Перейти до змісту

Залізний Порт. Добре чи погано?


boec

Рекомендовані повідомлення

Народ, хто був в Залізному Порту десь нещодавно, чи в кого там зараз знайомі, підкажіть, їхати чи ні. Цікавлять характеристики: дівчата, дискотеки, чистота моря і пляжу. Дякую :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто був в Залізному Порту десь нещодавно, чи в кого там зараз знайомі, підкажіть, їхати чи ні. Цікавлять характеристики: дівчата, дискотеки, чистота моря і пляжу. Дякую :D

а це в якому районі Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залізний порт = ялта для ніщих.

+1 Маладца!

це не зовсім море, так би мовити. Маю на увазі не те, до якого я звик.. для мене море, це коли не видно протилежного берегу.

.. Дуже дешево і сердито. Щодо умов, це хто до чого звик. там їх мало. І знову ж таки залежить від апетиту.

ось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залізний порт це в криму :D

С каких это пор? ;)

Ты ещё скажи, что Одесса - это тоже Крым :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є розумні люди, які по-темі щось сказати можуть? :P

Розумні люди створюють тему в розділі "Відпочинок", оскільки "залізний порт" до Луцька не відноситься аж ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є розумні люди, які по-темі щось сказати можуть? :P

Знайомі були рік назад. Той самий Світязь тільки за тисячу кіломерів. Краще підзбирай грошей і поїдь в Євпатрію, зараз там можна найти приємливі місця в межах 30 грн/доба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Враховуючи тупість більшості ваших коментарів, в Залізний Порт ми все-таки поїхали. :0003: І не помилились. Море чисте, купа парашутів, скутерів, атракціонів, дискотек та інших приколів, але найголовніше те, що там одна молодь "DISCO, VODKA & SEX" :0123: Хоча мінуси, звичайно, є: маленький аквапарк, місцями мусор лежить і природи геть нема. Проте це і є курорт для тих хто любить повисіти. Цін по 30 грн я там не бачив, і взагалі, на рахунок "курорта для ніщих" - залишили ми там по Турції 5*.

Всім любителям дівчат, пива та дискотек, раджу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крим, Одеська обл. фігня, невидумуйте.

То Херсонська область :)

Брат їздив місяць тому - приїхав теж задоволений.

post-894-1251446151.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місцями мусор лежить і природи геть нема. Проте це і є курорт для тих хто любить повисіти.

Смеялсо :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я свою дружину туди щороку відправляю! Приїздить додому завжди задоволена... Гарне, каже, море. Недорого, пристойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...