Перейти до змісту

Цифрове телебачення в Луцьку та в Нововолинську


biter

Рекомендовані повідомлення

http://edemkvam.com.ua/index.php?productID=902

500 грн. за ефірну антену? вона точно позолочена.... я вже понинаю дивитись в сторону супутникового ТБ... одна проблемка... в мене два телевізора... тра буде два тюнери...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 541
  • Створено
  • Остання відповідь

з Підгаєць я витягував раніше 15 каналів: 1+1, Інтер, УТ-1, СТБ, Новий, ІСТВ, Україну, ТЕТ, М1, К1, ТВі, Мега, 5-й, Аверс, Волинське ТБ. Які краще, які гірше... Останнім часом якісь накладки пішли... зриви синхронізації...

Це ти про аналог, чи про цифру? Якщо аналогове, то воно транслюється з 16-поверхівки в центрі Луцька. А для прийому цифрового Т2 антену потрібно трохи повернути на Підгайці.

Та Володя нарадив тут тобі мільйонерських антен, є простіші і дешевші рішення, Функе і Телевес це лідери в антенобудуванні цивільному, при чому європейські, ціни на їх продукцію відповідні. Диполь дивись http://www.agsat.com.ua/index.php?productID=235

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки про аналог... мені з Ківерець польську решітку шо на Словацького шо на Підгайці крутити... вшистко єдно... тра десь компАса роздобути...

во-во, якраз про цю антену і мав спитати

Dip19_instr1_agsat.com.ua.jpg

як вона? я так зрозумів, що туди ще й підсилювач можна прикрутити...

А ще є така, простіша за 155 грн.

http://www.agsat.com...?productID=1327

Антенна ORBITA - наружная ТВ антенна, ДМВ, пасивная

antenna-orbita.jpg

А ще така зацікавила, 230 грн.

http://www.agsat.com...?productID=1009

Телевизионная антенна ДМВ диапазона внешняя - Synaps 343

synaps-ahd343.jpg

це походу копія Televes DAT HD 1495...

наскільки вдала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестував Стронга у Ківерцях. Батькам прислав Азаров з Януковичем. У батьків на польську решітку у центрі на даху двоповерхівки показує чудово... у мене ж в "ямі" на старій польській решітці на висоті 8-10 метрів показує іноді, іноді сигнал втрачається... тра міняти антену.

поділись за яких умов і хто присилає безплатні приставки... батьки - пенсіонери, діти війни... може теж можна отримати заляву....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підбийте будь-ласка підсумки.

я недогнав трохи.

щоб дивитися тв в якості Т2 що треба по пунктах?(і по цінах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поділись за яких умов і хто присилає безплатні приставки... батьки - пенсіонери, діти війни... може теж можна отримати заляву....

Для перегляду цих каналів держава безкоштовно надає телетюнери окремим категоріям малозабезпечених громадян:

1) усім інвалідам першої та другої групи (у тому числі інвалідам війни цих груп);

2) інвалідам війни третьої групи;

3) особам, які виховують дитину-інваліда, за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;

4) особам із малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

5) особам, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Особи, які належать до наведених категорій громадян, до 1 липня 2012 року мають особисто чи через уповноваженого представника або поштою надати заяву до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

Мої батьки підпали під першу категорію. В мене мама інвалід ІІ групи. Вона написала заяву до місцевого управліня праці та соціального захисту населення (соцзабез). І Азаров надіслав тюнер поштою безкоштовно. Правда заяву тра було надати до 1 липня. Тому я думаю до кінця року лавочка прикрилась. Хто не вспів, той напевне має чекати наступного року і наступного бюджету. Імхо. Хоча може ще до кінця року ще приймуть зміни до бюджету, мо перед виборами...

підбийте будь-ласка підсумки.

я недогнав трохи.

щоб дивитися тв в якості Т2 що треба по пунктах?(і по цінах)

а що в тебе є на сьогодні? яким телебачення користуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 crafter. Потрібен тюнер (500 - 600 грн), дециметрова антена, яка можливо вже і так є, ну і голова і руки, для того щоб все це правильно з"єднати і налаштувати. )

Але насправді тут все дуже просто, за винятком випадків складних умов прийому. Тоді потрібно підбирати антену, шукати місце найправильнішого її розміщення і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Basil. http://www.synaps.tv...q=product&id=35

Synaps 343 напевне непогана антена повинна бути, хоча вживу я її не бачив, але повинна нормально працювати. Сінапс- угорська фірма, в любому випадку це краще за пластмасову тарілку з варшавки за 200 грн. )

Така як ця орбіта, працює в мене, але від мене до підгаєць кілометрів 5 напевне по прямій, так що це не показник. Вона практично копія Диполя, але диполь зроблений трохи якісніше і правильно, а ці напевне нагло скопійовані з допомогою лінійки і трьох слюсарів в якомусь гаражі, без всяких розрахунків і тестувань. Тому до польських Диполь в мене довіри більше. А в тебе непрості умови прийому, там щось гадати складно, найгірше те, що нема на місці нормальних продавців антен, щоб купити, поставити, як буде щось не те, повернути, або доплатити і взяти іншу. Попробуй поки з своєю знайти оптимальне положення. Тюнер в ручний режим, ставиш його на 26, 28, 43 або 57 канал і повертаючи антену вліво -вправо по трохи, знайди по показах тюнера максимальний рівень сигналу. При цьому не забувай, що дуже важливе значення має не тільки рівень, а і якість сигналу. Цей параметр вказує на засміченість корисного сигналу шумами та іншими завадами. Вона повинна бути не менще 60 -70%, інакше тюнер не зможе виправити помилки прийому і закриє вихідний сигнал. Інакшого способу її покращення, як використання якіснішої антени з більшим коефіцієнтом підсилення, ще ніхто не придумав. Заміни кабель, це найпростіше, і найдешевше. Може щось зміниться. Як не гонять на польські "сушилки", але в багатьох людей в Луцьку вони цілком нормально працюють, тому спробуй добитися нормальної роботи від неї, а нову купити завжди встигнеш. По крайній мірі її вартість гривень 55 -60, навіть нову завжди зможеш десь продати, бо то найпопулярніше лайно на селі. А от куди подіти якусь функе або телевес, якщо вона працювать не схоче? (хоча це навряд, тому що вони найкращі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправда) в мене така антена вже більше 10 років стоїть на мачті 5-поверхівки... і ворони на ній жирні сидять ... але якість прийому при цьому не погіршується... ... буде час сфоткаю...
буду в центрі з фотоапаратом сфотографую такі антенни (ставила фірма) яким максимум 5 років, може колись робили і якісні, а зараз барахло.
і піднімати буду напевно метрів на 3-5.
мало згідно із стандарту для DVB-T/T2 піднімати потрібно на висоту хоча б 10 метрів, якщо будинок не в ямі, то можна на 7-8 метрів (говорю із практики)
Останнім часом якісь накладки пішли... зриви синхронізації...
є таке припущення (підтвердити ніхто не може, бо нівкого немає спеціального приладу), що це робиться навмисно, щоб люди переходили на цифрову ефірку.
і де їх в Луцьку можна пощупати та придбати?
таким добром в Луцьку не торгують, не той рівень. Кабель є в колеги 7-а серія, можу попросити щоб відрізав скільки потрібно.
500 грн. за ефірну антену? вона точно позолочена
так вона позолочена.
я вже понинаю дивитись в сторону супутникового ТБ
розумне рішення, накінець то ще одна людина зрозуміла :)
одна проблемка... в мене два телевізора... тра буде два тюнери...
можете спочатку дивитися на одному телевізорові, а потім купите ще один ресивер, або придбайте зовнішній (якщо в ресивері немає вбудованого) RF модулятор, але в такому випадку будете дивитися на двох телевізорах один і той самий канал.
Та Володя нарадив тут тобі мільйонерських антен
питання не до мене, питання наверх, до тих хто таку мережу запроектував і побудував :). На нас вся Європа дивиться великими очима, навіть статті з'являються в спеціалізованих виданнях. Да і Володі все рівно хто, що і на чому дивиться, бо хватає з головою, що замучає населення з питанням, а чому не показує, а, що зробити щоб показувало, а на базарі сказали так або взяти ось таке, а Ви говорите зовсім інше і т. д. і т.п.
Функе і Телевес це лідери в антенобудуванні цивільному, при чому європейські, ціни на їх продукцію відповідні.
фірма віники не в'яже, якби побудували нормальну мережу,як наприклад, білоруси всі приймали би на кусок дроту, атак маємо те що маємо.
Телевизионная антенна ДМВ диапазона внешняя - Synaps 343 це походу копія Televes DAT HD 1495...наскільки вдала?

небо і земля. Мад'ярська пародія на іспанців.
А от куди подіти якусь функе або телевес, якщо вона працювать не схоче?
ні від кого не чув, щоб Dipol чи Funke чи Televes не працювало.\
підбийте будь-ласка підсумки. я недогнав трохи. щоб дивитися тв в якості Т2 що треба по пунктах?(і по цінах)
простіше і дешевше супутникове, а не те, що нам пропонують. А в принципі почитайте тему десь з починаючи з лютого цього року. Да і невідомо,що буде далі.

Інформація для роздумів:

В пакеті Зеонбуда на 31.5E, 12148H в потоці з MX 3 розширили ширину пакета до 32,19 Мбіт/с. Тепер тут 12,5 Мбіт/с вільного місця.

То же саме зробили і з іншими потоками:

MX-1 и MX-2 на 11992H - 32,19 Мбіт/с

MX-4 на 12148H - 22,19 Мбіт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не до мене, питання наверх, до тих хто таку мережу запроектував і побудував :). На нас вся Європа дивиться великими очима, навіть статті з'являються в спеціалізованих виданнях. Да і Володі все рівно хто, що і на чому дивиться, бо хватає з головою, що замучає населення з питанням, а чому не показує, а, що зробити щоб показувало, а на базарі сказали так або взяти ось таке, а Ви говорите зовсім інше і т. д. і т.п.

Та що тут сперечатись. Базарники продають найдешевший хлам з максимальною накруткою, щоб з мінімумом вкладення коштів заробити максимум грошей, і ще й вкластися в бюджет кожного пересічного громадянина, які в наших краях зараз далеко не мільйонери. Те саме стосується і ефірного і супутникового телебачення. Все робиться на базі найдешевших комплектуючих і обладнання. Щось краще - дорого і тільки на замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базарники продають найдешевший хлам з максимальною накруткою, щоб з мінімумом вкладення коштів заробити максимум грошей,
згідний
Те саме стосується і ефірного і супутникового телебачення. Все робиться на базі найдешевших комплектуючих і обладнання.
не згідний патрохи Trimax вже викладав, а зараз викладаю патрохи бюджетного супутникового HD ресивера (фірма розробник і виробник - Китай) ціну озвучував тобі в лічці :)
Щось краще - дорого і тільки на замовлення.
не згідний, треба знати де і вкого брати, бо у нас накрутка інколи сягає 100-200% і гарантії ніякої, що це не підробка.

Цікаве відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду в центрі з фотоапаратом сфотографую такі антенни (ставила фірма) яким максимум 5 років
ось походив трошки ~50 метрів і поклацав на скору руку. За такі гроші (при потребі добавити) можна купити Alcad і буде краща якість. ІМХО.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підкажіть будь-ласка, на рахунок тюнерів, чи потрібно купувати тільки офіційні, чи можливо підійде такий - http://www.ebay.com/itm/1-set-European-standard-High-Definition-DVB-T2-Digital-Terrestrial-Receiver-/261071350319?_trksid=p5197.m1997&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D16%26meid%3D1388402516957572762%26pid%3D100016%26prg%3D1006%26rk%3D11%26 І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка, на рахунок тюнерів, чи потрібно купувати тільки офіційні, чи можливо підійде такий
лише офіційні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка, на рахунок тюнерів, чи потрібно купувати тільки офіційні, чи можливо підійде такий
лише офіційні.

А чому так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому так?
в принципі можна замовити в Китаї партію будь-яких сет-топ-боксів, занести кому потрібно мішок грошей натомість отримати дозвіл на використання Irdeto Cloked загнати алгоритм в чіп, а далі стригти капусту :). Випереджаючи наступне питанню скажу, що хакерам дана система кодування поки що не цікава, ось коли на нашому телебаченні з'явиться платний пакет з цікавим контентом, тоді можна буде про щось і говорити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому так?
в принципі можна замовити в Китаї партію будь-яких сет-топ-боксів, занести кому потрібно мішок грошей натомість отримати дозвіл на використання Irdeto Cloked загнати алгоритм в чіп, а далі стригти капусту :). Випереджаючи наступне питанню скажу, що хакерам дана система кодування поки що не цікава, ось коли на нашому телебаченні з'явиться платний пакет з цікавим контентом, тоді можна буде про щось і говорити.

Зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Під ліцензією малося на увазі софтове забезпечення Irdeto Cloake, ви думаєте, що його на кожному кроці роздають направо і наліво? Якраз і ні, да і шарік навряд чи можливий. Можете замовити китайцям чудо коробочки без клоаки по ціні 20-30 американських президентів а-ля Trimax, якщо зацікавило і гут з англійською пишіть в лічку.

Національний виробник Мередіан ім. Корольова збирається робити сет-топ-бокси і ціна їх буде ~62 американських президенти (обіцяють ліцензію дати), а якщо буде держзамовлення, то ціна буде нижчою, Хумакс і Мотрола також хочуть отримати ліцензію від Irdeto, але їхні апарати скоріше всього будуть в преміум сегменті.

...в принципі можна замовити в Китаї партію будь-яких сет-топ-боксів, занести кому потрібно мішок грошей натомість отримати дозвіл на використання Irdeto Cloked загнати алгоритм в чіп, а далі стригти капусту :). Випереджаючи наступне питанню скажу, що хакерам дана система кодування поки що не цікава, ось коли на нашому телебаченні з'явиться платний пакет з цікавим контентом, тоді можна буде про щось і говорити.

повторюємось... А чи може торговий агент піднебесної? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюємось.
народ не хоче читати тему спочатку, а коли говориш щоб читав з початку, то обіжаються. Якби модератори завели такий порядок: перед тим як щось питатися читати тему спочатку, можливо вже є відповідь на питання інакше попередження або бан. А так створюють дублюючі теми і новачки беруть питаються, бо ліньки прочитати 10 сторінок, хоча на спеціалізованих профільних форумах потрібно читати 200 сторінок. Хыба що зробити FAQ для народа і закріпити повідомлення або помістити в окрему тему і закрити, а вітках - вказати щоб спочатку читали FAQ.
А чи може торговий агент піднебесної?
не зрозумів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора тут піймав всі канали. Причому тюнер зловив 64 канали, я так розумію з двох вишок. Антена польська сєтка направлена посередині між Луцьком і Ковлем.post-14852-0-98276500-1345619234_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нацрада визначила переможців на залишок вільних місць у МХ-5

Волинська область

Горохів, Ковель, Луцьк, Любешів, Нововолинськ, Шацьк - ТОВ «Слово Волині», м. Луцьк Волинської обл.

logo.png

www.telekritika.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже коли всім пільговикам видадуть приставки, моя баба написала заяву ще 3 місяці тому і досі ні слуху ні духу. ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...