Перейти до змісту

№010 || ВелоКвест "Музыка лета"


difoto

Рекомендовані повідомлення

Шареги под мостом... Карлсона вызывали, чтобы их подвесить? ;)

Жаль, что торнадо рассосалось, а сторож слишком любит приправы :)

Немного напрягла синяя компания на голубом "Кадете"-универсале: подрезали, матюкали, преследовали, комментировали - развлекались вовсю, короче.

Порадовали новички в команде :)

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь
Немного напрягла синяя компания на голубом "Кадете"-универсале: подрезали, матюкали, преследовали, комментировали - развлекались вовсю, короче.

Я коли їхав додому, зі мною намагалися побалакати (без агресії, правда) на блакитному "Мондео"-універсалі... Трималися поруч десь до кілометра на Волі. Але потім їх притис до обочини міліцейський "Патріот", а я поїхав далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...на блакитному "Мондео"-універсалі...

Да, возможно, и "Форд", вполне... На скорости 30+ ночью в полуметре от дёргаюшейся пьяной машины важнее следить за тем, чтобы она была на безопасном расстоянии. Блин. Надеюсь, их "прогулка" для всех закончилась благополучно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...на блакитному "Мондео"-універсалі...

Да, возможно, и "Форд", вполне... На скорости 30+ ночью в полуметре от дёргаюшейся пьяной машины важнее следить за тем, чтобы она была на безопасном расстоянии. Блин. Надеюсь, их "прогулка" для всех закончилась благополучно.

В нашому випадку таки кадет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там такій) коли ми були на кольці то вони погрожували вийти з машини і нам вломити :lol: ) ще хворі неперевились :D ) А підмостом нарованцях ріал кльово замутили!) А можна поприколу виставить список команд які прийшли на фініш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, если кто нашел вчера телескопический велонасос - это мой :smile3:

ps. 2 Trener, похоже ты был прав насчет крепления..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, згадав, вчора на кільці Львівська-Володимирська вскочив ногою в відкритий люк, благо, що закиданий сміттям та неглибокий. Сьогодні цілий день нога болить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результаты квеста

1. Команда "Свисток" - 1ч 38мин 20с (время в пути)

К Буторович И.

Shkoder

Trener

Бурда С.

2. Команда "Вовки" - 1ч 45мин

К Войтович В.

Новосад В.

Бондарук М.

Войтович И.

Гись Т.

3. Команда "Фаворит"- - 1ч 48мин

К Волынец Я.

Волынец Р.

Тюлинский Т.

4. Команда "Панечетные боянисты"- 2ч 08мин 35с

К Толкаченко Т.

Ярощук Я.

Мартынюк С.

Никитин А.

Expert

5. Команда "КаКаМа - 2ч 23мин 10с

К Петрук Р.

Семенюк А.

Мельник А.

Степанюк О.

6. Команда "Велорокеры" - 2ч 57мин

7. Команда "Степ" - 3ч 08мин

8. Команда"Хранители" -3ч 27мин

Чуть позднее-более полные результаты со списками участников( кто не назвал фамилию- пишу ник! Если есть ошибки- говорите)

Что порадовало- наличие 8! :ok: команд, не смотря на летние отпуска и разъезды!

А также большое количество новичков ( наверное 30% от состава участников) :smile-zachot:

Кстати, в команде победителе половина участников- впервые участвовала в квесте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, згадав, вчора на кільці Львівська-Володимирська вскочив ногою в відкритий люк, благо, що закиданий сміттям та неглибокий. Сьогодні цілий день нога болить.

Да? Де ти його там знайшов? ;)

Кжен день там проїжджаю... не бачив. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, згадав, вчора на кільці Львівська-Володимирська вскочив ногою в відкритий люк, благо, що закиданий сміттям та неглибокий. Сьогодні цілий день нога болить.

Да? Де ти його там знайшов? ;)

Кжен день там проїжджаю... не бачив. :D

Ти ж, мабуть по дорозі їздиш. А я влетів в самому кільці. Там люків багато, один з них без кришки (мабуть металоломщики постарались. Люка засипаний сміттям майже під завязку, лишилось до рівня землі десь 70 см. Це не дало мені змоги відчути політ в каналізацію.  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааааааааааааа :D:D:D

Зрізав? Чи завдання там було?

Мало бути, але не було. Потратили купу часу, а виявилось, що завдання таксисти стирили. Так само як лаврові листи стирили біля філармонії.  :D Ще магазин, який працює цілодобово та продає лаврик змушені були шукати в центрі. Цікаво, що з нього Діфото збирається варити?  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білдя дуету могли інаваляти.. там компанія збирається просто п...єц...

ПІдкатую часом за морозивом чи соком.. біля 11 години.. хочуть покатися на моєму велі.... ;)

Але я там виріс.. то всі питання з покатушками закриваються, як тільки різкість в них налаштовується :D :D :D

А таксисти взаглі мудаки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білдя дуету могли інаваляти.. там компанія збирається просто п...єц...

ПІдкатую часом за морозивом чи соком.. біля 11 години.. хочуть покатися на моєму велі.... ;)

Але я там виріс.. то всі питання з покатушками закриваються, як тільки різкість в них налаштовується :D:D:D

А таксисти взаглі мудаки..

Та наваляти хотіли в багатьох місцях. Наприклад біля Ювілейки були хлопаки, яких вже мотало в різні сторони, кадет від Шопена супроводжував до Львівської, то підрізаючи, то обганяючи, при цьому то матюжачи то запитуючи, чи мона ім приєднатись. Не перевелись ще в Україні ідіоти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, в команде победителе половина участников- впервые участвовала в квесте.

Я бы сказал 75% ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom то це ти тоді влетів в люка в кущах. Я тоді якраз тоже на кальці був, ми тоді ше двого лазили і шукали завдання і ті мудакі на машині тоже були)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom то це ти тоді влетів в люка в кущах. Я тоді якраз тоже на кальці був, ми тоді ше двого лазили і шукали завдання і ті мудакі на машині тоже були)).

Я кунешна. Відмітився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, в команде победителе половина участников- впервые участвовала в квесте.

Я бы сказал 75% ;)

Все таки мабуть 50%. Саша казав, що вже їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот что удалось заснять Сорри за качество)))

А хіти квесту спочатку їжачок, який нанюхався запаху пива та показував носика, ну а потім його дружина, їжачиха, яка вирішила пересвідчитись, що її чоловік таки не ходив на пиво, де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...