Перейти до змісту

Евтаназія


laska

  

156 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

В нашей стране нельзя разрешать эвтаназию !!!!

А чьо?

а зачем?

Ну як?є в тебе багатий,але трохи хворий дядько.і не вмира,гад. а наслєдства то вже хочеться. а тут хороший виход

Пе ес. я ізвіняюсь,а ви нє із Одєси?

Пе ес. я ізвіняюсь,а ви нє із Одєси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашей стране нельзя разрешать эвтаназию !!!!

А чьо?

а зачем?

Ну як?є в тебе багатий,але трохи хворий дядько.і не вмира,гад. а наслєдства то вже хочеться. а тут хороший виход

Пе ес. я ізвіняюсь,а ви нє із Одєси?

Пе ес. я ізвіняюсь,а ви нє із Одєси?

ну вот по тому и нельзя , а то поубиваете нафиг всех и вся )) сначала своего дядю, потом чужого !! В этой стране и так народ за говно считают, а разреши еще легально убивать, так всех одиноких стариков перебьют ( за квартиру, пенсию и тд.) !!

К пейсам отношения не имею))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

А на мою думку евтаназію можна дозволити, звайно з жорсткими правилами. Особисто я краще помер би аніж мучився би від якоїсь хвороби чи був бі наприклад паралізований і прикутий до ліжка. Це я гадаю гарна річ тут і сперечатися немає защо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на мою думку евтаназію можна дозволити, звайно з жорсткими правилами. Особисто я краще помер би аніж мучився би від якоїсь хвороби чи був бі наприклад паралізований і прикутий до ліжка. Це я гадаю гарна річ тут і сперечатися немає защо.

Ви праві. Нема нічого найгіршого, аніж бачити, як страждає близька людина.

Є люди, які лежать не те що тижнями чи місяцями...а роками. Хіба це життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на мою думку евтаназію можна дозволити, звайно з жорсткими правилами. Особисто я краще помер би аніж мучився би від якоїсь хвороби чи був бі наприклад паралізований і прикутий до ліжка. Це я гадаю гарна річ тут і сперечатися немає защо.

Ага,людишки они такие,пока сам не почустсвуешь ничего не поймшёшь.Эта я к тому, что говорить легко.Хотя "гдето там в глубине души" в чём то я с вами согласен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Евтаназія має право бути.

Читав щойно аргументи проти евтаназії. Перший: "Моральна сторона. Бог дав людині життя, а тому і приймати рішення про його позбавлення може лише Він" - як людина віруча повністю погоджуюся! Однак не всі люди віруючі, ми маємо право віросповідання, то чому ж у невіруючих людей відбирают право на евтаназію? Памятаю сюжет з телевізійних новин, де повністю паралізована жінка вже не перший рік прикована до ліжка, живе одна, доглядає за нею чужа людина, яка прибігає декілька разів на день. Жінка плаче, бо навіть покінчити життя самогубством не може самостійно.

Стосовно зловживання евтаназією із злочинним умислом, то хіба зараз ми того не маємо? Хіба не вбивають людей, не позбавляють життя, майна? Одна заробітчанка розповідала як в Італії діти підмішували матері психотропні, щоб запроторити її в дім пристарілих, бо сама відмовлялася від того. Чи немає в нас такого?

Евтаназія - це ж не означає, що здорову, свідому людину будуть умертвляти, там ціла процедура має бути, експертизи, висновки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна заробітчанка розповідала як в Італії діти підмішували матері психотропні, щоб запроторити її в дім пристарілих, бо сама відмовлялася від того. Чи немає в нас такого?

Упаси Господь от таких детей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що евтаназія - це ще один крок сучасної "еволюції", в яку особисто я не вірю.

Звісно я проти евтаназії. Тепер я поясню чому.

У наш час багато неправди, сучасний світ женеться за заробітком правдами-неправдами, купляється і продається все - честь совість, судові рішення, дозволи, ліцензії. Продається контрафактна продукція, Лікарі навіть ставлять діагнози і лікують вибірково. Коли я був малою дитиною, мені поставили неправильний діагноз тільки тому, що в моїх батьків не було грошей, щоб його перевірити, я перша дитина серед трьох. А тепер хочуть уникнути виплату групи інвалідності, навіть попри те, що діагноз втановили найвищі інстанції по цьому захворюванню в країні, з найбільшим досвідом по них навіть у світі. Я вважаю, що евтаназія - це просто спроба оминути відповідальності за свої вчинки. На що буде схоже, якщо вибудувати таку лінію: неправильне і вибіркове діагностування, неправильно призначене лікування, при тому ще й контрафактними медикаментами, які штовхають ті ж лікарі, при цьому всьому продаж неякісних харчових придуктів, і в кінці-кінців евтаназія, а чи це не геноцид? І після цього скажіть мені, що це не світ сатани!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене поки Ви здатні шевелити вказівним пальцем, евтаназія не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ви праві. Нема нічого найгіршого, аніж бачити, як страждає близька людина.

Є люди, які лежать не те що тижнями чи місяцями...а роками. Хіба це життя?

... інтуєтивно все ж таки думається, що забирати життя має той, хто його давав... (хтось казав, що "... припинити власне життя зі своєї волі - це те ж, що кинути дар Творця йому ж в обличчя...")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...