Перейти до змісту

Новый S.T.A.L.K.E.R.


SOLO

Рекомендовані повідомлення

Величезне ДЯКУЮ:) А хто зараз де? Я в підземці Скадовська, там де двері заблоковані, там док для ремонту гаусс пушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 301
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а я в Припять команду збираю, та ще сильно туди не рвусь. Ще навыть монстыв не повалив на входы до пыдземелля. Не хо швидку гру пройти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось я здається запоров квестову лінію (можливо документи зарано віддав), не можу взяти й виконати квест "Путь на Припять". Якщо в когось є сейви з початку Прип'яті, закиньте плз на пошту [email protected] , бо перегравати не хочеть з самого початку :huh: (або сюди, на форум).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора забіг на Градирню подивитись шо то таке? а там якийсь ефір і про допомогу просять. Кудитам там залазити допомагати - натякніть хочаб.

P.S. Все - вже все сам зрозумів.

Підкажи що робить, сам недопетрав з першого разу куди бігти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра постійно вилітває коли хочу поговорити з Гонтою за Сороку/Флінта.... :( десь мабудь якиймь квест запоров чи ще яка фігня тіпа просто глюк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра постійно вилітває коли хочу поговорити з Гонтою за Сороку/Флінта.... :( десь мабудь якиймь квест запоров чи ще яка фігня тіпа просто глюк...

Я здавав Флінта Свободі після того як знайшов Щепку. Потім підходив до Гонти і вильотів не було. NoDVD цей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі виліти із-за NODVD, я раніши писав в цій темі, гра постійно вилітала, через кожні 5 хв, в мене піратка, після нормального NODVD пройшов гру без жодного виліту чи глюку,, отримував насолоду від гри!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr може є якась залежність від кількості народу з якими дійшов? Не знаю.... Мій пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечерком залью патч .. правда на припяти наблюдаются графические артефакты - но виноват в них пач или нет хз .. можно кстати было засейвить непатченые файлики .. а потом восстановить .. но я не догадался.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr проравався на Прип'ять? Викладай той NoDVD на FTP.

ftp://lm:[email protected]/Games/STALKER...al.at.ua%5D.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо за патч? на оф сайті ще нічого нема :huh:

ето чья то самоделка.. но работает .. правда, ролик при переходе на припять не показало...

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Games/stalker_patch_bin.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот сейв Припяти. Если надо - свою версию НОсд дам.

Кинуть в папку savegames, что в папку С.Т.А.Л.К.Е.Р. - зов припяти в общих документах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошёл игру..

Серьёзный баг с вылетом в окна был только при переходе в Припять, однако мелкие ошибки типа банальных провалов в текстуры, респауны на небе монстров, ошибки в скриптах - омрачили общее мнение об игре :(

Одно порадовало - детский сад в Припяти - копия моего :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще прикольно , коли підстрелюєш ворону в повітрі і вона так на висоті і зависає, правда зі складеними крилами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...