Перейти до змісту

Цифрове телебачення в Луцьку та в Нововолинську


biter

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 541
  • Створено
  • Остання відповідь

А антена яка потрібна?

Сама звичайна дециметрова

Так а що має вийти? Вже вийшло, написав же вище що сьогодні дивився з звичайної ефірної антенни, правда з допомогою чудо коробочки за 80 американських гривень.

ну ти жписав що попробуєш дивитися за доп самсугна LE-32C530. чи я щось переплутав?

Де це ти таке вичитав? Нічого подібного я не писав.Читай пости Уважніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось один з телевізорів http://hotline.ua/av-televizory/samsung_ue40d6500/ з вбудованим DVB-T 2 тюнером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось в курсі - "Аверс" збирається переходити на цифру? Якщо так, то коли (хоча б приблизно) і в якому форматі буде вестись трансляція? Якщо не помиляюсь, для кабельного цифрового ТБ передбачений формат DVT-C, і тоді для такого телевізора, як наприклад Samsung LE40D550K тюнер не потрібний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо створювати ще одну тему про цифру в Луцьку? :0156:

http://board.lutsk.ua/topic/41229-cifrove-telebachennja-v-lucku-ta-v-novovolinsk/page__st__100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новый формат: сколько будет стоить цифровое ТВ для украинского зрителя?

http://mediasat.net.ua/content/news_all/7832/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів загальнонаціональні канали небудуть кодуватися???

попробую процитировать причасного к этому всем бреду дядьку:

кодирование введено не для ограничения доступа к каким либо канала, а для ограничения использования некачетвенного оборудования на стороне пользователя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи якісні у мене телевізор, проводка в домі, чи зручний диван, чи хороший зір його етого дядю з большімі ушамі не цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів загальнонаціональні канали небудуть кодуватися???

Усі 32 канали будуть кодовані,тому й потрібно буде купити сет-топ-бокс з декодером Irdeto який запропонує Зеонбуд.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я дійсно в цьому не розбираюся, то спитаю.

ЯКщо є телевізор з DVB-T тюнером, то просто купивши тарілку або дві, скільки можна дивитися каналів?

Бо чув що люди ставлять просто тарілку і дивляться безкоштовні канали. Яка якість буде якщо ставити просто тарілку і по вбудованому тюнеру. ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я дійсно в цьому не розбираюся, то спитаю.

ЯКщо є телевізор з DVB-T тюнером, то просто купивши тарілку або дві, скільки можна дивитися каналів?

Бо чув що люди ставлять просто тарілку і дивляться безкоштовні канали. Яка якість буде якщо ставити просто тарілку і по вбудованому тюнеру. ???

DVB-T/Т2 це ефірна цифра,а супутниковий стандарт називається DVB-S,отже для перегляду супутникових каналів потрібний тюнер DVB-S/S2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ратексі на вихідних бачив в наявності ДВБ-Т2 тюнер, але він FTA-шний, тобто якщо, як обіцяють, введуть кодування то тюнер піде в мусор. ІМХО я б до вияснення ситуації з кодуванням нічого не купував би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка модель тюнера і де його можна придбати?

Зачекайте до березня,тоді буде відомо який тюнер купувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів загальнонаціональні канали небудуть кодуватися???
сигнал загальнонаціональних телеканалів буде кодуватися до підйому на супутник із супутника вже буде йти кодований сигнал, тому DVB-карта OMICOM S2 PCI вже не допоможе. Не кодованими будуть лише регіональні телеканали. Поки, що така модель, а як буде далі поживемо-побачимо.
snight
якщо телевізор має вбудований DVB-S/S2 тюнер, то повісивши тарілку можете дивитися FTA (не кодовані, відкриті) телеканали.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось в курсі - "Аверс" збирається переходити на цифру? Якщо так, то коли (хоча б приблизно)

Можна сказати, навіть, не приблизно, а точно: тоді, коли рак на горі свисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...