Перейти до змісту

Цифрове телебачення в Луцьку та в Нововолинську


biter

Рекомендовані повідомлення

так,в ратексі,ну в них найдоржча була гривень за 200 (кругла) і внаших сусідів вона не дуже сигнал ловить.Та я вже зрозуміла,шо на цифру краще не розраховувати поки що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 541
  • Створено
  • Остання відповідь
,ну в них найдоржча була гривень за 200 (кругла)
щось на зразок такі як нижче на фото. Якщо так, то я ваз розчарую - це не антенни. Зроблені не відомо ким і не відомо де і відповідно характеристики взяті з неба :). Всі поважаючі себе фірми пишуть назву своєї фірми, де вироблена антенна і подають харарактеристики в тому числі і діаграми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не відпрацювали гарантійного строку, а вже летять в сервіс.

А можна детальніше? Це мова про стронги? І, якщо є інформація, то що в них виходить з ладу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна детальніше?
а, що детальніше? Дві стопки китайського барахла з різними симптомами.
Це мова про стронги?
і Стронги і Трімакс (перші меньше).
І, якщо є інформація, то що в них виходить з ладу?
поки інженери не відкривали. Думають чи міняти на нові чи ремонтувати. Якщо цікаво, то викладаю деякі фото патрохів Trimax (весь архів не можу завантажити,вибиває помилку) і висновки робіть самі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фото дякую.

Більш цікаво було б взнати статистику по поломках. Хоча вже видно слабке місце трімакса, там 4 імпульсних стабілізатора, при фігових конденсаторах, будуть з ними проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фото дякую.
нема за що!
Більш цікаво було б взнати статистику по поломках.
на жаль поки не має.
поки інженери не відкривали. Думають чи міняти на нові чи ремонтувати.

Ви самі написали, що

вже видно слабке місце трімакса, там 4 імпульсних стабілізатора, при фігових конденсаторах, будуть з ними проблеми.
також добавлю, зверніть увагу на радіатор - фольга -ніякого тепловідводу,,, відгуки користувачів вказують на те, що дана коробочка краще лочить і утримує сигнал ніж Strong, а також буває не зрозумілий ступор - лікується видьоргуванням з розетки, неякісна пропайка тюльпанів. Така чудо коробочка в Китаї без клоаки при замовленні 1000 шт. коштує $18-20 при більших замовленнях ціна обговорюється окремо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це ж халтура рідкісна. На імпульсні перетворювачі напруги навішали самих дешевих електролітів, і ще й на 85 градусів. А радіатор процесора це просто якийсь цирк, а не охолодження. Явно наші дяді замовили китайцям виготовити ці коробочки по мінімально можливій ціні, тому що таке грубе порушення технологічних норм більше нема чим пояснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож питання не зовсім в тему, та все ж: в переважній більшості сучасних телевізорів є тюнер DVB-T. в наших краях з нього є якийсь толк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож питання не зовсім в тему, та все ж: в переважній більшості сучасних телевізорів є тюнер DVB-T. в наших краях з нього є якийсь толк?

ні, немає. всерівно до такого телевізора тра доставляти модний китайський тюнер стронг або трімакс..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо відкинути стронг і трімакс, як можна дивитись цифрове HDTV в Луцьку і скільки це може коштувати?

зі мож питання дилетантські, але дупля не ріжу в цифровому ТБ, тому і цікавлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо відкинути стронг і трімакс, як можна дивитись цифрове HDTV в Луцьку і скільки це може коштувати?

зі мож питання дилетантські, але дупля не ріжу в цифровому ТБ, тому і цікавлюсь

ефірне телебачення в Україні кодоване, тому без ціх "чудо-коробочек" ніяк...

а якісне цифрове можна дивитись на супутникових каналах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене мало цікавить українське ТБ. я зацікавлений в телеканалах типу Discovery, EuroNews, Eurosport, MTV, VH1, забугорних кіноканалах і ін.

а як справи з цифровим кабельним ТБ у нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зацікавлений в телеканалах типу Discovery, EuroNews, Eurosport, MTV, VH1, забугорних кіноканалах і ін.

тоді супутникове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка хто в нас займається підключенням і настройкою цифрових тюнерів тримах, дайте будь ласка контакти

Я купив, а от підключити клепки не хватає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зацікавлений в телеканалах типу Discovery
даний канал йде в платформі HТВ+, Viasat, Xtra TV
EuroNews
з Astra 31,5E - йде на українській мові
Eurosport
не кодований з Astra 19,2 E
MTV
список супутників: http://ru.kingofsat....TV&standard=All
забугорних кіноканалах
вибирайте з довгого списку, що вас цікавить: http://ru.kingofsat....ard=&ordre=freq
VH1
відкрито ніде, а так дивіться самі: http://ru.kingofsat....H1&standard=All
а як справи з цифровим кабельним ТБ у нас?
поки ніяк, ось купить Воля Одеко ось тоді і щось буде :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Хто небуть стикався з авто-цифровими тюнерами? Придбав собі цю річ, але не можу зловити жодного каналу. Думав проблема з тюнером, відправив на сервіс в Київ. Відзвонились, кажуть все гуд. Скажіть де найкращий сигнал у Луцьку, і на сьогодні чі е сигнал взагалі?

Може підскажете майстра до кого звернутись по авто-цифрі? Пуду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Хто небуть стикався з авто-цифровими тюнерами? Придбав собі цю річ, але не можу зловити жодного каналу. Думав проблема з тюнером, відправив на сервіс в Київ. Відзвонились, кажуть все гуд. Скажіть де найкращий сигнал у Луцьку, і на сьогодні чі е сигнал взагалі?

Може підскажете майстра до кого звернутись по авто-цифрі? Пуду дуже вдячний.

не буде в нас працювати. треба тільки чудо-коробочки від зеонбуда. в нас цифровий сигнал кодований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка хто в нас займається підключенням і настройкою цифрових тюнерів тримах, дайте будь ласка контакти

Я купив, а от підключити клепки не хватає

http://www.efirt2.tv/index_ukr.html тут внизу сторінки є цілком зрозумілі відеоінструкції про те, як підключити та настроїти тюнер.

Доброго дня! Хто небуть стикався з авто-цифровими тюнерами? Придбав собі цю річ, але не можу зловити жодного каналу. Думав проблема з тюнером, відправив на сервіс в Київ. Відзвонились, кажуть все гуд. Скажіть де найкращий сигнал у Луцьку, і на сьогодні чі е сигнал взагалі?

Може підскажете майстра до кого звернутись по авто-цифрі? Пуду дуже вдячний.

Який саме тюнер у Вас? Швидше за все, він не приймає кодовані канали місцевого ефірного телебачення. З ним в Польщу або в Київ треба їхати, щоб щось прийняти. ) В Луцьку в машині Трімакс буде працювати нормально. В нього вхід живлення 12 вольт, тільки антену треба гарну, не уявляю, як це реалізувати в машині. Інакше, прийматиме тільки в місцях прямої видимості підгаєцьких вишок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку в машині Трімакс буде працювати нормально. В нього вхід живлення 12 вольт, тільки антену треба гарну, не уявляю, як це реалізувати в машині. Інакше, прийматиме тільки в місцях прямої видимості підгаєцьких вишок.

судячи з відгуків клітрімакси/стріонги, буде працювати лише під час стоянки... там картинка від легкого удару по столу, де стоїть чудо-коробка, зависає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно, це ж не фм - радіо. Може ще хтось думає, що і супутникову антену можна на авто присобачити і на ходу дивитись... ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ще хтось думає, що і супутникову антену можна на авто присобачити і на ходу дивитись... ))))

Звичайно можна, це вже давно таке є:

"Спутниковая система на базе гиростабилизированной антенны TracVision A5 обеспечивает в движении асимметричный высокоскоростной доступ в Интернет и позволяет одновременно принимать более 60 телевизионных каналов пакета НТВ+ и пакет программ ТриКолорТВ."

http://www.bogema-auto.ru/tv.php

http://avtotravel.com/forum/aft/51

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це як варіант, але рідкісне збочення. Я ні разу таких штучок в наших краях не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це як варіант, але рідкісне збочення. Я ні разу таких штучок в наших краях не бачив.
є такі речі в наших політиків та олігархів. В них в заміських будинках стоять такі системи, які на початку 21 ст. вважалися диковиною. На закритих форумах де спілкуються лише профі можна багато чого дізнатися, як говориться не для преси.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...