Перейти до змісту

Цифрове телебачення в Луцьку та в Нововолинську


biter

Рекомендовані повідомлення

Перший відгук про чудо - коробочку Strong 8500 від Андрей: "Ну уже могу написать отзыв.В принципе не плохо показывает,но есть несколько моментов.1. минут сорок назад был дождь и тюнер вел себя как спутниковый(рвал картинку и прыгал уровень сигнала от 0 до 20%,2.Показывает без вопросов AVI ,но MKV идет без звука,дальше буду наблюдать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 541
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні був в "Ратексі",біля ценрального ринку,сказали,що сет-топ-бокси Strong 8500 для перегляду цифрового ТБ з'являться на наступному тижні.Орієнтовна вартість 600-630 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Появилося фото середини чудо-коробочки: тотальна економія, блок живлення суміщений з материнською платою, конденсатори не вельми, рік протягнуть, щоб замінити запобіжник прийдеться знімати всю материнську плату. Тотальна економія на всьому, але ціна завищена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що плата робиться десь там, де модеми Dlink 2500. Халява рідкісна, буде що ремонтувати. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну те що БЖ на основній платі то не так і страшно. Та і модель конденсаторів не видно, тому важко сказати нормальні вони чи ні, хоча при такій ціні скоріш за все не дуже гарні. Варистора нема, тому щоб замінити запобіжник в любому випадку прийдеться знімати всю плату :)

По такому фото важко щось сказати, от би в руках покрутить... в принципі не така вже там і страшна зборка, ті ж фергісони з такою ж зборкою працювали роками. Більш важливо наскільки якісні комплектуючи там стоять, і наскільки зекономили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і модель конденсаторів не видно
конденсатори Capxon, барахло із барахла, в ремонтників на них скарги, дуже швидко висихають, да і сам мав з ними справу (закінчився гарантійний термін програвача і відразу перестав працювати, розкрутив - електроліти повисихали).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо Ви хтіли, шоб за такі гроші туда рубікони поставили? :) Будуть ламатись - буде заробіток ремонтнікам. Мені от більш цікавить що за шим там стоїть, а китайці люблять ставити всяку гадость яку в нас фіг найдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що плата робиться десь там, де модеми Dlink 2500. Халява рідкісна, буде що ремонтувати. )

А шо Ви хтіли, шоб за такі гроші туда рубікони поставили? :) Будуть ламатись - буде заробіток ремонтнікам. Мені от більш цікавить що за шим там стоїть, а китайці люблять ставити всяку гадость яку в нас фіг найдеш.

радійте ... "панове".... всі зароблять ... і установщики в тому числі.... і ремонтники )

P.S "Russian business"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший відгук про чудо - коробочку Strong 8500 від Андрей: "Ну уже могу написать отзыв.В принципе не плохо показывает,но есть несколько моментов.1. минут сорок назад был дождь и тюнер вел себя как спутниковый(рвал картинку и прыгал уровень сигнала от 0 до 20%,2.Показывает без вопросов AVI ,но MKV идет без звука,дальше буду наблюдать"

...сьогодні купив.... крутив... сигнал ( корисний) 98%... файли MKV читає нормально!... не тормозить ...не "розсипає"...якість картинки ... 3+... як на мене... можливо тому що дивлюсь НD NTV+....

... але думаю свого користувача знайде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший відгук про чудо - коробочку Strong 8500 від Андрей: "Ну уже могу написать отзыв.В принципе не плохо показывает,но есть несколько моментов.1. минут сорок назад был дождь и тюнер вел себя как спутниковый(рвал картинку и прыгал уровень сигнала от 0 до 20%,2.Показывает без вопросов AVI ,но MKV идет без звука,дальше буду наблюдать"

...сьогодні купив.... крутив... сигнал ( корисний) 98%... файли MKV читає нормально!... не тормозить ...не "розсипає"...якість картинки ... 3+... як на мене... можливо тому що дивлюсь НD NTV+....

... але думаю свого користувача знайде)

тоже сегодня получил этот тюнер

тока чета не хочет открывать кодированные каналы

у тебя без проблем все пошло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stor4.jpg

От і сьогоднішня "вишка" з "квіткою" - прапором. Звели! Тепер цікаво, що туди "навішають".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший відгук про чудо - коробочку Strong 8500 від Андрей: "Ну уже могу написать отзыв.В принципе не плохо показывает,но есть несколько моментов.1. минут сорок назад был дождь и тюнер вел себя как спутниковый(рвал картинку и прыгал уровень сигнала от 0 до 20%,2.Показывает без вопросов AVI ,но MKV идет без звука,дальше буду наблюдать"

...сьогодні купив.... крутив... сигнал ( корисний) 98%... файли MKV читає нормально!... не тормозить ...не "розсипає"...якість картинки ... 3+... як на мене... можливо тому що дивлюсь НD NTV+....

... але думаю свого користувача знайде)

тоже сегодня получил этот тюнер

тока чета не хочет открывать кодированные каналы

у тебя без проблем все пошло?

треба трошки постояти на кодованому каналі ... потім глянути в меню кодування стан активації і на всяк випадок перегрузити ресівер... і все піде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Варшавському ринку знайшов Stronga,ціна відлякує-650 грн.

Продавець при мені включив,але ні одного каналу так і не "зловив". dunno.gif

Передзвонив до знайомого на РРЛ в Підгайці-сказав передавачі ввімкнені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....але ні одного каналу так і не "зловив". dunno.gif

Передзвонив до знайомого на РРЛ в Підгайці-сказав передавачі ввімкнені.

.. a яку антену підключав продавець? викрутку... чи може " наслинений палець" ?..

в мене працює... антена логоперіодична "польська" чисто симетризатор... без підсилювача .. 97-98% якість сигналу... територіально вулиця Володимирська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається там ще спеціальну антену треба. ціни на них взнавав. порядка 200 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець при мені включив,але ні одного каналу так і не "зловив"
э така штука, ви не перший і напевно не останній, люди які працюють на телебаченні (інженера) інколи не можуть активувати. В інструкції до Strong пишеться

"6.4.2 информация

В меню Информация Вы можете получить информацию о версии аппаратного и программного обеспечения, установленной в Вашем приемнике. Также в этом меню Вы можете получить информацию об уникальном идентификаторе приемника, называемом код активации, и требующемся для оплаты за просмотр платных каналов. Также код активации указан на упаковке приемника и на его корпусе снизу." В декого на екрані телевізора пише номер телефону 044-2386150 (довго трубку не беруть, одна людина додзвонилася десь через три години) за яким потрібно подзвонити, щоб активувати приймач, інколи допомагає перезавантаження кілька разів.

Моя думка таке цифрове телебачення не варте ні грошей які люди платитимуть за ці чудо коробочки ні зіпсутих нервів.

В АГСАТі http://www.agsat.com.ua/index.php?productID=1226 вже появився Trimax TR-2012HD ціна 599,00грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка таке цифрове телебачення не варте ні грошей які люди платитимуть за ці чудо коробочки ні зіпсутих нервів.

Підтримую. Різницю між цифровим і аналоговим ТБ повною мірою відчують, мабуть, лише власники сучасних великих Full HD (32" і більше) телевізорів. На звичайних CRT- телевізорах (а таких у населення більшість) різниці або зовсім не буде видно, або вона не буде варта тих грошей, які треба буде заплатити за тюнер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець при мені включив,але ні одного каналу так і не "зловив"
э така штука, ви не перший і напевно не останній, люди які працюють на телебаченні (інженера) інколи не можуть активувати. В інструкції до Strong пишеться

"6.4.2 информация

В меню Информация Вы можете получить информацию о версии аппаратного и программного обеспечения, установленной в Вашем приемнике. Также в этом меню Вы можете получить информацию об уникальном идентификаторе приемника, называемом код активации, и требующемся для оплаты за просмотр платных каналов. Также код активации указан на упаковке приемника и на его корпусе снизу." В декого на екрані телевізора пише номер телефону 044-2386150 (довго трубку не беруть, одна людина додзвонилася десь через три години) за яким потрібно подзвонити, щоб активувати приймач, інколи допомагає перезавантаження кілька разів.

Моя думка таке цифрове телебачення не варте ні грошей які люди платитимуть за ці чудо коробочки ні зіпсутих нервів.

В АГСАТі http://www.agsat.com...?productID=1226 вже появився Trimax TR-2012HD ціна 599,00грн.

.... а вы особисто самі пробували це робити?... чи просто на інших форумах пишуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вы особисто самі пробували це робити?... чи просто на інших форумах пишуть?
буквально вчора пробував знайомим (р-н Дубнівської приватний сектор), по телефону вчора не додзвонилися, перезавантажували два рази власник додзвонився сьогодні зранку, активували протягом 10 хвилин і після того чоловік прозрів, що марно викинув гроші( має дві супутникові антени), антена полячка з симетризатором. Сказав лише, що картинка не ахти, збирається правильну коробочку повертати (можливо і вже повернув).

Свій час Бісмарк сказав приблизно так:"дураки учатся на своих ошибках - я же не дурак я учусь на чужих". Тому порада всім форумчанам не наступайте на граблі на які вже наступили інші, думаю переходити на ефірну цифру слід в останню чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і появився тест Trimax TR 2012 DVB-T2 http://www.youtube.com/watch?v=bcoF50OOcFc&feature=player_embedded

Якесь незрозуміле дьоргання картинки при завантаженні, пауза при перемиканні каналів, а також не видно шкали сили і якості сигналу.

Дана інформація думаю буде цікавою для радіомеханіків: Strong SRT 8500 - обзор телеприставки DVB-T2 для приема эфирного цифрового телевидения в Украине http://pctuner.ru/page-al-strong_srt_8500_review.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...