Перейти до змісту

Mozilla / Opera / IE


trionix

Я користуюсь  

200 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Нікому не цікаво який у вас бравзер. Цікаво конкретно ЧИМ для вас один бравзер кращий за інший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

в чем смысл темы?

Смисл - всі на Оперу! :D

Turbo, Unite - те, що Мизілла РижийСкунс ще не скоро передере у Опери, якщо взагалі коли-небудь...

For the end we bring is soon

Holy War

Now face the storm

A Holy War

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мозілі удобніші закладки, а це те чим постійно користуються.

в мене опера тільки допоміжна, буває як почне тормозити..., довго загружує вже раніше відкрите вікно, і тормозить при прокрутці вниз-вверх

поганий пошук, закриває велику частину вікна, + незнаходить автоматично при наборі слова в пошуці, недобраузер кароче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене опера тільки допоміжна, буває як почне тормозити..., довго загружує вже раніше відкрите вікно, і тормозить при прокрутці вниз-вверх

поганий пошук, закриває велику частину вікна, + незнаходить автоматично при наборі слова в пошуці, недобраузер кароче.

Хотів спочатку про недоюзера написати, але просто напишу: у мене все працює - :ok2: кароче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от я не перший раз читаю як ти її розхвалюєш, і тоже була мисля про недоюзера.

ти краще розкажи як опера буде шукати слово по мірі його набору в пошуці CTRL-F

в настройках я нічого небачу, там настроїти можна різну всяку лабуду, крім потрібного.

може в тебе якась інша опера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти краще розкажи як опера буде шукати слово по мірі його набору в пошуці CTRL-F

а навіщо щось шукати по мірі набору? ти починаєш шукати сам не знаючи, що шукаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навігація по інтернету це на 90% пошук. Він розбивається на 2 етапа. Перший - ти знаходиш сторінку на якій є шукане слово. Другий - пошук по сторінці цього слова.

В Опері доводиться постійно нажимати "Найті далее", це лишній рух і трата часу. Плюс це вікно пошуку велике з лишніми функціями.

Замість того щоб основні інструменти зробити удобними, вони понапихали лишнього непотребу яким ніхто не користується.

Я колись думав попробувати поюзати Оперу пару днів, щоб зрозуміти різницю. Зразу зіткнувся з тим що закладки не прокручуються, треба вести курсор вниз до "далее", ще в мене в закладках невідображаються іконки сайтів крім скрипта цього форуму, і заморочливий пошук по сторінці, мені цього хватило.

Ще мозіла переводить англ. слова при наведенні курсора, незнаю чия це заслуга, чи мозіли чи тулбарів, але факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мало що зрозумів з перших чотирьох абзаців, а на рахунок:

Ще мозіла переводить англ. слова при наведенні курсора, незнаю чия це заслуга, чи мозіли чи тулбарів, але факт

IMG3410-1247080745.jpg

Цього достатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) шоб опера найшла слово, треба нажати Ентер або "Найти далее", а в мозілі не треба нажимати.

так само з преводом, в мозілі не треба виділяти слово і лазити по контексному меню, а просто навести курсор.

От скажи, нахрена там стільки мов перекладів, ти коли небуть будеш переводити з португальського на англійський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоб опера найшла слово, треба нажати Ентер або "Найти далее", а в мозілі не треба нажимати.

а якшо слово, яке ти шукаєш на сторінці зустрічається 20 разів? я не розумію в чому трабл, в натисканні однієї кнопки 1 раз?

От скажи, нахрена там стільки мов перекладів, ти коли небуть будеш переводити з португальського на англійський?

запас ж@пу нє рвьот ;)

От ти скажи на мобілці у тебе теж ФФ встановлений? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, trionix, кумарите. =)

trionix, як же я ненавиджу користувачів, які ледь побачивши програму, нічого у ній не знаючи, ні в чому не розібравшись, ні у кого не спитавши, починають волати навкруги, що це - недопрограма. :_17:

Так от, про що це я? А, натискаєш на клавіатурі ту кніпочку, де в українській розкладці крапка - і от тобі маленький, чудовий, акуратний, швидкий і поступовий пошук по мірі набору, про який ти все життя мріяв і боявся спитати.

Давай, я не буду тратити свій час, щоб так же само переконати тебе і у інших аспектах, про які ти згадував, тим самим змушуючи себе вживати такі образливі слова як "недоюзер", а ти просто повіриш на слово і визнаєш, що або кожному своє, або спочатку освоїш нормально програмі і тоді я із задоволенням вислухаю аргументовану критику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз скрісь реклама mozilla 3.5, зробив дурість обновив, позлітали всі плагіни, Табмікс (незамінна штука) головне злетів і на 3.5 вже не ставиться.

Робоча версія ТабМікса для ФФ 3.5. ТУТ. А вот нової версії PTTL (Plain Text To Link) нажаль ще нема :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth

якщо 20 тоді вже - ентер - ентер...

Буває динамічний контент і слова такого може там не бути. Набираючи слово я на половині набору можу побачити шо його там нема.

Мобільний інтернет я не юзаю, там нічого толком не побачиш і не зробиш, і він дорожчий. Хіба шо аська.

Yuraul

о, в нас вже конструктивна розмова, ми знайшли такий пошук в Опері!

Кожному своє, а є ще звичка, а є ще обьєктивна реальність.

Погодься що цю функцію можна було вставити в основний пошук КТРЛ-Ф, нашо так морочити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, trionix, кумарите. =)

trionix, як же я ненавиджу користувачів, які ледь побачивши програму, нічого у ній не знаючи, ні в чому не розібравшись, ні у кого не спитавши, починають волати навкруги, що це - недопрограма. :_17:

Так от, про що це я? А, натискаєш на клавіатурі ту кніпочку, де в українській розкладці крапка - і от тобі маленький, чудовий, акуратний, швидкий і поступовий пошук по мірі набору, про який ти все життя мріяв і боявся спитати.

Давай, я не буду тратити свій час, щоб так же само переконати тебе і у інших аспектах, про які ти згадував, тим самим змушуючи себе вживати такі образливі слова як "недоюзер", а ти просто повіриш на слово і визнаєш, що або кожному своє, або спочатку освоїш нормально програмі і тоді я із задоволенням вислухаю аргументовану критику?

Yuraul, все вірно сказав.

SunSeth і trionix вам би до мене на практичне заняття із Нових інформаційних технологій прийти. Ми якраз із студентами у цьому семестрі вели (я підкреслю) ОБГРУНТОВАНУ ФАКТАМИ дискусію, щодо переваг та недоліків найпопулярніших в нашій країні браузерів Мозіла, Опера та Інтернет Експлорер. Багато хто ще на почтатку занняття говорив шаблонними, завченими фразами, типу "Мозіла - це не браузер..." чи "Інтернет експлорер - це взагалі..." Але знаєте, підсумовуючи результати аргументованої дискусії. Ми зробили загальний висновок, що якість швидкість та зручність роботи браузера залежить виключно від об'єму знань котрими володіє людина по відношенню до того чи іншого програмного продукту. Звичайно, що кожен із браузерів у чомусь виграє, а у чомусь програє. Однак говорити так категорично, що оцей - відстій, а оцей - супер, необгрунтовуючи це чіткими фактами(а не причепитися до пошуку і вести на основі цього дискусію на три екрани) абсолютно не виправдано і просто смішно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul

Погодься що цю функцію можна було вставити в основний пошук КТРЛ-Ф, нашо так морочити?

Можна було, звісно. =) Ну, в них це називається швидким пошуком, він максимально простий і швидкий - така задумка (це я зараз трактую їхній хід, а не висловлюю власну думку, хоча, в принципі, згідний з ними). Це, мабуть, одна із тих речей, яку ми і називаємо "кожному своє": от є дві програми, дві однаково функціональні, справляються з потрібними мені задачами, але от однією мені комфортно користуватись, ну от вгадали все розробники, а іншою не можу абсолютно - все не так, все не зручно, все через задній прохід і ще й це не переналаштовується. Люди різні, їм зручні різні речі, а величезна кількість налаштувань ускладнює і розробку і саму програму, тоді вже нею не захочуть користуватись, бо вона, мовляв, складна, не хочу розбиратись у всіх тих налаштуваннях. Отакі собі закони природи. =)

Але ми щось трохи офтопимо. Якщо є бажання подискутувати про браузери, то, мабуть, треба перебиратись у якусь іншу тему.

qwadro, а які перевари у Експлорера? Це не іронія, цікаво просто.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro, а які перевари у Експлорера? Це не іронія, цікаво просто.)

Почну із того, що користувався до недавна переважно Оперою та ІЕ, але згодом відкрив для себе усі "прєлісті" Мозіли. Тепер користуюсь кожним із браузерів відповідно до своїх потреб, але в основному Мозілою.

Насправді, не відкрию Америки, якщо скажу, що у ІЕ не надто багато перевег перед двома іншими із 3-х основних браузерів(Мозіла, Опера). Однак, як можливо комусь не здасться дивним вони існують. Отже,

1) До "безпрілічія" простий та зрозумілий інтерфейс взаємодії із користувачем. Не перевантажує системму(не забирає стільки ресурсів як Опера. Про Мозілу взагалі мовчу). Аналогічні до найпопулярніших продуктів Майкрософта(пакет офіс) назви пунктів головного меню дозволяють миттєво зорієнтуватися користувачеві, який користувався хочаб котримось із цих продуктів(Ворд, Ексель). Слід відзначити і те, що ІЕ, навідміну від інших браузерів вбудований в операційну систему по замовчуванню. У Європі та Америці к-сть користувачів, які користуються ІЕ є переважною(мабуть через присутній їм консерватизм). У певний час працював у сервісному обслуговуванні користувачів, то на пропозиції встановлення відмінного від ІЕ барузера отримував негативну відповідь у більшості випадків(звертались в основному люди 30+років).

2) Збереження веб сторінки як веб-архів у форматі mht, довгий час підтримував лише ІЕ, хоча віднедавна ця функція додалась і до Опери. Зручний і компактний пошук :)(з'явився в ІЕ8) Включення режиму переходу клавішами(можна як у ворді виділивши першу букву чи декілька слів, продовжити виділення за допомогою клавіш "вправо/вліво", "вгору/вниз")(з'явився в ІЕ8). Відносно нормальний набір веб-розробника(ну із Мозілою звичайно далеко до порівняння, але...)

3) При роботі із текстом та зображеннями сторінки лише ІЕ та Мозіла дають можливість виділивши змішаний на сторінці текст і малюнки вставити його у Ворд, зберігши при цьому і повне форматування тексту і малюнки.

Крім того лише в ІЕ існує можливість повного і якісного експорту сторінки у Ворд, Ексель чи Блокнот, яка забезпечується пунктом Правка.

Нажаль людського "загрузчика" йому так і не зробили. Ну ось так в загальних рисах, по пам'яті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумедні плюси, але фіг посперечаєшся: коли вперше побачив Оперу, мене відштовхував незрозумілий мені інтерфейс. :)

Дякую, qwadro.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) До "безпрілічія" простий та зрозумілий інтерфейс взаємодії із користувачем.

Скінів для Опери а-ля ІЕ, мабуть, з десяток набереться. При встановленні вперше Опера сама пропонує вигляд а-ля ІЕ. Принаймні, раніше так було - давно не ставив Оперу на чисту систему.

Не перевантажує системму(не забирає стільки ресурсів як Опера. Про Мозілу взагалі мовчу).

Спробуй відкрити 100 сторінок в Опері і в ІЕ, потім поворушити цим в ІЕ. ))

Слід відзначити і те, що ІЕ, навідміну від інших браузерів вбудований в операційну систему по замовчуванню.

Це перевага???

2) Збереження веб сторінки як веб-архів у форматі mht, довгий час підтримував лише ІЕ, хоча віднедавна ця функція додалась і до Опери.

Моя Опера щей у *.chm вміє зберігати, який компактніший від *.mht.

Зручний і компактний пошук smile.gif(з'явився в ІЕ8)

В Опері є можливість створити свій пошук на будь-якому сайті. ІЕ пропонує лише готові варіанти.

3) При роботі із текстом та зображеннями сторінки лише ІЕ та Мозіла дають можливість виділивши змішаний на сторінці текст і малюнки вставити його у Ворд, зберігши при цьому і повне форматування тексту і малюнки.

Опера АС це теж вміє. І ще дуже багато.

Отже, реальних переваг - 0,0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro

чого в основному користуєшся переважно мозілою?

ну тому що загалом вона поєднує усі із найпотрібніших для мене функцій браузера і крім того має достатньо велику кількість плагінів для її уніфікації під різні задачі. Правда на системно слабеньких універовських компах тормозить нехіло, тому користуюсь нею тільки вдома. Оце її мабуть найбільший недолік - потреба у великій кількості системних ресурсів. Ну і ще деякі джава скріпти можуть нейти. А так загалом доволі хороший браузер.

2SunSeth я не збираюся тобі нічого доводити хоча мені і я що сказати на кожну із написаних тобою тез. Я просто відповів на питання Yuraul. Скажу лише коротко - для багатьох ІЕ тим і хороший, що там нічого не потрібно спеціально лазити і налаштовувати.

2 trionix, пліз перйменуй тему на Війна браузерів - так буде доцільніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Влаштуємо холіварчик?

Раптом що - я за Сафарі.

Да-да і голосувалку ще прикрутити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...