Перейти до змісту

Mozilla / Opera / IE


trionix

Я користуюсь  

200 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Что бы вы ни говорили в защиту Оперы... Но версия 10.60 - глючная и криво поддерживает CSS. Это видно даже на форуме (в "Глюках" выкладывали скрины) - некоторые блоки разъезжаются. А LightBox вместо того чтобы "тушить" весь экран под картинкой, гасит лишь левую его половину... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Для деяких речей доводиться використовувати IE чи Chrome в залежності від ситуації

Це і доводить, що на деяких сайтах opera просто не працює, то може краще перейти зразу на нормальний браузер?

Це свідчить лише про те, що в роботі доводиться використовувати деякі специфічні сайти, куди прості смертні не соваються, і ці сайти спроектовані під певні засоби, які підтримуються лише IE. Також деякі розробники відхиляються від стандартів, використовують специфічні елементи, які не коректно працюють лише в деяких браузерах.

Є багато речей, які я не розумію. Може поясниш?

Є така штука - тест Acid3(http://acid3.acidtests.org/). Opera 10.60 його проходить на 100%, Google Chrome також його успішно проходить, але інколи відбуваються зависання (в мене лише з третього разу показав 100/100, перший раз бул 98/100, другий - 95/100). IE 8.0 взагалі не проходить тест, завалює його на 20%, але при цьому потрібний сайт в IE працює, а в жодному іншому браузері - ні. По-твоєму це свідчить про те, що IE - нормальний браузер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это свидетельствует лишь о том, что разработчик сайта тестил его только под ИЕ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Ця комплексна корпоративна інформаціяна система спеціально розроблялася під IE. Вірніше під використання певних технологій, які більше ніде не працюють.

Підтримка інших браузерів не планувалася і не планується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в мене така панель мозіли

post-1019-1280563491,33_thumb.jpg

справа з тулбарів два маяка про входящу почту з яндекса і гугла, яндекс ще знизу маячить вспливаючим вікном. ТИЦ і ПР про рейтинги сайтів, що важливо. І ТабМіксПлюс для любої маніпуляції з вікнами, вкладками і сесіями. Що ще треба? Ще можна блокнот від гугла прикрутити до мозіли.

post-1019-1280563491,33_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий стандартизований броузер в світі Konqueror, який входить до складу KDE 3.5.х. Більшість веб-розробників, всі ті хто на *нікс працює, ним як правило перевіряють свої сайти на сумісність зі стандартами. Ви не повірите коли побачите свої сайти в ньому, які вони "криві" ;)

Що стосується ІЕ: в неграсофта свої стандарти, чому його сприймають як еталон мені не зрозуміло.

З.І. ІМХО кожен поважаючий себе веб-девелопер мав би перевіряти, як його сайт буде відображатися у всіх броузерах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна порівняти addons.mozilla.org/uk/firefox/ і opera.com/widgets/ і зробити висновки. На сайті opera навіть української мови нема. Про що далі тут говорити?

Коли ви, мозілловоди, перестанете порівнювати аддони і віджети? Вони мають зовсім різне призначення. Може є хоч один приклад із Фаяфоксом на телевізорі, ігровій приставці із аддонами? А Опера є.

На рахунок мови, то Сергій Просянюк і Ко працюють над цим питанням.

До того 7 років користувався opera, але інтернет останнім часом став дужу "важким" і opera 9 з багатьма вкладками просто "вмирала". Тоді вирішив перейти на нормально працюючий firefox і користуюсь до цього часу.

З 9 до 10.60 багато що в Опера змінилось... Скільки б вкладок не було, Опера у мене ніколи не "вмирала", а бувало стільки, шо курсор на 19" не міг попасти на потрібну.

Це і доводить, що на деяких сайтах opera просто не працює, то може краще перейти зразу на нормальний браузер?

Таких не зустрічав, починаючи із 7 версії. Опера одна із перших проходила Acid тест.

Це знов почалась маніпуляція фактами. Розкажи, як мені відразу на opera поставити adblock. На addons.mozilla.org/uk/firefox він серед перших рекомендованих. Нічого подібного в opera нема.

Ти знов брєдогониш, це давно є в Опері по дефолту, тільки назва не обов'язково має бути adblock.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вже користуюсь оперою і мозілою! Але якщо потреба в юзані інтернету, то ВСЕРІВНО НАДАЮ ПЕРЕВАГУ ОПЕРІ, спитаєте чому? тому, що:

1.менеджер паралоів вже є в опері і досить!(так в мозілі він теж є, але який? 1.потрібно вести першу літеру логіна, 2.вибрати той логін, 3.і натиснути кнопку вхід, а в опері все просто контрл+ентер і все(якшо один логін))

2.завантаження картинок можна відключити для окремого сайту або для всіх, а не так як в мозілі далеко в настройках! от наприклад, коли на роботі шось потрібно знайти, а крім знайденого матеріалу по боках, зверху і знизу усіляка вульгарна реклама блимкає, то деколи як хтось загляне, аж покрасніти можна! так тут опера і спасає, одним натисканням кнопки, а ще якщо інтернат не швидкий, то при загрузці майл.ру коли загружаються 100 картинок, ой як тяжко на таке дивитись в мозілі, таких прикладів безліч!

3.по стандарту коли в мозілі висить одна вкладка, її ніяк не можна закрити, потрібно створити іншу і тоді тільки закрити ту вкладку!

4.Турбо - досить зручна

5.нові великі вкладки в опері також зручні і корисні!

6.експрес панель в опері - корисна річ, в мозілі є, якщо доставити якийсь плагін.

7.стандартно в мозілі завантаженні файли зберігає на робочий стіл, а це ой як бісить мене!

і т.д.

ці переваги можна продовжувати довго.

Ви скажете, що в мозілі це все можна доставити,всякі там плагіни, настройки, але ж це ще потрібно настроїти і знайти і встановити, а це все дорогоцінний час!

Ви скажете, поставив раз і все, так можливо, але якщо ти це поставив, користуєшся, і звик використовувати мозілу для деяких потреб! Припустимо вам потрібно на чужому компютері шось пошукати, скачати і ви сідаєте, а там мозіла і тих плагінів до яких ви привикли, і використовуєте немає, то вам ваша мозіла, ой якою незручною стане! а якщо ви привикли до опери, то і начужому компютері вона все ж таки залишиться звичною для вас оперою!

Так що, зважте всі за і проти і вибирайте самі чим вам користуватись, так як все вище сказане - це тілкь моя субєктивна думка, яку я вам не хочу навязати, а тільки донести до вас!

З.Ы. в опері для повного щастя не хватає, однієї стандартної штучки, що є в мозілі - це коли, потрібно десь ввести якусь інформацію, яку ви вже вводили, то мозіла запропонує її ввести автоматично, а в опері її потрібно кожен раз вводити, це наприклад скриньки, імя, прізвище, той самий логін(просто логін без пароля)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що, зважте всі за і проти і вибирайте самі чим вам користуватись

Без вариантов - IE8 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мозілі чи хромі є людський плагін для рухів мишкою? А то що не пробував, то бурда якась. То взагалі не робить, то робить там, де не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще можна блокнот від гугла прикрутити до мозіли.

а що це за блокнот??

http://adne.info/novaya-ficha-gugla-zapisat-v-bloknot/

доступ в блокнот общий з аккаунтом в гугл. Дозволяє зберігати конфеденційні записи за межами компа і квартири...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.Ы. в опері для повного щастя не хватає, однієї стандартної штучки, що є в мозілі - це коли, потрібно десь ввести якусь інформацію, яку ви вже вводили, то мозіла запропонує її ввести автоматично, а в опері її потрібно кожен раз вводити, це наприклад скриньки, імя, прізвище, той самий логін(просто логін без пароля)!

В Опері це реалізовується за допомогою UserJS або простіше заповнити 14 полів у формі особистих даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.Ы. в опері для повного щастя не хватає, однієї стандартної штучки, що є в мозілі - це коли, потрібно десь ввести якусь інформацію, яку ви вже вводили, то мозіла запропонує її ввести автоматично, а в опері її потрібно кожен раз вводити, це наприклад скриньки, імя, прізвище, той самий логін(просто логін без пароля)!

В Опері це реалізовується за допомогою UserJS або простіше заповнити 14 полів у формі особистих даних.

Так реалізовується(для тебе можливо), а ось наприклад я не знаю такого, і мені не хочеться лазити по всяких настройках і заповнювати це! а ще якщо я все ж таки заповнив ту анкету, а от на мейл.ру в мене 2 або 3 або більше акаунтів, то що тоді прикажеш робити! а??? як не крути, але цеї фічі не хватає в опері!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти всерйоз думаєш, що в Опері немає фішки, яка була ще у древньому-древньому експлорері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opera зе бэст! Хотя и лиса не хуже.

На порядок стабильнее лисы, лекче работать с прокси серверами, лучше отражает "шальные" сайта на html c картинками в формате jpg. :smile-zachot: Opera Turbo :ok2:

Но Mozilla у меня браузер по умолчанию. Правда с него я сижу только на bord'e. :rolleyes:

як не крути, але цеї фічі не хватає в опері!

Лично меня эта фича роздражает. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично меня эта фича роздражает. :dont:

кожному своє!

Ця фіча даже в експлорері є, а в опері немає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.потрібно вести першу літеру логіна, 2.вибрати той логін

Неправда, ніяких перших літер вводити не треба, форма автоматично заповнюється, якщо firefox працює з цим сайтом

коли на роботі шось потрібно знайти, а крім знайденого матеріалу по боках, зверху і знизу усіляка вульгарна реклама блимкає, то деколи як хтось загляне, аж покрасніти можна! так тут опера і спасає

Це називається: користувачі opera не знають, як працює adblock+

3.по стандарту коли в мозілі висить одна вкладка, її ніяк не можна закрити, потрібно створити іншу і тоді тільки закрити ту вкладку!

Ctrl+N або Ctrl+T

4.Турбо - досить зручна

В 2010 році? А де ж ваша opera була 10 років тому, коли ця функція ще була необхідна?

6.експрес панель в опері - корисна річ, в мозілі є, якщо доставити якийсь плагін.

В мозілі є просто кнопка на панелі інструментів - це та ж сама експрес-панель

7.стандартно в мозілі завантаженні файли зберігає на робочий стіл, а це ой як бісить мене!

Правка - Налаштування, де зразу ж на першій вкладці це можна змінити

Припустимо вам потрібно на чужому компютері шось пошукати, скачати і ви сідаєте, а там мозіла і тих плагінів до яких ви привикли, і використовуєте немає, то вам ваша мозіла, ой якою незручною стане! а якщо ви привикли до опери, то і начужому компютері вона все ж таки залишиться звичною для вас оперою!

А що в opera віджетів і user JS нема? Абсолютно те ж саме і opera стосується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли на роботі шось потрібно знайти, а крім знайденого матеріалу по боках, зверху і знизу усіляка вульгарна реклама блимкає, то деколи як хтось загляне, аж покрасніти можна! так тут опера і спасає

Це називається: користувачі opera не знають, як працює adblock+

Користувач використовує Opera саме через те, що йому так ЗРУЧНО. Включити/виключити відображення картинок можна швидко, просто й зручно.

Я так помітив, що користувачі Opera більш лояльні. Вони терпиміше відносяться до тих, хто використовує інші браузери. Користувачі Mozilla більш агресивно налаштовані. Для багатьох з них Mozilla - єдиний "правильний" браузер. Всі, хто з цим не згоден, стають особистими ворогами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, головне аби вам зручно було користуватись. А більшість отаких аргументів, шо тіпа у цьому браузері є така штука, а в іншому її немає - безглузді і безпідставні. Те, що в іншому зроблено по-іншому, це не плюс і не мінус. Це просто по-іншому.)

Ну, і насамкінець хочеться таки звернути увагу: не спішіть кричати про те, що якоїсь функції немає. Скоріше за все, ви її не знайшли або не здогадались, що воно так робиться. На сьогодні браузери, які ми тут обговорюємо у плані функціоналу та можливостей його розширення знаходятья на одному рівні. Переваги і недоліки можуть полягати лише у наслідках різних ідеологій. Часто розробники з якихось "політичних" причин роблять так, а не інакше і це інколи йде у супереч здоровому глузду.

У мене адекватна співпраця вдалась лише з мозілою. Експлорер мене доводить до сказу у перші ж секунди, а хром - з часом, через те, що там багато чого зроблено по-іншому (коли доводилось ним користуватись, то не було часу і бажання вникати.) Але це не означає, що якийсь із них гірший. Просто вони мене не пруть. А головне - щоб перло.) От мене пре Опера.

Жаль, що про рухи мишкою ніхто не відписав. Дуже цікаво і актуально. А то часто перша хвилина роботи з іншим браузером проходить в роздуплянні, якого милого воно не реагує на жести. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так помітив, що користувачі Opera більш лояльні. Вони терпиміше відносяться до тих, хто використовує інші браузери. Користувачі Mozilla більш агресивно налаштовані. Для багатьох з них Mozilla - єдиний "правильний" браузер. Всі, хто з цим не згоден, стають особистими ворогами.

:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мозілу те що треба те собі добавив, а в опері, то шо вони напридумували те і засунули, а ти *бись як хочеш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив підтвердити попередній пост?)) А в опері те, що не використовуєш так прямо заважає: ти, значить, сьорфиш собі, сьорфиш, а тут ХОБА - воно вилізло і заважає, правда? І доводиться кохатись. От жеж засранці!

Чувачок вдома потестив бравзери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ви заспіваєте коли вінду переставили, а про збережені вкладки забули? В опері увімкнув службу Opera link і просто насолоджуєшся. Взяв свого улюбленого смарта, декілька сек і в опера міні всі закладки, що тобі потрібні. Про можливості Opera Unite уже мовчу. І головне - усе в одній програмі, а не куча плагінів, аддонів і усілякої муті. А рухи мишою - круть і класно виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в opera віджетів і user JS нема? Абсолютно те ж саме і opera стосується

Поки сам не встановиш - нема.

в мозілу те що треба те собі добавив

Спробуй добавити Юнайт і Турбо. :)

а в опері, то шо вони напридумували те і засунули

І як класно напридумували! Ніби для мене старались. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...