що ніхто не відміняв, й воно безкоштовне. А якшо наша влада захоче ще бабосіків порубати на цьому цифровому ТВ то думаю що обов'язково почнуть його ламати за допомогою всіх технічних примочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримав Трімакси, заїхав до клієнта перевірити антену, бо купив Філіпса з DVB-T2(так казали в магазині і на офіційному сайті) а канали не сканувались... Підключив Тюнера, настроїли антену з центру на Підгайці якість 100%, усі канали просканувались(тюнером),

підключив до ТВ - НУЛЬ!!!! І смисл було переплачувати 80 чи 90 зелених за той ТВ ???...

може й так, але не думаю що щось зміниться дуже глобально. Тарілку та інтернет-телебачення також поки що ніхто не відміняв, й воно безкоштовне. А якшо наша влада захоче ще бабосіків порубати на цьому цифровому ТВ то думаю що обов'язково почнуть його ламати за допомогою всіх технічних примочок.

Довго не зможуть Ламати, бо почнеться переслідування як продавців так і покупців... Це моя думка..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримав Трімакси, заїхав до клієнта перевірити антену, бо купив Філіпса з DVB-T2(так казали в магазині і на офіційному сайті) а канали не сканувались... Підключив Тюнера, настроїли антену з центру на Підгайці якість 100%, усі канали просканувались(тюнером),

підключив до ТВ - НУЛЬ!!!! І смисл було переплачувати 80 чи 90 зелених за той ТВ ???...

А от тепер порадьте знайомому звернутись в офіційний сервісний центр, а якщо відмовляться вирішити проблему, то ще й в захист прав споживача. Я думаю, кілька таких випадків, і філіпс вирішить цю проблему шляхом зміни прошивки телевізора аж бігом. Ну і чому в магазині не перевірили? Повернути його назад, мотивуючи тим, що не відповідає заявленим технічним характеристикам, і нехай далі продають. )))

http://www.support.p...&userCountry=ua

Ладно.. то все лірика, скажіть краще, хто тестив оба тюнери, який кращий, Стронг чи Трімакс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго не зможуть Ламати, бо почнеться переслідування як продавців так і покупців... Це моя думка..
.

з softcamkey та шарінгом сат. тв ніхто нікого не переслідує, живе і процвітає по цей день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримав Трімакси, заїхав до клієнта перевірити антену, бо купив Філіпса з DVB-T2(так казали в магазині і на офіційному сайті) а канали не сканувались... Підключив Тюнера, настроїли антену з центру на Підгайці якість 100%, усі канали просканувались(тюнером),

підключив до ТВ - НУЛЬ!!!! І смисл було переплачувати 80 чи 90 зелених за той ТВ ???...

А от тепер порадьте знайомому звернутись в офіційний сервісний центр, а якщо відмовляться вирішити проблему, то ще й в захист прав споживача. Я думаю, кілька таких випадків, і філіпс вирішить цю проблему шляхом зміни прошивки телевізора аж бігом.

http://www.support.p...&userCountry=ua

Я про те що ввели кодування Ірдетто на канали.. Можливо тому і не бачить...

Так ця інформація була надана в Усній формі )))) Він сам юрист і розуміє в якій країні живе )))

Довго не зможуть Ламати, бо почнеться переслідування як продавців так і покупців... Це моя думка..
.

з softcamkey та шарінгом сат. тв ніхто нікого не переслідує, живе і процвітає по цей день

За рос нтв ніхто, а за українські Віасат і Екстру і ДВБ-Т2 будуть, адже це національні інтереси,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ця інформація була надана в Усній формі )))) Він сам юрист і розуміє в якій країні живе )))

Ну а паспорт телевізора, сайт виробника ? Кажуть модні юристи, що вже навіть з"явилось таке поняття, як "нотаріально завірений скріншот" )))

А щодо національних інтересів, так перше призначення зомбоящика - прополіскувати народу моск, розказувати яка влада хороша, рекламувать бухло і папіроси, машини з салонів депутатських, трімакси і стронги, так що смислу кодувати канали нема ніякого. Собі ж нашкодять.

Хай ще "брехунця" закодують!!! )))) (дротове радіомовлення) :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо національних інтересів, так перше призначення зомбоящика - прополіскувати народу моск, розказувати яка влада хороша, рекламувать бухло і папіроси, машини з салонів депутатських, трімакси і стронги, так що смислу кодувати канали нема ніякого. Собі ж нашкодять.

Доводжу до відома що уже закодували... По тій причині і почали повертати Стар Треки в Ратекс..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тут от які думки виникли.

Що скажете з цього приводу ?

Думаю, що так воно і буде... Десь під Новий рік очікую буму і обвалу цін на такі девайси.... а мой раніше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Хай ще "брехунця" закодують!!! )))) (дротове радіомовлення) :_36:

так ти папевне знаеш ,шо є трох програмні брехунці ,

один канал но НЧ ,а два по ВЧ (закодовані :)),які на звичайний брехунець не брешуть ,

а тільки на спешиал едишен брехунець .

не знаю, те провідне радіо вже напевно відключили. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на підтвердження:

http://proit.com.ua/.../10/094915.html

вот де собака порилась , что в бюджете на обеспечение населения цифровыми сет-топ-боксами предусмотрено 350 млн грн.даже не здивувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Якщо вже національне телебачення перевели на цифру, то по ідеї всі нові сертифіковані телевізори, які офіційно приходять на укаїнський ринок, повинні би бути з вбудованим тюнером відповідного стандарту. Самсунгу чи Філіпсу пофіг що туди втикнути - мв\дмв аналоговий, чи двб-т2, аби їхню проодукцію гарно купували. Тут і виробники повинні бути зацікавлені, і держструктури що видають сертифікати мають цьому посприяти. імхо
в свій час я говорив із Philips і вони сказали, що вже продають телевізори з DVB-T2, Sony і Panasonic (в маркуванні буде присутня буква В) також збираються поставляти на наш ринок такі телевізори
Якщо якісь впливові дяді додумались впарювати народу по 600 грн всякі Стронги сертифіковані-рекомендовані, то підприємливі дяді з Одеси теж хочуть заробить пару рублів, тому можуть замовити в китайців аналогічні девайси за більш адекватною ціною
а ви думаєте, що Irdeto дасть ліцензію? Тут національний виробник сет-топ-боксів не може отримати ліцензію від цієї контори, ринок вже поділено.
Сьогодні отримав Трімакси, заїхав до клієнта перевірити антену, бо купив Філіпса з DVB-T2(так казали в магазині і на офіційному сайті)
модель телевізора? В меню вибору країна пробували вибрати Великобританія?
Хай ще "брехунця" закодують!!! )))) (дротове радіомовлення)
не закодують, бо воно вже поступово зникає, да і збиткове воно.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо якісь впливові дяді додумались впарювати народу по 600 грн всякі Стронги сертифіковані-рекомендовані, то підприємливі дяді з Одеси теж хочуть заробить пару рублів, тому можуть замовити в китайців аналогічні девайси за більш адекватною ціною
а ви думаєте, що Irdeto дасть ліцензію? Тут національний виробник сет-топ-боксів не може отримати ліцензію від цієї контори, ринок вже поділено.

Та я маю на увазі неліцензійні пристрої. Користується ж вся країна неліцензійними мобілками по сьогодні, як не лякали. А про телевізори, та ін. побутову техніку то і мови нема. Так що заважає зробити тюнери? Ринок великий, попит буде, кому яка різниця, є ліцензія, нема, аби працював нормально і ціна була доступна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я маю на увазі неліцензійні пристрої. Користується ж вся країна неліцензійними мобілками по сьогодні, як не лякали. А про телевізори, та ін. побутову техніку то і мови нема. Так що заважає зробити тюнери? Ринок великий, попит буде, кому яка різниця, є ліцензія, нема, аби працював нормально і ціна була доступна
як ви собі це все уявляєте? Під ліцензією малося на увазі софтове забезпечення Irdeto Cloake, ви думаєте, що його на кожному кроці роздають направо і наліво? Якраз і ні, да і шарік навряд чи можливий. Можете замовити китайцям чудо коробочки без клоаки по ціні 20-30 американських президентів а-ля Trimax, якщо зацікавило і гут з англійською пишіть в лічку.

Національний виробник Мередіан ім. Корольова збирається робити сет-топ-бокси і ціна їх буде ~62 американських президенти (обіцяють ліцензію дати), а якщо буде держзамовлення, то ціна буде нижчою, Хумакс і Мотрола також хочуть отримати ліцензію від Irdeto, але їхні апарати скоріше всього будуть в преміум сегменті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Strong 8500 - цифровой эфирный DVB-T2 ресивер по 625 грн пишите кому нада

:0159: 625 грн? Розсмішив! :D За таку ціну він нікому не потрібен! :_22:

Тут і то дорого: http://vsesvittv.com.ua/product/strong-srt-8500-hd-dvb-t2/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...