Перейти до змісту

Mozilla / Opera / IE


trionix

Я користуюсь  

200 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Всерівно рижий лис - фігня! Опера - найкраща, ІМХО!

п.с. Голосовалка не працює!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а мені пофіг в якому бравзері висіти ))) головне шоб сторінки відкривало..

З.І найбільше часу сиджу на лисиці але лише по одній причині Xmarks (синхронізує закладки із своїм сервером що дуже зручно коли потрібно закладку на роботі додому). От якби опера змогла таке чудо зробити, забивби на лисицю за 2 секунди )))

З.І. З.І. Опера по швидкодії і зручності набагато краща + ресурси хаває мало... на роботі в лінуксі при мозілі загрузка ЦП постійно на 100% (ніяких фічів немає гола мозіла лише Xmarks стоїть ), з оперою на 48-55% в чому граблі хз.. але аргумент доволі серйозний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також користуюсь Xmarks. Дуже зручно!

Чув, що є подібні сервіси, які дозволяють зберігати закладки в інтернеті і використовувати їх потім он-лайн. Звичайно, це менш зручно, але доступно з будь-якого браузера. DrFaust, можеш спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також користуюсь Xmarks. Дуже зручно!

Чув, що є подібні сервіси, які дозволяють зберігати закладки в інтернеті і використовувати їх потім он-лайн. Звичайно, це менш зручно, але доступно з будь-якого браузера. DrFaust, можеш спробувати.

страшнувато бо із закладками паролі зберігаються.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І найбільше часу сиджу на лисиці але лише по одній причині Xmarks (синхронізує закладки із своїм сервером що дуже зручно коли потрібно закладку на роботі додому). От якби опера змогла таке чудо зробити, забивби на лисицю за 2 секунди )))

Opera Link - давно є в Опері. І синхронізує не тільки закладки, а й пошук, контакти, speed dial і не тільки на десктопі, а й мобільні версії Опера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь лисицею, бо подобається, от просто зручно мені з нею і все, і плагіни смачнющі :), оперою користувався досить тривалий час, багато речей в ній мені просто не потрібні, після того як спробував мозілу повертатись не хочеться

IE користуюсь з деякими специфічними сайтами, які більш ні в яких браузерах коректно не працюють

є ще сафарі, є ще гугл хром, ще кілька, але ними не користувався, доречі хто користується хромом - які враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще сафарі, є ще гугл хром, ще кілька, але ними не користувався, доречі хто користується хромом - які враження?

Користувався Хромом деякий час. Потім почали різноманітні ляпи вилазити(щось до десятка набралося). Закинув і більш не повертався. Сирий він ще дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надаю перевагу Опері. По роботі доводиться використовувати IE. Восьма версія досить непогана, але якби в Опері працювали всі потрібні сайти, то в стороно IE і не дивився б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що голоси говорять самі за себе :)

Свій голос віддав за Оперу, так як користуюсь нею вже не 1 рік, і альтернативи не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8a8asik

ні про що вони не говорять, бо мало хто пише ЧИМ цей подобається, а другий не подобається. Аби проголосувати.

Fagot Обновив гугл хром тільки шо до 2.0.172.33

Пошук по сторінці функціональний як в мозілі але при включенні нової вкладки вікно пошуку закривається. І знаходитьтся зверху справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8a8asik

ні про що вони не говорять, бо мало хто пише ЧИМ цей подобається, а другий не подобається. Аби проголосувати.

А ти ще постав таку умову )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опера. Поставив і маєш всьо шо треба. Хтось там про пошук говорив, так в опері, після першого пошуку, всі інші входження слова виділяє жовтеньким кольором... І нах тиснути якусь там кнопку надцять разів? Просто собі гортай сторінку і дивись де твоє слово жовтим виділено ) Лис без плагінів шо собою являє? А ніц! А мені впадло тратити час і шукати ті плагіни, потом обновляти... Ну його... ПІд ФріБСД тестив Оперу і Мозілку. В останньої апетити на пам"ять в півтора рази більші.

З.І. Мона ше багато говорити, та не хочеться :) Холіварте далі, а я з часом темку у флейм спихну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По данным компании Net Applications, в мае 2009 года рыночная доля Internet Explorer составляла 65,50 %, Firefox — 22,51 %, Safari — 8,43 %, Google Chrome — 1,80 %, Netscape — 0,74 %, Opera — 0,72 %, Mozilla — 0,10 %, Opera Mini — 0,08 %, PlayStation — 0,04 %, ACCESS NetFront — 0,03 %, Blazer — 0,02 %, Pocket Internet Explorer — 0,01 %, прочие — около 0 %.

Взято звідси

Отака от статистика ринку браузерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не повірю, що забутий з 2000 року нетскейп і новонароджений гугл хром обійшов оперу, що дожила до 10-ї версії. Не вірте рейтингам - це завжди чиясь заказуха. Робіть краще свої :) (або принаймні інтегруйте декілька в 1)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдома на Убунті стоїть і Фокс, і Опера, але в 95% випадків користуюся ФаєрФоксом, бо мені в ньому комфортно.

На компі своєї дівчини ще ставив Хром (вона ним так і користується по цей час, напевно вже більше, ніж пів-року) і Сафарі (подивився, спробував, та й зніс, бо чимось він мені не вгодив ;) )

ІЕ користуюся може кілька раз в рік, і то на роботі. ^_^

В одного браузера є свої переваги і недоліки - в іншого свої.

Не буду казати, що ФаєрФокс чимось кращий, а Опера гірша. Опера теж дуже хороший браузер, але користуюсь Фоксом - просто звичка. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По данным компании Net Applications, в мае 2009 года рыночная доля Internet Explorer составляла 65,50 %, Firefox — 22,51 %, Safari — 8,43 %, Google Chrome — 1,80 %, Netscape — 0,74 %, Opera — 0,72 %, Mozilla — 0,10 %, Opera Mini — 0,08 %, PlayStation — 0,04 %, ACCESS NetFront — 0,03 %, Blazer — 0,02 %, Pocket Internet Explorer — 0,01 %, прочие — около 0 %.

Взято звідси

Отака от статистика ринку браузерів

Ніколи не повірю, що забутий з 2000 року нетскейп і новонароджений гугл хром обійшов оперу, що дожила до 10-ї версії. Не вірте рейтингам - це завжди чиясь заказуха. Робіть краще свої :) (або принаймні інтегруйте декілька в 1)

— По данным NetApplications, доля Opera на рынке браузеров сегодня менее 1%. Сегодня больше даже у нового браузера Google Chrome… Как бы вы могли объяснить такое отставание? Или вы не согласны с оценками аналитиков и можете привести собственные цифры?

— Мы не согласны с этими данными, поскольку статистика NetApplications базируется на статистике нескольких крупных американских сайтов. Кроме того, нас удручает исключительно коммерческий подход этой исследовательской организации — нам предлагали улучшить свои позиции в статистике за деньги. Мы отказались.

© Хокон Виум Ли

Тут набагато ближче до правди.

2SunSeth я не збираюся тобі нічого доводити хоча мені і я що сказати на кожну із написаних тобою тез. Я просто відповів на питання Yuraul. Скажу лише коротко - для багатьох ІЕ тим і хороший, що там нічого не потрібно спеціально лазити і налаштовувати.

Скажи, а що потрібно налаштовувати у свіжевстановленій Опері? Правильно - нічого! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вже і я щось напишу...

Раніше користувався Мозіллою - влаштовувала до пори до часу поки не набрів в інеті на один досить цікавий браузер. Називається Авант. Головною перевагою є неймовірна компактність і легкість керування - панель інструментів можна повністю прибрати (тому що є додаткова можливість керування жестами миші - затискаєш праву кнопку, малюєш в будь-якому місці вікна браузера визначений жест і відповідно виконується певна дія), а конткстне меню (чи як воно там називається не знаю) ліпиться на саму гору біля кнопок "закрити, згорнути..." Кому наплювати на "компактність", то ще до плюсів можна додати:

- україномовність (впринципі, багатомовність);

- дуже швидко запускається;

- можливість перекладу англійських сторінок через гугл (в меню "сервіс");

- налаштування вкладок;

- купа різноманітніх заборон (малюнки, звуки, відео, активХ, скрипти, ява-аплети - правда не розумію двох останніх ));

- і т.д (кому буде цікаво той сам собі встановить і роздивиться).

З головних мінусів:

- напряг з інтерфейсом, тоніше з готовими темами, але при бажанні можна зліпити власний (є спеціальна Авантівська прога - там можна замутити все, що душа забажає - фон, кнопочки, пимпочки і т.д.);

- неплавна прокрутка.

post-6285-1247614175.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

What is Avant Browser?

Avant Browser can be best described as a custom web browser application. Avant Browser is a standalone application designed to expand services provided by Microsoft Internet Explorer.

і цього вже достатньо щоб ним не користуватись :)

Юзаю FF. Якщо є не гірша реалізація AdBlock Plus + Element hiding helper під Opera... можливо б і задумався про перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk, ну жести мишою в опері є, а чарівним натисненням клавіші F11 вона перетворюється в браузер з неймовірно компактним інтерфейсом, який дає змогу сторінці займати максимально доступну площу екрану. =) А, до речі, тези про плюс-компактність і мінус-віднустність_готових_тем тільки мені здаєються суперечливими?

Може, варто спочатку мозок розім’яти, а потім браузер вибирати? А то вже аргументи якісь такі пішли, що і не знаю, як виразитись, щоб нікого не образити. :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є не гірша реалізація AdBlock Plus + Element hiding helper під Opera... можливо б і задумався про перехід.

Зверни увагу на Portable Opera AC.Mod там це є, та і ще багато чого.

Тут можна взяти окремо adblock+

Блокировщик (текстовой) рекламы для Opera 8-10. Вариация на тему кнопки Kill, rip.js и Adblock Plus: Element Hiding Helper.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, дякую за блокувальний реклами AdBlock+. Тепер я люблю Оперу ще більше :-)

Стандартний засіб BlockContent також досить непоганий, але в цього AdBlock+ можливостей більше.

Тут вже згадували про жести мишкою. Якщо мені не зраджує пам'ять, то вперше серед браузерів вони появилися саме в Opera. Я то точно про таке вперше дізнався саме завдяки цьому браузеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...