Перейти до змісту

мітинг проти відстрілу безпритульних тварих


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

собаки накидаються або на злих, або на слабких...

Конечно на "слабких". Вчера сидел возле дома с малой гулял, было 3 собаки возле мусорника в соседнем дворе, я какраз смотрел в их сторону как пацаны бегали возле того мусорника, и один паренек лет 7 подбежал слишком близко к собакам и сделал пару движений руками слишком резких. Одна собака вскочила и начала гавкать ребенок испугался, и начал отмахиваться собаки все подорвались и начали на него гавкать и кидаться, стая, что поделаешь. Когда я уже сорваля и бежал к малому то он как-то успел от них чуть оторваться, но когда уже подбежал к нему (я был метров за 70 + тупанул чуть чуть, надо было сразу как первая начала гавкать), малой минимум 2 укуса получил уже. Скажите куда записаться ЗА отстрел собак. Я както не замечал, а сегодня во дворе у родителей когда малу вел в садик начал обращать внимания гуляет стая собак до 12-15 (на Гордиюк), мля они же как нападут на ребенка это капец.

Самое меня поразило то что возле того малого на которого кинулась собака было 2 компашки на расстоянии метров 25 и вторая примерно 40 метров сидели пили пиво и никто не двинулся, тупо втыкали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Самое меня поразило то что возле того малого на которого кинулась собака было 2 компашки на расстоянии метров 25 и вторая примерно 40 метров сидели пили пиво и никто не двинулся, тупо втыкали.

Вероятно, сторонники гуманного отношения к животным. Что там с ребёнком случиться может, а собачку жа-алко. Ля. :mdr: :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас так всегда,

2 компашки ничего не "сделали", а обвинили "сторонников гуманного отношения к животным"

а мож если бы трезвыми были то отреагировали? давайте стрелять продавцов-прозводителей пива!!!!

я не разу не за то что бы по улицам бегали стайки собак, даже против того что бы подиночке бегали, даже против того что бы без намордника бегали (но если сделать замечание хозяину то как минимум нарвёшся на "матюк") - ибо собака любого размера может укусить кого угодно в любое время, и никто не знает что ей в голову взбредёт

я за цивилизованое решение проблемы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цивилизованное решение практически готово. я тут еще такую схему нашел. она не работает (есть пару ошибок), по подтолкнула к идее экспериментов с модулированными частотами 30-35Khz. эффект, кстати, неплохой. просто синусоиды 30Khz (например с этой схемы) некоторые дворняги сторонятся, но не убегают. аналог "ревуна" на 30-35Khz - действительно удирают в панике. но сейчас схема сильно жрет батарею, да и чувствительность на таких частотах у дешевых твиттеров невысокая. в общем голова у собаки пока не взрывается :smile3: а поэтому эксперименты продолжаются :ok2:

цель - повторяемая в домашних условиях схема со стоимостью компонентов в пределах $10. если что, можно будет и мелкое производство наладить для велоклабберов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вух..

ВСІ домашні тварини, повинні мати "паспорт" а також, (особливо ті, що гуляють по дворі) нашийник із біркою. Де вказано кличка собаки та адреса/телефон хазяїна, щоб зв'язатися з ним.

Відстріл/усипляння таких тварин (бродячих) - підтримую. Я не проти насилля над тваринами, але коли вони явно несуть шкоду - обома руками за. у часи СРСР із жиру відстріляних собак виготовлялося БЕЗЛІЧ косметичних засобів. Перший з них - мило. Потім губна помада.. і т.д.

Притулок: тільки на власні кошти. Це колосальні суми. Прокормити кілька тисяч собак в рік.. Хіба, що розкормити і на мило..

Держава таких грошей не дасть. Дійсно, це не штати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, відстріли, як показано у статті (див. вище), неефективні для скорочення кількості тварин у місті. по-друге, є дієвіший і (важливо) гуманний метод - стерилізація. по-третє, з таким ставленням до тварин, як в нашій державі (це ж не сміття, щоб його утилізувати, а живі істоти, здатні відчувати біль, і, між іншим, віддані людині), в Європу нас не пустять. по-четверте, мені здається, що у кожної нормальної людини знедолені тварини повинні викликати жалість :( по-пяте, фашисти в Німеччині 30-х років теж починали з відстрілів собак, а закінчили концтаборами і рукавичками з людської шкіри(говорю як історик), - правильним шляхом прямуємо :( (до слова, сьогодні в Німеччині проблеми з безпритульними немає саме завдяки притулкам і стерилізації) і т.д. і т.п. Між іншим, стерилізація не настільки й дорого виходить порівняно з утриманням цілого відділу Спецкомунтрансу із зарплатами, витратами на бензин і т.ін., зважаючи на те, що у нас люди це роблять за безплатно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max-2 ??

anahareo Ви одружена ?У вас діти є? Вас собаки кусали ? ЧИ Ваших дітей. ?

Задумайтеся над почуттями, якби вас вкусила собака (не дай Бог) - ваше перше бажання?

а) Відпраити в притулок (нехай поїсть, щоб мати сили кусати інши)

б) Усипити (бідну тваринку..)

в) Стерилізувати (в надії, що вдруге не вкусить)

г) Роздерти в шмаття.. (щоб більше нікого не вкусила)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я підтримую anahareo! Дуже простий метод - расстрєлять. А далі розберемся! Тут страшилки розписували про напади бездомних собак. Ну то і я вам розкажу.

Звичайна сім'я - тато, мама, дитина, бабуся і 2 собаки, котрі живуть не в будинку, а на вулиці, у вольєрі. Породисті, дорогі, дресировані. І от в один день бабуся з дитиною, коттрій чи то 3 чи то 4 роки, гуляють у дворі. Дитина підходить до собачок - своїх, звичних, нагодованих. Собачкам щось перемикає і вони накидаються на дитинку. І рвуть її буквально на шматки, прямо на очах у бабусі, яка нічого не може зробити. Дитинка не вижила. Швидка до лікарні не довезла. Тато потім приїхав і своїх домашніх улюбленців, котрі при виді господаря почали хвостами крутити і до ніг лащитись - убив, двома прицільними вистрілами з мисливської рушниці.

Давайте забороним домашніх тварин, а зокрема собак - як вид! І без проблем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авайте забороним домашніх тварин, а зокрема собак - як вид! І без проблем!

запретить нет, а вот разрешать приобретение и содержание так же, как и оружие - да!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так в догонку.

Тьотя в селі поросят на зиму в хату запускала. Щоб не мерзли. Разом з дітьми і грілись і їли. Потім найменьше дитя поросята, котрі вже підросли, закопали і покусали. Насмерть.

Поросят потім теж з'їли.

Кому плюси поставим?

Є у мене діти. Двоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім найменьше дитя поросята, котрі вже підросли, закопали і покусали. Насмерть.

нічого не поняв.

Хто кого насмерть? Та й не про поросят мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max-2 ??

anahareo Ви одружена ?У вас діти є? Вас собаки кусали ? ЧИ Ваших дітей. ?

Задумайтеся над почуттями, якби вас вкусила собака (не дай Бог) - ваше перше бажання?

а) Відпраити в притулок (нехай поїсть, щоб мати сили кусати інши)

б) Усипити (бідну тваринку..)

в) Стерилізувати (в надії, що вдруге не вкусить)

г) Роздерти в шмаття.. (щоб більше нікого не вкусила)

Відповідаю: собаки мене кусали (і боляче), - вперше з моєї вини, а вдруге - хазяйський пес. Діти є, і тварин люблять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за відстріл бродячих собак.

Шановна anahareo вас коли-небудь кусали бродячі пси? ні? А мене двічі, повірте, це дуже неприємні відчуття. Неприємно не тільки за зіпсовані штани, біль це ще мала частинка того що тоді відчуваєш, перш за все хочеться знайти величезну каменюку чи палицю і "втулити" цим псіну (вибачайте за лексику любителі собачок :) ), щоб знала як то воно коли кусають, далі ще тиждень-другий згадуєш той випадок, настрій падає надовго. А потім ходиш по вулиці бачиш будь-яку бродячу псіну і стараєшся оминути її якнайдалі (дурне почуття що знову можуть вкусить ;) ) навіть якщо воно мило "либиться" до тебе і крутить хвостиком.

Моя думка така: користі від того бродячої псарні (ще раз вибачайте) ніякої абсолютно. Не розумію навіщо тримати отих тварин (я про бродячих, не домашніх) які тобі псують настрій, штани, лякають дітей, а по ночах не дають нормально спати своїми "розборками" і нічними серенадами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чет я никак в толк не возьму, что дает стерилизация?

стерилизованые собаки уже не кусаются, или как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anahareo Ви не відповли:

вас вкусила собака - ваше перше бажання?

а) Відпраити в притулок (нехай поїсть, щоб мати сили кусати інши)

б) Усипити (бідну тваринку..)

в) Стерилізувати (в надії, що вдруге не вкусить)

г) Роздерти в шмаття.. (щоб більше нікого не вкусила)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за відстріл бродячих собак.

Шановна anahareo вас коли-небудь кусали бродячі пси? ні? А мене двічі, повірте, це дуже неприємні відчуття. Неприємно не тільки за зіпсовані штани, біль це ще мала частинка того що тоді відчуваєш, перш за все хочеться знайти величезну каменюку чи палицю і "втулити" цим псіну (вибачайте за лексику любителі собачок :) ), щоб знала як то воно коли кусають, далі ще тиждень-другий згадуєш той випадок, настрій падає надовго. А потім ходиш по вулиці бачиш будь-яку бродячу псіну і стараєшся оминути її якнайдалі (дурне почуття що знову можуть вкусить ;) ) навіть якщо воно мило "либиться" до тебе і крутить хвостиком.

Моя думка така: користі від того бродячої псарні (ще раз вибачайте) ніякої абсолютно. Не розумію навіщо тримати отих тварин (я про бродячих, не домашніх) які тобі псують настрій, штани, лякають дітей, а по ночах не дають нормально спати своїми "розборками" і нічними серенадами?

Я вже відповіла, що кусали. А від того, що ви за відстріл підпишитесь і понарікаєте, їх менше однаково не стане. читайте статтю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все то воно так, від бродячих псів ніякого толку, скоріше за все більше шкоди, але є такий вислів "мы в ответе за тех, кого приручили". По моєму, то неправильно до них відноситись як що вже непотрібного матеріалу. Стерилізація правильніший метод, але його мінус, то це дороговизна, порівняно з усиплянням.

Мене собаки не кусали, але одна раз кинулась (добре що в наморднику була) і декілька раз на рибалці спінінгом відмахувався під крик хазяїна "вона мирна, небійся, невкусить". Відмічу те, що всі собаки, які чіплялись були з хазяїном!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін! якщо тебе вкусили собака, то дай їй по морді - це без питань, але зразу різати і стріляти - це тупо...

Alex, чого вони тебе кусали? шо ти їм зробив?

дітей справді шкода :( в самого дітей нема і тому якось не подумав, що вони таки слабкі і на них також інстинктивно можуть накинутись. Але вважаю, якщо ти маєш дитину, то слідкуй за нею - з таким же успіхом вона гуляючи могла вийти на дорогу і тоді б її "вкусила" 30ти тонна вантажівка

пс: а хто знає чого їх так багато розплодилось? вони ж мають щось їсти. раніше їли зі смітників при під'їздах, але ж зараз всі виносять сміття в контейнери, а пси туди достати не можуть, то може є місця де їх активно підкормлюють??? І з таких "місць", думаю, варто починати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то може є місця де їх активно підкормлюють??? І з таких "місць", думаю, варто починати

Куча. Например, "Варшавка". Предлагаешь закатать её в асфальт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куча. Например, "Варшавка". Предлагаешь закатать её в асфальт?

<_< "прєдлагаю" не кормить. як на рахунок такого варіанту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Объясни это скучающим днём базарникам, которые сюсюкатся с облезшими и покалеченными собаками и ихними выводками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну можна, наприклад, ввести сплату штрафу за підкормку тварин чи щось подібне. А ті продукти, які зазвичай дають тим облізшим і покаліченим собакам з їхніми виводками забирати в той самий міфічний притулок. Ну і самих собакобомжів тоже туди. Але ж треба мати той самий притулок... Ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...