Перейти до змісту

Новый S.T.A.L.K.E.R.


SOLO

Рекомендовані повідомлення

Ну блін яж писав НЕПРАЦЮЄ!!!!! ждіте нормального нодвд....(лісти в реестр це не діло........) ........... ждем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 301
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Не проканало. Я зара сам почну кряк мутити, якщо не заспокоюсь:)

На Антистарфорс.ком уже йдуть бесіди по взлому:((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для установки потрібне "Чисте небо". Принаймні я пробував ставити на машину без попередніх версій, і мені написало що не знайдено саме "Чисте небо", про "Тіні Чорнобиля" мовчало.

Щодо "Поклик Прип'яті"... Обидві перші частини я купив, ось на столі лежать ліцензійні диски. А третю частину купувати не буду принципово. Бо ми знову маємо сирий продукт. Краще б Сергій Григорович на гроші з першого Сталкера не Ferrari F430 Spider собі купив, а найняв в команду толкових спеціалістів, здатних випустити безглючну гру.

От куди пішли гроші, на які мали випустити безглючний Сталкер :)

Ferrari.jpg

P.S. Да, я знаю, що заздрити не гарно :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ я теж поставив лінцензійний ЧН! і установив ЗП, але шось неможу запустити! просить ключ! може є якійсь патч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LITR шото я не зрозумів. Plum жеш поставив та навіть пограв. Подивись вище, він викладав файл для монтажу у Демоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що я вам скажу... Гра в стандартній атмосфері Сталкера. Багато що змінено (не все в кращий бік), введено своєрідні "стелс" дані -- тепер є індикатори того, наскільки тебе бачать/чують вороги. Початок гри -- майже суцільні болота, які мені так не подобались в "Чистому небі", до колосальних баз і будівель я ще не дійшов, поки все якось аж надто примітивно. Спочатку головний герой дружить зі всіма -- і з бандитами, і з сталкерами. Тільки повстанці (хто такі?) якось не дуже дружньо настроєні, на свою базу не пускають і дуже добре озброєні. Викидів в BSoD більше не було, хоча фрізи (ніби "підсвоплювання" на 1-2 секунди) регулярні. Графіка практично не змінилась, лише обличчя ключових осіб набагато реалістичнішими стали. Зброї відразу доступно багато. Але от торговці купують тільки зброю в доброму стані, якщо вона "покоцана" то не беруть. Ремонтувати і продавати не вигідно -- ремонт дорожчий, ніж можна виручити з продажу. Патрони традиційно дорогі. Заробити можна лише на місіях і на торгівлі артефактами. Апгрейди зброї змінились, що цікаво -- для доступності певних апгрейдів необхідно техніка напоїти горілкою. А ще в нього немає інструментів, йому потрібно їх принести (три комплекта -- для грубої і тонкої обробки і для калібровки). Поведінка монстрів змінилась (особливо плоті, кабана і кровососа з тих що я бачив). Плоть взагалі не нападає першою. Шкода, що жодна зі старих локацій, знайомих по перших частинах, не доступні.

Поки особливих вражень від гри немає. Ні позитивних, ні негативних. Не затягує, але пограти можна. Побачимо, що буде далі. Поки-що можу сказати, що чекав більшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa а що сказать! засунув діск(ліцензійний) Чистоно Неба, установив гру Зов Припяті, а коли хочу запустити саму гру вона мене просить ключ бо той діск неканає! деколи при фунції резервної копію вилітає синій екран! шось я зрозуміти толком неможу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер є індикатори того, наскільки тебе бачать/чують вороги.

Вони ще в Тіні Чорнобиля були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони ще в Тіні Чорнобиля були.

хм, або я вже давно грав і забув, або вони з'явились в пізньому патчі якого я не ставив (показник стомленості також патчем добавили), або я на них просто не звертав увагу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ще не сподобалось -- зона дуже пустинна в порівнянні з минулими частинами. Деякі локації просто пустують, цілі комплекси будівель без сталкерів, бандитів або мутантів. Дуже багато будівель, в які неможливо потрапити (наприклад більша частина будівель біля "Лісництва", там навіть вікна "намальовані", з непрозорим склом). Таке враження, що в роботу над локаціями розробники вклали набагато менше старань і зусиль, ніж раніше. Якось так бідненько все, в попередніх частинах таке рідко зустрічалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внимание, появился способ запуска на windows xp! Работает не у всех

Читаємо Запуск на Windows XP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні до трьох ночі сидів за Сталкером. Ви знаєте, згодом стає цікавіше :)

Хоча "пустельність" зони в порівнянні з попередніми частинами все-таки не подобається. Хотілося б бачити більше людей на території.

"Недопарцьованість" місій також помітна. Так звані "створені вручну місії", якими так хвалились розробники -- фактично набір скриптів, які заганяють гравця в певні межі. Іди-туди-зроби-те, іноді для проходження одного завдання потрібно практично безцільно три-чотири рази бігати туди-сюди через пів зони.

Також іноді буває глюк з підійманням предметів (особливо з тайників) і відкриванням дверей. Підходиш до предмета, на екрані з'являється написа "Натисни F щоб підняти предмет", а натискання нічого не дає, предмет лишається на землі. Так само іноді з дверима, потрібно "правильно" стати, щоб двері відкрились, хоча підказка на екрані давно світиться.

Кілька разів екран ставав просто чорний, при чому гра продовжується, всі звуки є, на клавіатуру/мишку ігровий процес реагує. В таких випадках лишається натиснути F5 для швидкого збереження прогресу, через диспетчер задач прибити процес гри і запустити її заново. Можливо, це глюк драйвера відео (Radeon 4870 1Gb, Catalyst 9.9)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внимание, появился способ запуска на windows xp! Работает не у всех

Читаємо Запуск на Windows XP от NotecX

уже ж казали, що не працює. Ставлю собі Віндовс 7!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З"явився працюючий NoDVD для ХР (В мене запустилося без проблем.)

Скачати, розархівувати, замінити, грати...

http://ifolder.ru/14271717

http://narod.ru/disk/13714252000/bin.rar.html

внутрішній

поправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от варюги! :D

сьогодні звонили з інет-магазину, сказали відправляють "зов Припяти" (я замовляв раніше). так що гра з завтра в мазагинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра она только выйдет на золото...так что ждем норм кряка а не ето чудо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от варюги! :D

Юра, ну от чесно кажу -- перші дві частини купив, навіть не задумуючись, як тільки з'явилась в магазинах. Першу -- ще здається за день-два до офіційного початку продаж. Бо гра, яку чекали роками, бо атмосфера нашого дитинства, бо наш розробник, бо на рівні кращих світових стандартів, бо... Сілю підтримував, коли він забороняв "Чисте небо" заливати на ftp. Але після такої кількості глюків і проблем, як було в перших двох частинах, третю сприймаю як "безкоштовну компенсацію" за бета-тестинг перших двох частин. Хоча, якби сподобалась -- купив би і третю, щоб була в колекції. Особливо, якщо з нею йде книжечка з навколо-сталкерними творами. Але поки можу лише з сумом констатувати, що я знову чекав більшого, або хоча б якіснішого.

Пограв хвилин 30, скучно якось. ХЗ може потім попре

Потім трохи цікавіше. Але лише трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...