Перейти до змісту

Цифрове телебачення в Луцьку та в Нововолинську


biter

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 541
  • Створено
  • Остання відповідь
,ну в них найдоржча була гривень за 200 (кругла)
щось на зразок такі як нижче на фото. Якщо так, то я ваз розчарую - це не антенни. Зроблені не відомо ким і не відомо де і відповідно характеристики взяті з неба :). Всі поважаючі себе фірми пишуть назву своєї фірми, де вироблена антенна і подають харарактеристики в тому числі і діаграми.

оця перша на фото за 200 грн пропонувалась)

відверто кажучі,звичайні рогаті антени виглядають надійніше,а коштують десь в районі сотні,шкода за таку пластмаску 200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,ну в них найдоржча була гривень за 200 (кругла)
щось на зразок такі як нижче на фото. Якщо так, то я ваз розчарую - це не антенни. Зроблені не відомо ким і не відомо де і відповідно характеристики взяті з неба :). Всі поважаючі себе фірми пишуть назву своєї фірми, де вироблена антенна і подають харарактеристики в тому числі і діаграми.

В мене на таку "чудо тарілку" взагалі нічого не зловило ! (в центрі біля 1-ої школи) А так розхвалювали її в магазині )))) "360 градусів ловить!" "Точно зловить "цифру""))) А звичайна "польська " сітка без підсилювача - 32 канали (тільки направляти потрібно на Підгайці )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не ведіться на ту тарілку, це фігня рідкісна, розвод народу на гроші, а не антена. Володя на варшавці їх по 90 грн продає, а не 200, але вона і 90 не варта. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,ну в них найдоржча була гривень за 200 (кругла)
щось на зразок такі як нижче на фото. Якщо так, то я ваз розчарую - це не антенни. Зроблені не відомо ким і не відомо де і відповідно характеристики взяті з неба :). Всі поважаючі себе фірми пишуть назву своєї фірми, де вироблена антенна і подають харарактеристики в тому числі і діаграми.

В мене на таку "чудо тарілку" взагалі нічого не зловило ! (в центрі біля 1-ої школи) А так розхвалювали її в магазині )))) "360 градусів ловить!" "Точно зловить "цифру""))) А звичайна "польська " сітка без підсилювача - 32 канали (тільки направляти потрібно на Підгайці )

а можна детальніше,шо за польська сітка? де саме купували?

Та не ведіться на ту тарілку, це фігня рідкісна, розвод народу на гроші, а не антена. Володя на варшавці їх по 90 грн продає, а не 200, але вона і 90 не варта. )

так я і не повелась на щастя))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,ну в них найдоржча була гривень за 200 (кругла)
щось на зразок такі як нижче на фото. Якщо так, то я ваз розчарую - це не антенни. Зроблені не відомо ким і не відомо де і відповідно характеристики взяті з неба :). Всі поважаючі себе фірми пишуть назву своєї фірми, де вироблена антенна і подають харарактеристики в тому числі і діаграми.

В мене на таку "чудо тарілку" взагалі нічого не зловило ! (в центрі біля 1-ої школи) А так розхвалювали її в магазині )))) "360 градусів ловить!" "Точно зловить "цифру""))) А звичайна "польська " сітка без підсилювача - 32 канали (тільки направляти потрібно на Підгайці )

а можна детальніше,шо за польська сітка? де саме купували?

Та не ведіться на ту тарілку, це фігня рідкісна, розвод народу на гроші, а не антена. Володя на варшавці їх по 90 грн продає, а не 200, але вона і 90 не варта. )

так я і не повелась на щастя))

Звичайна антена приблизно за 70 грн.

post-4837-0-64368500-1342343082_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно
що ж тут класного, тут плакати потрібно. Ось Словаки в свій час роздавали людям гроші, а вони хотіли купували комплект ефірного телебачення, хотіли на харчі пускали чи ще на якісь інші потреби, в Голландії держава спочатку провела випробовування і вимірювання, а потім продавала сет-топ-бокс і антенну з докладною інструкцією, що да і як, а унас ... навіть не знаємо реального покриття. Держава не забезпечила навіть вимірювальним обладнанням, а сам купити не можеш, бо будеш голодний не один місяць сидіти і не заплатиш за комунальні послуги :(. Приїжджаєш до клієнта на установку і навіть не можеш сказати елементарне: яка сила сигналу і відповідно підібрати обладнання, приходиться перебирати купу антен, підсилювачів ...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володя, в нас держава або її окремі представники думають про те, як наповнити свої кишені, не забувши при цьому для прикриття трохи гривень і в бюджет покласти, а не про те, як намалювати детальну карту покриття, чи закупити вимірювальне обладнання. Невже ти забув, де ми народилися і живемо? ))) Яке там нафіг з тих Підгаєць покриття. А на крз на новій вишці поки що тільки гордо розвивається на вітрі національний прапор, а обладнанням і не пахне. (вчора бачив, з Дімоном нас туди зенесло. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає коли запрацює передавач на Карбишева, можливо строки запуску?
з таким питанням на ТзОВ "Телемережі України". Ви знаєте скільки коштує передавальна антенна Kathrein або передавач Rohde&Schwarz я вже мовчу про інші примбамбаси. Складається враження, що хлопці не розрахували ні сил, ні своїх грошей :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того, хлопці в тому інтерв"ю на ютюбі розповідають, що вони туди збираються перенести передавачі аналогового телебачення з даху 16-поверхівки в центрі, щоб потім через півтора роки їх виключити назавжди. Відгадайте, для чого і яким коштом робляться такі мегапроекти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось став перед вибором ефірної антени та підсилювача... проживаю в Ківерцях, в так званій "ямі"... до сих пір стоїть польська решітка, яка купувалась ще років 15 назад... в ній ще алюмінієві прути а не трубки, як зараз... щось останнім часом якість ефірного ТВ стала ніякою, напевно час міняти антену а на яку? Можливо згодом куплю чарівну коробочку для Т2 як здешевшає...

таку http://www.televes.com.ua/ant_efir/dat_1495.html я не потягну фінансово, тоді вже краще супутникове, імхо...

а що скажете про таку http://edemkvam.com.ua/index.php?productID=842?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестував Стронга у Ківерцях. Батькам прислав Азаров з Януковичем. У батьків на польську решітку у центрі на даху двоповерхівки показує чудово... у мене ж в "ямі" на старій польській решітці на висоті 8-10 метрів показує іноді, іноді сигнал втрачається... тра міняти антену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось став перед вибором ефірної антени та підсилювача... проживаю в Ківерцях, в так званій "ямі"... до сих пір стоїть польська решітка, яка купувалась ще років 15 назад... в ній ще алюмінієві прути а не трубки, як зараз... щось останнім часом якість ефірного ТВ стала ніякою, напевно час міняти антену а на яку? Можливо згодом куплю чарівну коробочку для Т2 як здешевшає...

таку http://www.televes.c...r/dat_1495.html я не потягну фінансово, тоді вже краще супутникове, імхо...

а що скажете про таку http://edemkvam.com....?productID=842?

Спробуй таку антену:

fracarrolp34.jpg

Кабель,якщо старий,варто теж поміняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестував Стронга у Ківерцях. Батькам прислав Азаров з Януковичем. У батьків на польську решітку у центрі на даху двоповерхівки показує чудово... у мене ж в "ямі" на старій польській решітці на висоті 8-10 метрів показує іноді, іноді сигнал втрачається... тра міняти антену.

Як заведуть передавач на новій вишці біля КРЗ, буде тобі простіше. Антену треба не так міняти, як вище підняти. Звідки сигнал приймаєш, з Ковеля, чи з Підгаєць? Спробуй оба варіанти, якийсь один буде кращим.

А взагалі то, ти писав, що і якість ефірного аналогового тб стала поганою, тому варто погратися з підсилювачем, він міг вийти з ладу внаслідок грози, або вода затекла ( спробуй PAE65 наприклад ). Ну і блок живлення підсилювача перевір, там також конденсатор сохне. В одного мого товариша цифру стало краще показувати, коли підсилювач вийняли, а встановили замість нього простий симетризатор 300-75 Ом. Кабель, якщо велика довжина, краще використовувати якісний, тільки не базарний ноунейм, на який нема жодних характеристик, і навіть сайту виробника нема, а хоча б FinMark, можна не найкращий, він все одно правильніший за весь той базарний непотріб по півтори гривні за метр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно час міняти антену а на яку?
можете взяти Dipol ATX-91 (на 91 елемент, коефіцієнт підсилення 17 дБ) і більш дорожчий варіант на 95 елементів з коефіцієнтом підсилення 18 дБ від голанської фірми Funke BM 4595 і беріть якісний кабель (якісна антенна+якісний кабель - підсилюівча не потрібно). Підсилювачі до польської решітки не беріть, бо користі від них ніякої.
Полнодиапазонная логопериодическая антенна MLOG 2-65
через деякий час директори гнуться і якість прийому падає, пройдіться по місту і побачите повно таких антенн з погнутими директорами
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний. ця MLOG 2-65 трохи халявно зроблена. Її кожна вгодована ворона погне. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний. ця MLOG 2-65 трохи халявно зроблена. Її кожна вгодована ворона погне. )

... неправда) в мене така антена вже більше 10 років стоїть на мачті 5-поверхівки...

і ворони на ній жирні сидять ... але якість прийому при цьому не погіршується...

... буде час сфоткаю...

P.S просто її треба добротно довго збирати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тра міняти антену.

Як заведуть передавач на новій вишці біля КРЗ, буде тобі простіше.

І коли то буде? як писав jeck "як рак свине"?

Антену треба не так міняти, як вище підняти.

ні, тра вже міняти, 15 років відслужила, три переїзди, там вже половини директорів немає.

і піднімати буду напевно метрів на 3-5... на більше трохи стрьомно, тра буде відтяжки ставити...

Звідки сигнал приймаєш, з Ковеля, чи з Підгаєць? Спробуй оба варіанти, якийсь один буде кращим.

з Підгаєць. З Ковеля сигнал гірше і каналів менше... А з Підгаєць я витягував раніше 15 каналів: 1+1, Інтер, УТ-1, СТБ, Новий, ІСТВ, Україну, ТЕТ, М1, К1, ТВі, Мега, 5-й, Аверс, Волинське ТБ. Які краще, які гірше... Останнім часом якісь накладки пішли... зриви синхронізації...

А взагалі то, ти писав, що і якість ефірного аналогового тб стала поганою, тому варто погратися з підсилювачем, він міг вийти з ладу внаслідок грози, або вода затекла ( спробуй PAE65 наприклад ). Ну і блок живлення підсилювача перевір, там також конденсатор сохне. В одного мого товариша цифру стало краще показувати, коли підсилювач вийняли, а встановили замість нього простий симетризатор 300-75 Ом. Кабель, якщо велика довжина, краще використовувати якісний, тільки не базарний ноунейм, на який нема жодних характеристик, і навіть сайту виробника нема, а хоча б FinMark, можна не найкращий, він все одно правильніший за весь той базарний непотріб по півтори гривні за метр.

І де той фінмарк чи інший брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно час міняти антену а на яку?
можете взяти Dipol ATX-91 (на 91 елемент, коефіцієнт підсилення 17 дБ) і більш дорожчий варіант на 95 елементів з коефіцієнтом підсилення 18 дБ від голанської фірми Funke BM 4595 і беріть якісний кабель (якісна антенна+якісний кабель - підсилюівча не потрібно). Підсилювачі до польської решітки не беріть, бо користі від них ніякої.

і де їх в Луцьку можна пощупати та придбати?

не в братів-близнюків на варшавці жеж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема їх Луцьку ніде. Так що не пощупаєш.)

Львів, Київ, інтернет-магазини тобі допоможуть. http://www.agsat.com...ID=28&offset=10

Кабель там же. Бухта 100м, на всі Ківерці вистачить. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...