Перейти до змісту

Бандерштат – 2009


Dimaxa

Рекомендовані повідомлення

Шановна велогромада!!! ^_^

Ітак, оскільки минулорічну тему потерли, вношу ще раз пропозицію катнути на це дійство...

Дещо про фестиваль...

Бандерштадт”, 7-9 серпня, табір «Сонячний» у с. Гаразджа поблизу Луцька

ЗАХОДИ В РАМКАХ ФЕСТУ

- історична реконструкція часів УПА

- пейнтбольні змагання у стилі «мілітарі»

- показові виступи з мистецтва бойового гопака

Також на «Бандерштаті» проводитимуться різноманітні мистецькі майстер-класи, спортивні змагання, заплановані літературні читання молодих українських авторів.

СЦЕНА

8 серпня

«ІншІ» (Володимир-Волинський), «Ікебана» (Луцьк), «Злам» (Київ), «Пост-Сенс» (Біла Церква), «В.О.Д.А.» (Луцьк), «Брем Стокер» (Рівне), «Де Сенс» (Львів), хедлайнери «Mauzer» (Могильов, Білорусь) та «Роллікс» (Херсон).

9 серпня

«Еффата» (Червоноград), «Хмародери» (Львів), «Спалені Вітрила» (Рівне), «Фіолет» (Луцьк), «Хуч» (Львів), «Мій Батько П’є» (Рівне), «Веремій» (Київ), «Серцевий Напад» (Чернівці-Луцьк) та хедлайнер фесту – «Тартак» (Київ).

Увага: захід різкого партіотичного спрямування! Якщо хто не здогадався з назви Цього року “Бандерштат” присвячено 100 річниці з дня народження Степана Бандери.

Вхід на фестиваль - безкоштовний.

Тепер що з цікавого, добавлю від себе. Цитую далі з офіційного сайту фестивалю Бандерштат

На фестивалі “Бандерштат – 2009″ окрім концертної та мистецької програми проводитимуться різноманітні спортивні змагання та турніри. Для того, щоб узяти в них участь, потрібно попередньо сформувати команду у кількості не менше 5 членів. Після необхідно заповнити анкету учасника та відправити на електронну адресу відповідальній особі. Отож, відбуватимуться змаги з волейболу, футболу, баскетболу, стрільби з пневматичної та страйкбольної зброї та повстанський квест. Змагання відбуватимуться протягом двох фестивальних днів.

Якщо бажаєш позмагатися у грі з волейболу, футболу та баскетболу, то зголошуйся до: Андрія Бокоча, тел.: 8 (063) 227 55 59, 8 (067) 335 67 02; e-mail: [email protected]

Також можна показати себе у турнірі „Найкращий стрілець Бандерштату” у стрільбі з пневматичної та страйкбольної зброї. Впевнені, що будуть бажаючі взяти участь у змаганні з пейнтболу. Ще на фестивалі відбуватиметься повстанський квест. Зголошуватись до: Павла Данильчука тел.: +38(097) 105-05-72, +38(093) 623-73-19, e-mail: [email protected], ICQ: 196-254-017

Анкета учасника спортивних змагань на фестивалі „Бандерштат – 2009”

Назва спортивного змагання:

Назва команди:

№ Ім’я, прізвище члена команди/ Рік, дата народження/ Місце проживання /Навч. заклад/ місце роботи/ Контактний тел.

1

2

3

4

5

Може ми і команду від "АВЛ" виставимо??????

Тепер ще цікаве, знайдене в інеті про фестиваль ... можна віднести до розділу "Що подивитись навколо"

Звичайно, сам Луцьк. Охайне, спокійне західноукраїнське містечко. Окремо варто відзначити замок Любарта.

В сторону Дубно знаходиться мало відоме, але симпатичне село Олика з костелом середини 17 століття. Детально про Олику і костел написали castles.com.ua, щоб не повторюватись, радимо читати там.

Можна махнути і туди...

Одним словом, пропозицій безліч, давайте щось вигадаємо разом, та проведемо цікаво вихідні дні... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там в програмі ще велоквест згадується. Хто може щось більше розказати про це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Классний рекламний слоган :ok2: Це про велоквест чи фест в цілому, можна докладніше?

Так що, їде хтось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в прошлом году организовывал там повстанський квест, однако по причине доща все сорвалось, как и пробег велосипедистов с червоно-чорными прапорами :) (хотя паро человек проехалось до гаразджи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сайт їхній - http://bandershtat.org.ua/ - лежить:

6908b2b339cb.jpg

Повідомте адміну, pls., людина явно знаходиться в оффлайні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду в неділю, але без байка. Можу дати свого зламка покататись.

Дуже хочу подивитись інсценізацію битви НКВС з УПА.... і Тартака послухати.

Спортивні ігри для мене відпадають по причині травми, а от з пневматичної зброї постріляю залюбки.

Побачимось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 8:00 на территории лагеря произошла побудка - или кто-то на сцену вылез, или просто через колонки включили музыку. Палаток штук до тридцати, наверное, возле некоторых горят костры. Народ потихоньку подтягивается в Гаразджу - маршрутками, пешком, с рюкзаками, палатками и налегке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анкета учасника спортивних змагань на фестивалі „Бандерштат – 2009”

З того що я сьогодні ввечері побачив, певно змагання там проводитимуться "Хто більше з малолєток вдує пива"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандерштат бандерштатом але скоро буде апфест!!!це ц1кав1ше хочя 1 вх1д платний...35грн за день...2д-70,3д-100...там буде нашо дивитись... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандерштат бандерштатом але скоро буде апфест!!!це ц1кав1ше хочя 1 вх1д платний...35грн за день...2д-70,3д-100...там буде нашо дивитись... ;)

це той штундівський? ше грошi плати за промивку мозгiв... пфф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька фото з фесту.

Доблесні наші реконструктори. На жаль з ряду причин встигли на самий кінець.

21f94346613d.jpg

Параплан, що створював чудову анімацію.

5e398b7bc520.jpg

Не "підкачали" і підприємці ;)

6672e37d17a9.jpg

Початок фесту:

2a075299c824.jpg

f541b81a9e26.jpg

Зліт параплану:

0946454e4963.jpg

Фест продовжується:

a39dd71f5e06.jpg

Той самий "маленький українець" ;)

64606590fce5.jpg

І нарешті хедлайнери - Тартак:

bf9031501fc7.jpg

На жаль в мене в мильниці камері не настільки потужний спалах щоб зафіксувати той ліс рук і загальний драйв, який панував на тому маленькому стадіоні. :0123:

Але був просто вибух. Хоча були і інші доволі популярні гурти, Тартак просто всіх взірвав.

Дякую ще раз організаторам та команді, що створювала свято. Для безкоштовного заходу - просто фантастика! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

табір «Сонячний» у с. Гаразджа поблизу Луцька

Йопт! Я в этом пионэрлаге пару раз отбывал летние каникулы, а тут вон оно что ...

А есть ли еще фото, может в альбоме у кого? Чтоб местность было видно. Сцена, как я понял, на бывшем футбольном поле возле озера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начиная часов с шести утра неформального вида народ массово двигался со стороны Гаразджи в сторону Луцка :) Но в лагере палаток было ещё больше, чем вчера - или так просто казалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

табір «Сонячний» у с. Гаразджа поблизу Луцька

Йопт! Я в этом пионэрлаге пару раз отбывал летние каникулы, а тут вон оно что ...

І я теж. Думаю таких багато  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо то за підприємці які не підкачали? де можна купити такі розмальовані тряпки?

6672e37d17a9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От казала я вам: люди, якщо ви вирішили зв.язатися з нацальянсом чи маєте брати участь в програмі якоїсь акції, організованої НА, то покиньте цю дурну справу. Знаєте, хто такі "хронофаги"? Правильно, це люди, які пожирають ваш час. А знаєте, що означає комплекс хронофагів з абсолютною неповагою? Правильно, ви подумали саме те, що я тільки що хотіла сказати (інакше, кажучи, не будемо показувати пальцем). Я не була на фестивалі довгий час, але того, що я побачила, вистачило по самі вуха. Ні, я дивилась, молодь з задоволенням ходила територією, розмальовувала тіла фарбами і спостерігала за відтворенням битви УПА з НКВС (правда, було цікаво). На сцені грали, судячи з переваги гуркоту над голосом, хтось з луцьких рокабілів, а навколо вештались обвішані пивом люди.

Перша "приємність", яка зі мною сталася: перенесення програми. Тобто, від самого початку я казала: ніяких нацальянсів, ніяких нацальянсівських фестивалів, оскільки з досвіду попереднього року заріклася. Не люблю порожніх обіцянок і кидання, особливо, якщо я комусь щось роблю за так, а мене при цьому ще й підводять. Ну, карочє. Але, сталося так, що Севама-мама, Оксана Яблонська, попри мої попередження, вирішила взяти участь в фестивалі разом з севама-дітками (а я іноді числюсь в дітках). І от, на нашу "Колиму" народу вибралося не багато народу, а часу на читання виділили купу (ніхто ж бо з інших поетів не погодився і літературна сцена двох днів складалася з Лесиного Кадубу і Севами (нагадаю, кількох людей), то довелося мені відповісти "послугою на послугу" і виступити в складі Севами (ну не можу я підвести Оксану!). Було оголошено про початок літературної сцени о 16 годині сьогодні (на другий день фестивалю, фактично, насамкінець програми). Тим не менше, о 16 нічого не почалося, нас поставили перед фактом, що початок о 17, при чому "перед фактом" ставили не організатори фестивалю, як я це розумію, а ведуча літсцени, від якої нічого не залежало, хоча Аня старалась і нервувала з приводу зриву. Якраз в цій порі почали розігрувати "бій" між УПА і НКВС, зрозуміло, що всі були там. Я досі не розумію, про проведення цієї, великої, дії, мало бути наперед. Для чого тоді запрошувати поетів, до речі, людей, які приїхали здалека, на четверту??? Я, наприклад, залишила дома дітей, приїхала виступити рівно на півгодини. Але...

Друга приємність - це п'яні діти. Не маю фоток, щоб продемонструвати, але коли ми підійшли до "ристалища" прямо під парканом лежав пацанчик, років 15 з перебитим носом і в глибокому коматозі. П'яний в дупу, але ж суть в тому, що хто його знає, що він пив і об що зламав носа, чи не тоді, коли падав під дерево. Привести його до тями було справою даремно, тим більше, поняття ж не маю, цілий він там чи нє. Народ байдуже переступав через хлопця, не зважаючи навіть на то, що це була очевидно дитина, нехай дурна, але дитина, на те, що лежала не на спальнику, а просто на землі. Ми поїхали до медпункту, привели медсестру, яка з допомогою нашатирю і трьох здорових хлопців доправила бідаку (якому, таки, виявилося справді 15 років) до швидкої допомоги. Весь цей час ніхто з організаторів не показався і долею неприканого тіла не поцікавився. Я розумію, що не було оголошення про безалкогольність фесту, проте, про коматозних підлітків треба було б подбати, як на мене (хоча не факт, може, це я не зустрічала). За всім не вслідкуєш, але якби хлопець загнувся б де від передозу чи захлинувся у власному блювотинні, ніхто б не звернув на це уваги. В місці під назвою "оргкомітет" жодного оргкомітетівця відшукати не вдалося. Хлопець - потвора, звичайно, але чи не мусять дорослі і серйозні дяді і тьоті організатори дбати про, як мінімум, безпеку.

О п'ятій годині на пляці закінчилася стрілянина, до літсцени потягнулися люди, а також мікрофон, дріт і книжкові стенди... Насторожило? І нас. Перед виступом поетів, виявилося, відбудеться ще презентація волинських видавництв з партріотичними виданнями. Перший "хлопчик", який виступив, виявився гостро косноязичним і розігнав рівно половину слухачів. Волинська обласна друкарня почала свій виступ словами: "Ну, я підійду до стенду, бо книжок в мене, все одно, більше". І це затягнулося... Майже на годину, бо ж мусили виступити ще автори видавництва, один з яких принципово римував "час-нас", "долі-неволі" і називав себе головою "вільних" поетів, правда віку він глибоко пенсійного, тому йому це пробачається. Ми вже, було, вирішили вставати і йти в мандри луцькими кнайпами, як до нас підскочила знервована Аня і попросила ще трохи часу залишитися. Добре, що в дітей є бабусі, добре, що з ними можуть посидіти. До початку севамівського виступу від початкової кількості слухачів залишилася приблизно четвертина найстійкіших, щоправда, мушу зізнатися, що вони слухали, і їхні очі були величезною приємністю сьогоднішнього дня.

Ще з приємностей - зустріч з Оксаною, Юрком і Варварою, рідними і близькими мені людьми. Дякую за щирість і за те, що, не зважаючи на мою різку реакцію, вони в усьому шукали позитив, погодившись на Майдан замість виступу, є в нас такий пивний клуб. А ще. Я переконана, що без цих всіх впертих гостей фестивалів, що на Свіржі, що на Бандерштаті, всі намагання організаторів були б марні. Просто хлопці і дівчата, які ціле літо мандрують з феста на фест, вже настільки між собою здружилися і спилися, що це вже ціла спільнота однодумців, які самі, часто всупереч намаганням команді провідників, вміють створювати особливу святкову атмосферу. Дивишся на ці радісні обличчя, розмальовані акварелями і гуашами (на грим не завжди знаходяться час і гроші), одягнені в футболки з вишивками, емблемами фестивалів або просто подерті в шмаття, і розумієш - яким би фестиваль не здавався мені, можливо, десь в чомусь балуваній десятками пластових, музичних, поетичних і т.д., він відбувся. І це те, з чим я можу привітати організацію Національний Альянс.

Юля Смаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Otto - реконструктори були немісцеві. НКВС - команда здається з Миколаєва.

2 trionix - це були львівські в основному. Такі футболки думаю там знайдеш в р-ні центру або площі Ринок.

2 Юлямпочка - згідний, поетів з програмою "кинули", а ятки з пивом варто було-б заборонити хоча-б на території табору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не по темі, але напишу.

В суботу вночі на фесті загубився фотік Kodak Easyshare V570 (в атачі - фотка)

Велике прохання повернути за винагороду.

post-2200-1249992638.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...