Перейти до змісту

№010 || ВелоКвест "Музыка лета"


difoto

Рекомендовані повідомлення

Я міг би махнути з новачками. Не дуже люблю ганяти з язиком висолопленим. А в хорошій компанії поїздити, подумати - із задоволенням. Є досвід квестів, капітанства (найкращий результат - 2-ге місце).

Що, Shkoder, організовуємось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Хехе :) С эрудицией Shkoder'a новички будут иметь реальные шансы на победу ;)

И еще повторюсь - если вы не супермузыковед - готовьтесь использовать гугль (подсказка - в половине телефонов есть встроенный браузер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igrek, идея отличная. буду рад участвовать в квесте под твоим началом ) вся экипировка присутствует

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ніч з суботи на неділю 10-15 градусів. Де літо?

Хоча може й поїдемо :)

Лето- на календаре! Вижу, процесс пошел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться прийняти участь, та немає команди, але є екіпіровка ;) та як би ще й перенесли на п"ятницю ууууууууу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться прийняти участь, та немає команди, але є екіпіровка ;) та як би ще й перенесли на п"ятницю ууууууууу :)

Приїжджай, на місці приєднаєшся до якоїсь команди ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я новичек, но увы, еще не экипирован... Ничего из вышеперечисленных требований кроме себя и велосипеда предложить не могу...

Могу предложить лишний шлем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я новичек, но увы, еще не экипирован... Ничего из вышеперечисленных требований кроме себя и велосипеда предложить не могу...

Могу предложить лишний шлем.

Дякую. Буду на місці, а там по ходу зорієнтуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра на 20 годину маю бути на мальчішніку))))) напевно забіжу на годинку, а потім на КВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕСТ ;) не так вжей часто вони проводяться..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже й не знаю, чи вийде. Дружина їде в відрядження. Прийдеться з малою сидіти... Якщо встигну - прилечу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стандартно, Вход в парк Леси Украинки, 22:00

22.00 - початок квесту чи початок реєстрації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а если у людей нет шлемов (купить не получается, отдолжить не у кого), а участвовать они хотят... Никак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa,

# Также для устрашения и защиты используется специальный головной убор из пенопласта.

# Некоторые велосипедисты не надевают шлем, потому что у них в голове и так пенопласт

© lurk :smile3:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa,
# Также для устрашения и защиты используется специальный головной убор из пенопласта.

# Некоторые велосипедисты не надевают шлем, потому что у них в голове и так пенопласт

© lurk :smile3:

Не вдягаю шолома по причині його відсутності. А причина відсутності, є інші речі, на які я мушу тратити гроші. 1 - сім'я, яка потребує їсти, вдягатись, проживати в квартирі, яка знімається. Як тільки будуть "вільні" кошти, відразу буде прибдане все необхідне, в тому числі й шолом. А поки що розробляю шию.  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя.... ми на квесті відмітилися невезучістю :)

Три пробитих колеса, політ Дейва через руль (шкода що я не бачив :)), я десь відламав і згубив дзекральце з ріжок....

і ще конкретно тупили... умудрилися на першому завданні провтикати папірець який був з диском...

а на завданні з лірою та лавровим вінком ламанулися до "просвіти" (там на будинку є ліра в лавровому вінку, а поряд є гуртки танцю "юність"...

але все одно було весело :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя.... ми на квесті відмітилися невезучістю :)

Три пробитих колеса, політ Дейва через руль (шкода що я не бачив :) ), я десь відламав і згубив дзекральце з ріжок....

і ще конкретно тупили... умудрилися на першому завданні провтикати папірець який був з диском...

а на завданні з лірою та лавровим вінком ламанулися до "просвіти" (там на будинку є ліра в лавровому вінку, а поряд є гуртки танцю "юність"...

але все одно було весело :) ))

Веселіше біло б, якби ти того вінка Діфото притарабанив. Прийшли останні, але було дуже весело. Сподобалось! Дякую всім за купу адреналіну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...