Перейти до змісту

Mozilla / Opera / IE


trionix

Я користуюсь  

200 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А рухи мишою - круть і класно виглядає.

А де це вмикається? Ато ніколи не використовував, а стало цікаво :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну взагалі, натисни праву кнопку миші, проведи вниз і відпусти - воно саме спитає чи вмикати.

Або Меню/Параметри/Налаштування/Додатково/Скорочення, сама верхня галочка. Про самі жести можна почитати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі, натисни праву кнопку миші, проведи вниз і відпусти - воно саме спитає чи вмикати.

Або Меню/Параметри/Налаштування/Додатково/Скорочення, сама верхня галочка. Про самі жести можна почитати тут.

Да в мене колись питало і я не включив))

А взагалі опція супер :smile-zachot: Чого я раніше її не юзав, хз. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В опері увімкнув службу Opera link і просто насолоджуєшся.

В firefox ця можливість називається firefox sync. Зара вона, як додаток, а починаючи з четвертої версії повністю буде в браузер входити

головне - усе в одній програмі, а не куча плагінів, аддонів і усілякої муті

І де ж там "усе в одній програмі" такі додатки firefox, як adblock+, no-flash, no-script, download helper, tab mix і т. д.?

Про можливості Opera Unite уже мовчу
Спробуй добавити Юнайт і Турбо. :)

Я хочу користуватись повноцінним браузером, а не ще одним р2р клієнтом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де ж там "усе в одній програмі" такі додатки firefox, як adblock+, no-flash, no-script, download helper, tab mix і т. д.?

Млять, та там все це вбудовано, просто по-іншому називається, писали ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, розслабся. Кому ти що хочеш пояснити? "Свої" і так давно все знають і використовують потрібні фічі в своє задоволення. Заядлим мазлаводам всерівно ж нічого не доводеш. Хай собі користуються своїм улюбленим браузером. Ну програє він трохи Opera, ну і що? Головне що їм подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в opera віджетів і user JS нема? Абсолютно те ж саме і opera стосується

Поки сам не встановиш - нема.

в мозілу те що треба те собі добавив

Спробуй добавити Юнайт і Турбо. :)

а в опері, то шо вони напридумували те і засунули

І як класно напридумували! Ніби для мене старались. :)

шо таке Юнайт і Турбо ?

яка в тебе версія Опери?, я поюзаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млять, та там все це вбудовано, просто по-іншому називається, писали ж.

Якщо це все вже в opera вбудоване, то чому ти тут "боїшся" про це написати? Напиши детально по командах і пунктах меню, як це все можна зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та фігня те Опера Турбо в наш час, і не сваріться, скіко вже можна ))) кожному своє, і всьо, точка ! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та фігня те Опера Турбо в наш час

ти думаєш, всі як ти сидять на кабельному безліміті? покористуйся трохи інтернетом через мобільний на ноуті і побачиш скільки тобі Турбо збереже грошей і нервів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та фігня те Опера Турбо в наш час

ти думаєш, всі як ти сидять на кабельному безліміті? покористуйся трохи інтернетом через мобільний на ноуті і побачиш скільки тобі Турбо збереже грошей і нервів.

підтверджую, сам зараз так сижу, якби не турбо - здуріти можна було б...

ІМХО, браузери з ОС порівняти можна:

ІЕ - Віста, має непоганий інтерфейс, на перший погляд навіть зручна, але як тільки почнеш працювати....

Хром - Севен, красивий, швидкий, але ще дуже "дикий" та "сируватий" і до нього треба ще звикнути і розібратися повністю

Мозіла - Лінукс, має непоганий інтерфейс, але трохи незвичний, зручний, але до нього треба звикнути. Ну і основне, щоб отримати всі необхідні і бажані функції треба накачати кучу доповнень... Ну і як усі лінуксоїди, прихильники мозіли вважають свій браузер найкращим і готові з "піною біля рота" доводити свою правоту

Опера - ХР, найбільш зручний, має всі необхідні функції, всі на нього "матюкаються", але все ж таки користується ним багато народу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покористуйся трохи інтернетом через мобільний на ноуті і побачиш скільки тобі Турбо збереже грошей і нервів.

Для цього ж і створено adblock+, no-script, no-flash і т.д. Вирізаємо зі сторінки все те, що не потрібно, і Turbo ніякого не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

має непоганий інтерфейс, але трохи незвичний, зручний, але до нього треба звикнути

А в чому полягає ця "незвичність"? Це ж стандартний "класичний" інтерфейс". Меню, панель інструментів, вкладки - все на своєму місці. Завжди думав, що chrome має незвичний інтерфейс.

щоб отримати всі необхідні і бажані функції треба накачати кучу доповнень

А що в інших браузерах доповнень не потрібно? Хоч би флеш запустити - все одно треба флеш-плагін.

прихильники мозіли вважають свій браузер найкращим

Це вже підтверджено загальносвітовою статистикою. Нічого доводити тут не треба: firefox - 30% користувачів за 5 років існування, opera - тільки 3% за десятирічний період

Опера - ХР, найбільш зручний, має всі необхідні функції

Ну покажіть вже, нарешті, вбудовані в opera можливості adblock+, no-flash, no-script та інше. Скільки ж вже можна одну і ту саму завчену фразу писати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, знімись з ручніка. ПКМ/Блокувати вміст - і блочиш собі що хочеш і скільки влізе.

(Для подібних телепнів з гострим язиком і порожниною всередині черепа: я не збираюсь тратити свій час на те, щоб навчити вас користуватись компутером.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже підтверджено загальносвітовою статистикою. Нічого доводити тут не треба: firefox - 30% користувачів за 5 років існування, opera - тільки 3% за десятирічний період

Ага, а решту - ІЕ. ІЕ - самий крутий, да? Ппц, логіка в чуча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому полягає ця "незвичність"? Це ж стандартний "класичний" інтерфейс". Меню, панель інструментів, вкладки - все на своєму місці. Завжди думав, що chrome має незвичний інтерфейс.

він то класичний, однак кожного разу коли я працюю в мозілі в мене таке відчуття що ніби щось тут не так...

А що в інших браузерах доповнень не потрібно? Хоч би флеш запустити - все одно треба флеш-плагін.

мова не про те що до інши браузерів вони не потрібні, а про те що в мозили вони критично потрібні

Це вже підтверджено загальносвітовою статистикою. Нічого доводити тут не треба: firefox - 30% користувачів за 5 років існування, opera - тільки 3% за десятирічний період

ну в правдивості цієї статистики я трошки сумніваюсь (хоча якщо статистика проведена мозілою...)

чомусь я більше потрапляю на ті 3% Опери ніж на 30% мозіли

ну і якщо ще врахувати те, що більшість людей користуються мозилою тільки через те що на компютері з якого вони виходять в інтернет є тільки мозіла (наприклад на роботі, в інтернет клубах і т.п.)

а якщо порахувати тих "в кого був вибір"?

Ну покажіть вже, нарешті, вбудовані в opera можливості adblock+, no-flash, no-script та інше. Скільки ж вже можна одну і ту саму завчену фразу писати...

хіба я про ці функції щось казав? чи може вже на рахунок них тут параноя почалась :rolleyes:

коли я ставлю оперу, ніяких віджетів, скриптів, додатків я не встановлюю (флеш не рахується) і цього мені цілком вистачає

і все що треба виконується без вилазок в налаштування і так далі... все виконується натисканням правої або лівої кнопки миші

і взагалі може хватить вже піськами мірятись і всякими там статистиками невідомого походження

змініть нарешті голосувалку, додайте пунктів

і буде вам статистика, хоч і місцева зате правдива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що не говоріть, а користуватись ftp найзручніше в мозіллі ok.gif І єнта ще один +

Найзручніше юзати ftp в Total Commander ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...