Перейти до змісту

Новый S.T.A.L.K.E.R.


SOLO

Рекомендовані повідомлення

З іншим noDVD завантажуй попередній автосейв, а не останній перед входом в Прип'ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 301
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

пробував завантажувати і ше старіше непомогло..

і ше вот така от фігня коли на янові:

post-5025-1257001065.jpg

post-5025-1257001093.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй ще цей - всі кому я дав цей файл зайшли на Припять. Тільки спробуй пройти з початку тонеля.

ТИЦЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це я не з тунеля не можу на припять попасти а з янова перейти через провідника.. і дорочі з янова на Затон тож не можу

і ше вот ходжу по станції янов і з стволом і двері не тре відкривати - самі відкриваються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ше вот ходжу по станції янов і з стволом і двері не тре відкривати - самі відкриваються

то тобі страшно пощастило! :huh: тобі вдалось те, чого я ніяк не міг зробити! Вали їх всіх нах! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так валю, стриляю, бризгі крові а вони не здихають падли!

деколи стають ворогами але всьоравно стоять на місці хотьби фіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На минувших вихідних вирішив податися в зону щоб витравити всі бацили активним радіаційним опроміненням, як наслідох спішу поділитись кількома своїми здобутками :)

Перший прикол:

на Скадовську заходжу на саму верхню палубу там де зазвичай сидять троє сталкерів і один з них приймає закази на доставку амуніції, замовив у Шустрого собі екзоскелетика, і вирішив бути чемним та з іншими чуваками трохи поспілкуватись...

Виявилось зліва від Шустрого сидить колишній боксер!!! При спробі діалогу він не реагував, я від "нєчєва-дєлать" кілька раз тицьнув кнопочку "F", той чувак підводиться, я слідкую за дивною "фішкою" і звичайно пропускаю хук зліва в свою диню!!!! І то так падло приложилось що в мене палуба захиталась як при пятибальному штормі!!!

Проржавшись я повторив цю процедуру, але звичайно поки цей Тайсон вставав відбіг і заскріншотив, що і прилагаю як доказ, і крім того рекомендую кожному поспарінгуватись з тим немногословним тіпком :)

... думаю по скріншоту видно характерний рух удару...

d7e5g19e18cxjp57n1up_thumb.jpg

Прикол намба ту:

Взяв я в Бороди заказ на то щоб знайти артефакт. Бродив собі по Затону, іскомий артефакт не попадався, потім прийшла смс’ка що завдання обновлено і появилась мітка на карті біля аномалії "цирк". Іду туди, а там виявилось нужний мені артефакт вицепив якийсь сталкер. Говорю з ним шо чувак давай мінятись, він вроді згоден правда в замін на якийсь ствол. При собі я мав достатньо, думаю бери що совість дозволить. Так той тіп забирає саме для мене найдорожче - вінтарь!!! Е ні, думаю, так непадьот, відхожу в сторону, скидаю купкою всі свої прокачані (начищені до блиску) стволи, вертаюсь до того сталкера, і кажу давай міняца. Він - не вопрос, в замін за пушку, я погоджуюсь, получаю артефакт а та гнида розвертається іде мимо мене до моєї дорогоцінної "купки" і знову звідти достає саме вінтарь!!! Навіть в зоні справедливості немає! Короче з третьої спроби, коли я свою амуніцію відніс ще далі, за метрів 50, оставив при собі лише якогось ненужного пєстіка, той гад відмовився мінятись, бо пєстік йому відітєлі не сподобався. Так і розійшлися, я без артефакта він без пєстіка....

І ще хочу в спільноти пару питань запитати:

1. Хтось юзав уже артефакт "компас"? В його описалові пишеться що ніби з ним можна вихід з любих аномалій знайти але ним ніхто користуватись не вміє. Хтось в неті казав що з "компасом" легко шлях в Оазис знайти, сам перевіряв - ніякого результату від того компасу. Хто що чув?

2. Квест "адин вистрєл", там де треба зірвати переговори найомників з якимись чуваками на Припяті, що вони не знайшли лабораторію підземну. Рекомендується замочити главарів однієї і другої сторони. Комусь вдавалось обох замочити. Я ні СВД ні вінтарем ні іншими пушками бронебойними не встигаю, поки вбиваю першого, кіпіш, всі швидко тікають і найомника не встигаю. Можливо якби взяв з собою базуку то може з одного вистілу їх ліквідував би, або покоцав що потім швидше добивати прийшлось би. Надоїло перегружатись і перегравати впадло щоб базуку з собою взяти. Хто мочив обох?

3. Гаус пушки попадатимуться на припяті? Бо маю при собі документи на виріб №62, які рекомендують занести і залишити в підземній лабораторії, щоб нікому ця інфа не попала. А коли поспілкувався з Карданом, то він почитавши ці документи пообіцяв відремонтувати покоцану квестову гаусівську пушку і зайти пізніше, от і не знаю якщо пушки будуть ще попадатись то Кардану інфу не зливатиму, а якщо не попадатимуться то може й заімєть собі такий девайс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Квест "адин вистрєл", там де треба зірвати переговори найомників з якимись чуваками на Припяті, що вони не знайшли лабораторію підземну. Рекомендується замочити главарів однієї і другої сторони. Комусь вдавалось обох замочити. Я ні СВД ні вінтарем ні іншими пушками бронебойними не встигаю, поки вбиваю першого, кіпіш, всі швидко тікають і найомника не встигаю. Можливо якби взяв з собою базуку то може з одного вистілу їх ліквідував би, або покоцав що потім швидше добивати прийшлось би. Надоїло перегружатись і перегравати впадло щоб базуку з собою взяти. Хто мочив обох?

З гаусовою всіх кого бачиш всіх з першого пострілу, 2 ватажків + всіх хто був необачність бути в прицилі.

На момент квесту вона в мене вже працювала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На момент квесту вона в мене вже працювала.

Підібрав десь чи відремонтував квестову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На минувших вихідних вирішив податися в зону щоб витравити всі бацили активним радіаційним опроміненням, як наслідох спішу поділитись кількома своїми здобутками :)

Прикол намба ту:

Так і розійшлися, я без артефакта він без пєстіка....

ти не міг його просто пристрелити чі ШО?? :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і розійшлися, я без артефакта він без пєстіка....

ти не міг його просто пристрелити чі ШО?? :mdr:

Та ні, гуманізм для мене не пусте місце, навіть в зоні мені не чужді загальнолюдські цінності ))))

Я помітив вже цю особливіть Зову припяті, я можу купами настріляти представників будь-якої групіровки а ставлення до мене решти лишиться незмінним. вважаю це недоліком. Це підштовхує на шлях екстремізму та тероризму...

А по-друге ця гра не вартувала свічок, ну дали б мені за це трохи грошенят, але ж і так вже цілком забезпечений сталкер, вже сто тищ назбирав, отримав статус олігарха, почав по-інакшому дивитись на ціну життя сталкерів ))))) не вартує того якийсь артефакт ))))

Ага, ще одне добавлю, з появою детектора "Сварога" блуждання по аномаліям стало приємним та цікавим способом досуга. Я дуже радий від появи цієї штукенції в цій частині гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу.. канєшно ше чього..

вот як тре було Бороді принести артефакт з того корабля.., ну там на штурвалі він вісів.. памятаєш.. так вот я його взяв.. виходжу.. там бидло просить шоб я його йому віддав ну я і віддав.. то ж тре помогти якомусь сталкеру шоб не загнувся.. думав буде до мну відношення норм..

потім прихожоу до бороди а там те бидло відало мій артефакт йому.. ну добре думаю.. вишов на вцлицю і розстриляв і його і його корішей балін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Квест "адин вистрєл", там де треба зірвати переговори найомників з якимись чуваками на Припяті, що вони не знайшли лабораторію підземну. Рекомендується замочити главарів однієї і другої сторони. Комусь вдавалось обох замочити. Я ні СВД ні вінтарем ні іншими пушками бронебойними не встигаю, поки вбиваю першого, кіпіш, всі швидко тікають і найомника не встигаю. Можливо якби взяв з собою базуку то може з одного вистілу їх ліквідував би, або покоцав що потім швидше добивати прийшлось би. Надоїло перегружатись і перегравати впадло щоб базуку з собою взяти. Хто мочив обох?

Замочив обох з модифікованої снайперки СВД-2"і тут ще якась назва" - де я таку взяв не памятаю :D. Той що по ліву сторону стояв з першого пострілу впав, другого двома бив, добивав на сходинках, а потім ледь відбіг від вікна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я завалив обох - тою пушкою шо в главнюка монолітовця забра, непомню як називається, якось оружие 63 чі як.. ну ви вкурсі.. тешо на акумуляторах))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи задовбався бігати за якимись дрібницями крізь всю локацію з кінця в кінець, вирішив користуватись послугами провідників (фінанси кагбе дозволяють), і ця затія виявилась для мене напрочут привабливою, перерахую пару приімущестф:

- як оказалось провести може практично кожен помічений зірочкою

- коли прибуваєш у місце призначення, прибуваєш не сам а ще з двома-трьома чуваками, зазвичай там оказується якийсь мутантішко, спонтанне дружеске сафарі в компанії побратимів відчутно скрашує напів-одиноке блукання зоною, відчуваєш себе не чужородним одіночкою а навпаки частинкою середовища.

- якщо побалакати з двіжущоюся кудась компанією сталкерів, можна взнати куди вони йдуть і впасти їм на хвіст, в такому випадку взагалі переміщення по локації відбувається нахаляву, правда маршрут тоді не вибираєш сам...

короче допишу це все і піду в підземну лабораторію шукати завалявшуся банку фарби - малюватиму банер "Шагайте тропами Сталкер-флота".

Ага, ще одна ремарка, в грі часто відчуваються паралелі з третім Фолаутом, і згадки про НЛО (впавший безпілотник) і Оазис, і ще багато чого, зараз все не пригадаю. А одного моменнта нема, який би думаю ще сильніше скрасив би геймплей: можливість брати собі напарників, хай то буде по-карману не кожному, хай то буде наприклад 50 штук за одного бодігарда, але ж компанія як не як, анекдоти буде з ким потравити, переждати виброс за пляшкою "Козаків" не так нудно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі для переходу на Припять купляли костюм з закритою системою дихання? Чи його можна десь так надибати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі для переходу на Припять купляли костюм з закритою системою дихання? Чи його можна десь так надибати?

купляти треба полюбому, так як в тунелях буде повно удушливого газу, а от чи можна його просто знайти...думаю ні.

я замовив в Товаріща на Затоні.

але дешевше буде купити в вчених....здається різниця 10000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити у вчених? Щось не бачив там такого діалогу. Бачив тільки на Янові. Треба ще на Затон зганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чєлавєкі!!! :) вже перший патч вийшов... На офсайті гляньте

пс: почитав виправлені помилки - стільки кумедних багів ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щеб офсайтну сцилку виклав ;)

http://cop.stalker-game.ru/?page=patches

а взалалі-то, оф-сайт - це перше посилання, яке видає Гугл при запиті "сталкер зов припяти" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи його можна десь так надибати?

купляти треба полюбому, так як в тунелях буде повно удушливого газу, а от чи можна його просто знайти...думаю ні.

можна його знайти! я знаходив Сєву, де не помню, мімольотом знаходив, десь на криші, на якійсь криші, чи то в засипаному бульдозерами селі чи на заводі Юпітер на якійсь криші, геть не памятаю, тому що на той момент Сєву я собі купив, і ця находка не була чимось особливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...