Перейти до змісту

Новый S.T.A.L.K.E.R.


SOLO

Рекомендовані повідомлення

Ні, не кінець гри. Після того як пройду Прип'ять там буде ще дві великих локації -- секретна лабораторія і підземелля заводу Юпітер. А після проходження сюжетної частини є free play (вперше у сталкері).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 301
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Не потрібен ключ. Монтуєш в DaemonTools образ, який я викладав вище і в грі замість ключа обираєш щось типу "Активувати перевіркою диска" (дійсно для Windows 7).

До речі, я в Прип'ять тільки зайшов, по ній ще не ходив. Кажуть, вона просто величезна. Завтра перевірю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

plum ти мене не зрозумів...по завданню треба 2 ключа...один я знайшов а другого ніде немає...вот тепер маюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, ти про ключі щоб відкрити контейнери з газом? Один в "бобіку" ззаду колони, а один в "бобіку", який їхав першим і впав з мосту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановив гру p першого разу на крякнуту версію першого Сталкера. Коли в кінці встановлення просить ключ - просто жмемо далі. Потім закидаемо NODVD для XP з першого поста на цій сторінці та бавимось. Ще я встановив драйвер антиСтарФорсе версії 3,6.

В мене ХР SP3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось встановив.... Перші враження такі: саме меню і клавіші зроблені якось зовсім не по-сталкерськи, з прямокутними кутами однорідного кольору якось не сподобалось мені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гуд. Батько мій вже зацінив. Та й самому сподобалось. Сама прикольна частина - "выбросы". Це за лічені хвилини треба дійти до ближайшого укриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав грати - подобаються прикольні оновлення. Поки щось не зрозумів як завдання вибирати в КПК - щоб стрілочка вказувала не куди їй хоццццца, а куди я хочу піти. Прикольна фішка замовлення зброї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б додали як в Far Cry 2 і GTA - виставлення GPS (точки, а стрілочка покаже куди йти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра прикольна, але троха мертва! мало там народу))

в мене вон проблема виповзла! коли вилажу з каналізації на Припять, загрузка карти! а потім викідує з ігри і вибиває ошибку!? може хтось поянити як це можна виправити? ато хочеться ще пограти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вилажу з каналізації на Припять, загрузка карти! а потім викідує з ігри

Читай з самого верху цю сторінку:

http://www.antistarforce.com/forum/69-5352-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склалась ситуація...вбиваю монолітовців в магазині Книги ,йде заставка з цією антенною і далі немає ніяких вказівок..Whats next guys

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ - шо тре обслідувати щоб знайти причину падіння вертольота №5 в болоті. Мені здається що територію де по кругу антени встановлені, можливо навіть під землею, але шото я не можу знайти шо і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановив гру p першого разу на крякнуту версію першого Сталкера. Коли в кінці встановлення просить ключ - просто жмемо далі. Потім закидаемо NODVD для XP з першого поста на цій сторінці та бавимось. Ще я встановив драйвер антиСтарФорсе версії 3,6.

В мене ХР SP3

опиши детально що за чим робив! бо мене викидує при спробв запустити диск Зова Припчті! пише шо нада ліцензія!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum а я вже метод дедукії та мегаіндукції примінив :D - ще б трохи і моск сплавився, кожен кустик там облазив. Зате знайшов три артефакти біля вертольоту.

HelloBoy розповідаю пошагово:

1 - Встановив крякнутий Сталкер "Тіні Чорнобиля". Маю образ з цим сталкером, який встановлюється без диску.

2 - встановив драйвер обходу захисту StarForce версії 3,6

3 - змонтував образ який я маю та який закинуто на FTP в демон. Встановив саму гру куди захтів. Коли питало ввести код - послав про себе розробників до центру Прип'яті та нажав далі.

4 - Замінив файлик xrEngine.ехе який теж э на FTP

5 - насолоджуюсь грою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виліти з гри вже так дістали!! не можу насолоджуватись грою

В мене за гру (дойшов вже до Юпітера і Припяті) НІ ОДНОГО виліта.

З.І. Кровососи стали ще страшніші, а зомбі точніше стріляти. Навіть точніше за найманців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виліти з гри вже так дістали!! не можу насолоджуватись грою

хм....в мене за тиждень лише один був... і то він зник при встановці нового кряку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виліти з гри вже так дістали!! не можу насолоджуватись грою

хм....в мене за тиждень лише один був... і то він зник при встановці нового кряку...

В тебе піртка???? чи купив оригінал???

Дай ссилку на ноавий КРЕК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодного виліту не було. Бувають пригальмовування дво-три секундні і все.

Що за новий кряк? Вже почалися патчи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодного виліту не було. Бувають пригальмовування дво-три секундні і все.

Що за новий кряк? Вже почалися патчи?

який кряк, ато вильоти за...ли :_17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...