Перейти до змісту

мітинг проти відстрілу безпритульних тварих


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Ви що думаєте, якщо собак не годувати, це вплине на їхню народжуваність?! Краще б справді зайнялись створенням і облаштуванням того "міфічного" притулку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ви що думаєте, якщо собак не годувати, це вплине на їхню народжуваність?! Краще б справді зайнялись створенням і облаштуванням того "міфічного" притулку.

ох, думаю, що вплине! Та ще й добряче вплине! Це як з щурами - нема що жерти, то гризуть один одного (не канібалізм, а для того щоб ротів було менше -джунглі ;):D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk Обидва випадки коли мене покусали дворняги, підкреслюю БРОДЯЧІ ПСИ, не домашні тварини, я тихо мирно йшов на роботу з обіду, перший раз я взагалі непобачив звідки те "чудо" взялось і вчепилось мені ногу вище коліна (зауважу зазвичай собаки мітять в п'ятку), зіпсувало мені штани, зробило синяк на нозі (щастя що шкіру не пробило своїми зубами) недалеко від зупинки навпроти 5 школи. Другий раз ціла зграя бродячих псів взялась мене обгавкувати коли я проходив мимо смітників біля гуртівні продуктів ПАККО, що на Клима-Савура, на що я не звернув уваги допоки одна "псіна" не вчепилась мені в литку, зробивши діру в штанях, синяк на нозі (знову без пробоїв шкіри) і зіпсувавши настрій на тиждень вперед.

anahareo перечитав подану вами статтю, думка не змінилась, собак, особливо бродячих, ненавиджу (ще раз пробачте собаколюби, лише особиста думка).

В сусідній темі про пропавшого пітбуля сподобався шматочок історії Китаю, коли влада після відстрілу горобців возили їх з Кореї щоб відновити популяцію, що завадить зробити нам те самме з бродячими псами? Тільки без відновлення популяції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стерилізація правильніший метод, але його мінус, то це дороговизна, порівняно з усиплянням.

Цитую інтервю з А.Курачем про ситуацію у сусідньому Львові: "Я розмовляв із начальником ветеринарного відділу Львівської міської ради Ігорем Угрином. За його словами, є проблема з коштами для утримання такого комунального закладу. Він разом із Мироном Колодком рахував, скільки потрібно грошей на такий притулок, як у Брюховичах, для його діяльності на елементарному рівні (годівля тварин, догляд, зарплата людям, які виконують ці роботи, сплата комунальних платежів). Вийшла сума в 300 тисяч гривень. Водночас я запитав, скільки коштує державі діяльність утильцеху їхнього ветеринарного відділу – також 300 тисяч гривень на рік. Тому фактично не потрібно нічого особливо змінювати, лишень філософію ставлення до тварин."

Це відносно дороговизни притулку. А щодо стерилізації, то в нормальних державах до цього зобовязують ветеринарних лікарів (державних, зрозуміло). Хоча у нас і приватні ветеринари згідні робити це у вільний час. Питання у підході на рівні держави. Не применшуючи ролі громадськості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при содержании питомника - 300 тыщ надо постоянно.

при отстреле - пока всех не отстрелят. можно за пара лет справиться. потом - чистая экономия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що думаєте, якщо собак не годувати, це вплине на їхню народжуваність?! Краще б справді зайнялись створенням і облаштуванням того "міфічного" притулку.

ох, думаю, що вплине! Та ще й добряче вплине! Це як з щурами - нема що жерти, то гризуть один одного (не канібалізм, а для того щоб ротів було менше -джунглі ;):D )

думаю, голодні собаки "добрішими" не стануть :angry:

А щодо відстрілу всіх собак одночасно, знову ж таки, читайте статтю:

"Всіх собак одночасно постріляти неможливо (скільки б смертельних рейдів поспіль не виїжджало), а популяція неодмінно відновиться, причому в дуже короткий термін. Еволюціоністи довели, що за умови, коли певному біологічному виду безпосередньо загрожує небезпека вимирання, це служить своєрідним каталізатором до сплеску народжуваності, – значно зростає кількість малят у виводках, у переважній більшості народжуються дівчатка. Кожне нове покоління обережніше і витриваліше за попереднє. Та й практика відстрілів, які провадяться у нас ще з радянських часів безперервно, себе не виправдовує, – собак менше не стає, і скарг від населення так само. "

при содержании питомника - 300 тыщ надо постоянно.

при отстреле - пока всех не отстрелят. можно за пара лет справиться. потом - чистая экономия.

В тому то й справа, всіх НІКОЛИ не відстріляють! закон виживання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думка не змінилась, собак, особливо бродячих, ненавиджу (ще раз пробачте собаколюби, лише особиста думка).

так це ж ТВОЯ думка, то чого вибачатись перед кимось, що ти думаєш ТАК, а не ОТАК? Тим більше в тебе є причини на таке ставлення. Але!!! Якщо собака хоче вкусити, то вона вкусить як мінімум до крові (а не синяк робитиме) бо який же тоді це укус. Та й взагалі я ніколи не повірю, що собака вкусить просто так (хіба може якась скажена, але то вже хвороба). Але ще з самого дитинства помітив, що на деяких людей собаки реагують дуже дивно причому всі, а не якась окремо. Та й зараз по своїй собаці таке помічаю (а вона в мене янгол во плоті :) і її всі навкруги просто обожнюють) - здається проста тітонька чи дядечко, а собака тільки побачить (навіть не унюхає, а просто побачить) і їй щось робиться: зразу шерсь на шиї привстає, вуха настовбурчить і або гавкає, або скавчати починає... Дивно, одним словом... І інші собаководи також таке помічали за своїми тваринами

пс:

В сусідній темі про пропавшого пітбуля сподобався шматочок історії Китаю, коли влада після відстрілу горобців возили їх з Кореї щоб відновити популяцію, що завадить зробити нам те самме з бродячими псами? Тільки без відновлення популяції?

горобці в Китаї самі б відновили свою популяцію з часом, причому без особливих проблем. А завозити їх почали щоб відновити ЕКСТРЕННО бо розвелося куча шкідників (гусінь, сарана і т.п.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk Обидва випадки коли мене покусали дворняги, підкреслюю БРОДЯЧІ ПСИ, не домашні тварини, я тихо мирно йшов на роботу з обіду, перший раз я взагалі непобачив звідки те "чудо" взялось і вчепилось мені ногу вище коліна (зауважу зазвичай собаки мітять в п'ятку), зіпсувало мені штани, зробило синяк на нозі (щастя що шкіру не пробило своїми зубами) недалеко від зупинки навпроти 5 школи. Другий раз ціла зграя бродячих псів взялась мене обгавкувати коли я проходив мимо смітників біля гуртівні продуктів ПАККО, що на Клима-Савура, на що я не звернув уваги допоки одна "псіна" не вчепилась мені в литку, зробивши діру в штанях, синяк на нозі (знову без пробоїв шкіри) і зіпсувавши настрій на тиждень вперед.

Не можу не засумніватись у правдивості ваших соів, пардон <_< Собаки (двірняжки)без причини не кусаються (хіба що тічка, але це причина! - і стерилізація її виключає). Можливо, у вас погана карма? :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anahareo зашибісь. Карма. Знайшли причину! -1

мене також кусали без причини.

Йду собі спокійно в кіно а тут на тобі підбігло і вкусило за бік. Добре, що куртка шкіряна не дала прокусити шкіру! Куртка прокушена. синяк на боці.

Завважу, собака бродяча і мені досягала до пояса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо незрозумілий мій пост про дітей і поросят... Ще факт з історії. Давні римляни мали традицію - коли хтось в родині ставав уже стареньким і не міг працювати, то його заживо закопували в землю. І не де небуть, а в хаті, в підлозі під піччю. І називали такі трупопокладення - лари і пенати (рідні пенати такий вислів мабуть чули). Це були свого роду обереги сім'ї і дому. Теж логічна жорстокість - навіщо годувати старих і немічних, коли можна вигодувати молодих і сильних, котрі будуть працювати і воювати. Але така "усвідомлена жорстокість" рано чи пізно направляється на всіх. Бо всі ми смертні і будем старіти. Теж саме і з собаками - не шкода собаки, то може і людину не пожалієш.

"Чим більше я взнаю людей - тим більше я люблю собак".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, голодні собаки "добрішими" не стануть :angry:

от тоді можна і стріляти! око за око, зуб за зуб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anahareo навіть незнаю що і відповісти вам про свою карму ;). Ніколи не вважав що в мене погана енергетика, пасивність і.т.п. Навпаки стараюсь робити все щоб було весело і безпроблемно, ставлюсь до життя позитивно, нікому зла не бажаю, лише до собак відношусь негативно, адже як їх господар (життя собаче) навчить, так і будуть вони поводитись, а господарі не завжди знають як виховувати своїх собак, а за бродячих псів взагалі нічого говорити не буду, голодний пес - злий пес.

Наміри собаки мене покусати або обгавкати зараз взнаю лише по одному погляду цієї тварини, коли бачу агресію, стараюсь оминути ту тварину якнайдалі, саме після укусів почав помічати їх наміри щодо себе, життя навчило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, у вас погана карма? :ohmy:

пардон. но я на работе днем. жене с ребенком дома сидеть, ждать, когда я прийду и тогда гулять? они сами от своры собак точно не защитятся.

только в чем их карма? эти псы просто башни не имеют!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anahareo навіть незнаю що і відповісти вам про свою карму ;). Ніколи не вважав що в мене погана енергетика, пасивність і.т.п. Навпаки стараюсь робити все щоб було весело і безпроблемно, ставлюсь до життя позитивно, нікому зла не бажаю, лише до собак відношусь негативно, адже як їх господар (життя собаче) навчить, так і будуть вони поводитись, а господарі не завжди знають як виховувати своїх собак, а за бродячих псів взагалі нічого говорити не буду, голодний пес - злий пес.

Наміри собаки мене покусати або обгавкати зараз взнаю лише по одному погляду цієї тварини, коли бачу агресію, стараюсь оминути ту тварину якнайдалі, саме після укусів почав помічати їх наміри щодо себе, життя навчило :)

Спробуйте подивитись на них інакше... Це нещасні тварини, які заглядають в очі перехожим, намагаючись вловити там залишки доброти :)

Можливо, у вас погана карма? :ohmy:

пардон. но я на работе днем. жене с ребенком дома сидеть, ждать, когда я прийду и тогда гулять? они сами от своры собак точно не защитятся.

только в чем их карма? эти псы просто башни не имеют!

Собаки збиваються в зграї тільки в період тічки. Вихід з положення - поголовна стерилізація. Єдиний, який я бачу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собаки збиваються в зграї тільки в період тічки. Вихід з положення - поголовна стерилізація. Єдиний, який я бачу :)

ага. особенно кобели. и вообще, у них что, регулярная течка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это у "мусчин" ругулярная течка :)

у животных всё больше на "феромонах", имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собаки збиваються в зграї тільки в період тічки. Вихід з положення - поголовна стерилізація. Єдиний, який я бачу :)

ага. особенно кобели. и вообще, у них что, регулярная течка?

У собак все просто: коли дівчинка "не гуляє", хлопчик не бажає :) Під стерилізацією слід розуміти позбавлення шляхом операційного втручання суки здатності тічкувати. А у кобелів це називається кастрацією))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У собак все просто: коли дівчинка "не гуляє", хлопчик не бажає :)

та й в людей щось схоже. Навіть народна приказка відповідна є :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У собак все просто: коли дівчинка "не гуляє", хлопчик не бажає :)

та й в людей щось схоже. Навіть народна приказка відповідна є :D

А ще в народі кажуть(принаймні, моя подруга так стверджує): якщо сучка не захоче, то кобель не скоче...................... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...