Перейти до змісту

Евтаназія


laska

  

156 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ні, це не лікування від раку, просто психолог допоможе людині "гідно померти", тобто морально підготує самого пацієнта і його рордичів до того що має статись, і, на мою думку, це дасть змогу легше перенести страждання.... і не варто відкидати релігію в таких випадках - вона гарна опора....

Ооось,нарешті трошки раціональне зерно почало з'являтись.Тільки трішки поправлю."Приреченій" людині і(або) її близьким повинні допомогти (психологи,священники-кому як краще) усвідомити,що те,що зараз відбувається,не випадковість,а результат нашого життя(життів),наших дій, слів, думок і це не безвихідь,не кінець життя,а привід(правда примусовий) задуматись над тим для чого ми отримуємо життя і на що його витрачаємо.І якщо людині відведено ще "протягнути" рік-два чи навіть тиждень,то цей час саме для роздумів та усвідомлення і не можна цю можливість ні в кого забирати.

В прихильників евтаназії основний козирь-біль. Але біль-це результат покарання самого себе.От моя мала всунула пальці в двері,а другою рукою їх закрила-біль і крик.Хто(що) причина болю?Мама сварить двері і через якийсь час все повторюється,бо ж винуваті двері і мала думає,раз двері насварили,то вони більше не зроблять ваву.

Коли в людини рак-вона бачить причину в "дверях".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

2 storm

Я зазвичай не цитую текст до якого відноситься написане мною.

Доречі хотілося б збагнути, як називається у твому розумінні те, що мало місцу з долькою Тайсона (я про відключення системи житєзабезпечення)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 storm

Я зазвичай не цитую текст до якого відноситься написане мною.

Доречі хотілося б збагнути, як називається у твому розумінні те, що мало місцу з долькою Тайсона (я про відключення системи житєзабезпечення)?

на мою думку,хоч як це не гірко, поки приїхала швидка, вона вже була мертва :(

через високий розвиток медецини і кваліфікованих медиків їй змогли відновити деякі життєві функції, але мозок вже не можливо було врятувати...

і хоча Тайсоні та його сім'я, маючи великі гроші, звикла, що за гроші можна купити майже все, та переживаючи стрес, під час якого Тайсон чи його дружина могла пожертвувати собою заради дочки, побачивши свою дочку, вони зрозуміли, що її вже нічого не врятує, і немає сенсу тримати мертве тіло на штучному забезпеченні... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, це не евтаназія.... навіть із системою життєзабеспечееня її тіло довго не пробуло б... дотого ж я писав вище, що евтаназія - це добровільна відмова пацієнта, який хворий на не виліковну хворобу, від життя, щоб не страждати... а вона вже була мертвою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, у нас є дві різні реанімації, одна для абсолютної більшості громадян і в дуже багатьох випадках там навіть і говорити про евтаназію не приходиться, друга за гроші (не малі) і вона дає можливість "деякі життєві функції" підтримувати дуже довго (це з слів знайомого анастезіолога). Тут коректно дати визначення, що таке смерть людини і тут ключову роль грають мізки, якщо мозок функціонує, значить людина жива, якщо ні, але завдяки апаратам підтримується пульс, мабуть мертва, бо в любому випадку, все що визначало людину знаходиться в голові.

Вузько, щодо українських реалій, дозвіл на евтаназію гарантовано призведе до геноциду пенсіонерів-квартирників; діляночників, короче майновиків. Я не пригадую випадку коли б "офіційний" (типу держслужбовця, а не якогось шарлатана-підпільника) лікар відбував срок за недбалість, що призвела до летального випадку, за час навчання (перепрошую, тільки-що вбив жирну муху) вони вивчають таку кількість розумно-слівних відмазок, що любий випадок легко перетворюється в негарантійний.

Ми українці а не японці з їхнім кодексом самурая, тому важко хворій людині потрібно старатись полегшити біль, але свій час вона повинна відбути до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Я "За" то, чтобы за людей, которые не могут по каким-либо причинам сами решить, принимали решение родственники или близкие люди. А если таковых нет - врачи или совет докторов.

Простите, но не вижу ничего гуманного в том, чтобы наблюдать за болью, страданиями и мучениями человека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти.

Не ми вирішували чи нам народжуватися і в нас самих немає права заподіювати собі смерть.

Звісно, я не вправі осуджувати тих, хто думає по іншому, АЛЕ ми можемо обдумувати евтанзію теоретично.

Ніхто не знає як поміняється думка перед неминучою смертю...

Тим більше, що більшість форумчан - православні, і вірять в існування загробного життя.

Евтанзія=самогубству, а самогубство - найбільший гріх.

Була знайома з людьми, які доживали, і не зважаючи на свій стан вони жили і часто здорові люди побачивши їх дивувалися їх бажанню жити...

І пересвідчувалися, що не все так погано.

Інколи хвороба дається, щоб подумати, оцінити себе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не путать с самоубийством то, Однозначно да. Каждый человек в праве прекратить свои физические страдания, в любой момент, если естественно, смерть не минуема, по причине клинического либо какого то другого смертельного заболевания с мучительным летальным исходом.

Хотя с другой стороны это конечно же трусость, хотя я сам не знаю как поступил бы в такой ситуации, но зная что у меня есть возможность выбора я бы наверное чувствовал себя более смелым смотря смерти в глаза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Против!

1.Все,что происходит с нами и вокруг нас имеет смысл и не случайно.Каждый должен в этой жизни испить чашу страданий до дна.И тот кто неизлечимо болен и тот кто вынужден за ним ухаживать.Это,как говорится,их крест,карма,судьба.И уход от этого только усугубляет ситуацию.Ведь если мы не испили нашу чашу в этой жизни,то нам придется ее допить в следующей.И возможно это начнется с самого рождения(врожденные болезни например).

2.Один из "отцов" газовых камер в концлагерях столкнулся с проблемой реализации своих планов из-за психологических проблем многих немецких офицеров массово убивать людей в камерах.Тогда он ввел понятие "ОСОБОЕ ОТНОШЕНИЕ".То есть команда проявить особое отношение к 10000 узникам означала уничтожить их в газовой камере.И психологически убивать им стало легче.

Убийство нерожденных младенцев замаскировали под процедурой прерывания беременности.

А для убийства тяжело больных придумали красивое слово эвтаназия."Мы не убиваем их,мы им делаем эвтаназию.Мы избавляем их от страданий."

Подмена понятий стало коньком новой эпохи.

ПОДПИСЫВАЮСЬ ТОЖЕ ПОД ЭТИМИ СЛОВАМИ.... особенно под последней частью... Сидять тут люди, як правило дуже далекі і до релігії і до медицини... які з жахом думають про те що колись не приведи Господи їм доведеться за власними хворими батьками доглядати... І ратують за евтаназію... БО ЇМ так простіше буде від тяжкої праці відкараскатись... І як можна таке питання розглідати "без емоцій і не приміряючи на себе"... І в кого з тих глашатаїв що верещать про "полегшення мук хворого" хватить сміливості собі таку таблеточку ковтнути? Кричати тут одне... а ковтнути або дати своєму батьку/матері або сину таку таблеточку трохи інше...

Люди без віри і без родових принципів, звиклі до легкого життя хіба мають право взагалі такі питання обговорювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні zaHARE та adas, не люблю різких висловлювань, тому скажу так : - Ви не праві.

Все,что происходит с нами и вокруг нас имеет смысл и не случайно.Каждый должен в этой жизни испить чашу страданий до дна.

Ви в своєму житті хоч раз вживали знеболююче? А ліки від насмарку? А взагалі якісь ліки? Зрештою – ви чистите зуби, щоб вони з часом не почали боліти? Думаю так.

А якже «чаша страданий»? Схаменіться! Не лыкуйтесь, не псуйте карму!

Тут говорили про Божий промисел. Але хворий, що погоджується на евтаназію скоріше за все вже б давно помер (без втручання лікарів). Тож, давайте скасуємо медицину. Адже лікарі порушують промисел Божий.

Не ми вирішували чи нам народжуватися і в нас самих немає права заподіювати собі смерть.
Думку можна розвинути - Не ми вирішували чи нам хворіти, чи ні! – Тож давайте не будемо лікуватися.

Я проголосував «За», але це не так просто – взяти і дозволити. В Україні і в набагато простіших питаннях законом крутять як хочуть. Дозволити треба так, щоб не було зловживань та способів злочинного використання цього дозволу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вузько, щодо українських реалій, дозвіл на евтаназію гарантовано призведе до геноциду пенсіонерів-квартирників; діляночників, короче майновиків.

Відкидаючи всі особисті трагедії, яким же стимулом для розкрадання економіки держави була б ліквідація пенсіонерів :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут так багато пишуть...філософи. А в нашому Гондурасі такого зараз не можна дозволяти КАТЕГОРИЧНО!ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Отписал в теме про самоубийство,но сюда тоже подойдет:

"Пока человек обладает разумом и физической силой, он должен пытаться избежать смерти. Таков долг каждого воплощенного человека. Но если смерть неизбежна вопреки всем его усилиям, человек, встречающий смерть, не совершает оскорблений."

КОММЕНТАРИЙ: Это естественно для человека, стоящего перед несвоевременной смертью, чтобы попытаться сделать все, чтобы спасти себя. Это – обязанность. Хотя смерть неотвратима, каждый должен попытаться избежать ее, и не встречать смерть без возражений, так как каждая живая душа имеет вечную природу. Так как смерть – наказание, полученное в обусловленной жизни материального существования, Ведическая культура основана на том, что смерти можно избежать(тйактва дехам пунарджанма наити). Культивируя духовную жизнь, каждый должен попытаться избежать смерти и рождения вновь, и не должен подчиняться смерти без того, чтобы побороться за то, чтобы остаться в живых. Тот, кто не пытается остановить смерть – не разумный человек.

Щримад Бхагаватам 10.1.48

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

В Нидерландах открывшаяся в четверг выездная служба эвтаназии получила уже почти 60 заявок, сообщает сегодня голландская пресса.

В настоящее время служба располагает шестью бригадами врачей. По словам директора организации, если количество заявок будет расти и дальше, в апреле будут созданы дополнительные выездные бригады.

Эвтаназия осуществляется либо посредством смертельной инъекции, либо при помощи таблеток. Медицинские бригады выезжают к пациентам, которым лечащие врачи ранее отказали в эвтаназии.

Самоубийство при помощи врача было легализовано в Нидерландах в 2002 году. Право на него имеют лица, страдающие неизлечимыми заболеваниями, сопряженными с сильной болью

http://korrespondent...a-rabochih-dnya

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

служба эвтаназии получила уже почти 60 заявок

Страшно. І, тяжко хворіючи, жити. І, добровільно погодившись, вмирати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З нещодавно переглянутих фільм "Море внутри", де людина, яка понад усе хоче покинути цей світ, бореться із законодавством, щоб дали цей шанс. Водночас герой розповідає про цінність життя своїм рідним та близьким. Він не може рухатись, проте може змінити життя інших. Стрічка однозначно варта перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорення евтаназії з голосуванням уже відкрите тут.

А статистика по Нідерландах вражаюча. Про що вона свідчить?

Якщо це твоє право, то і вмирай сам, без допомоги держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усе що треба – це тільки щоб держава не заважала.

ЯК держава заважає наїстись, наприклад, мухоморів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оксана, тобі шо 12 років? :)

ні

які мухомори? досі уже варто знати, що є люди, які мухомори їдять постійно :D.

в курсі. це один з варіантів, коли допомога держави не потрібна, є купа інших

евтаназія, зроби ласку, прочитай визначення,

знаю

а евтаназія, зазвичай стосується тих випадків, коли мухомори якось уже не їдяться.

чому?

не їдяться - це одиничні випадки

До речі, якраз зараз дивлюсь фільм, рекомендований СвіітЛєною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обьеднати теми в мене не вийшло, видае помилку

Хм, ошибка обОйдена :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...