Перейти до змісту

Новый S.T.A.L.K.E.R.


SOLO

Рекомендовані повідомлення

Мене найбільш дратують снорки.

Собак я стріляв з дробовика (взяв 12-зарядного з магазином револьверного типу і проапгрейдив по максимуму). Головне здалека помітити, коли вони на тебе біжать одна за другою. Так "гуськом" їх і кладеш. Максимум два постріли і собачка готова, тобто 12 патронів -- це мінімум 6 собак :)

Прикольно стріляти з гаусовки по людях, які йдуть один за другим. Подин постріл -- три трупа :)

А бюрери дійсно самі "колоритні" монстри. Я коли на Юпітері (на території заводу) на двох напоровся, то останнього добивав з пістолета, бо вся інша зброя порозліталась по кущах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 301
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а шо за дробовик такий 12-зарядний? ніразу такого не бачив.

о, ще підскажіть що треба зробити щоб долг став зеленим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дробовик такий знайдеш пізніше. особливо у Прип'яті таких багато. А ще там будуть кулемети, кілька цікавих снайперських гвинтівок, штурмові гвинтівки з інтегрованими каліматорними прицілами і підствольниками і т.д.

Щоб Долг став зеленим потрібно виконати квест на градирні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого скільки всього. А я в прип'ять спеціально поки не йду - якось не цікаво просто сюжетну лінію проходити. Просто гуляю собі від Скадовська до Янова, всякі квести виконую :)

А градирня на Янові чи в Прип'яті?

пс: Гра просто СУПЕР! Набагато реальніше все зроблено: людей і монстрів стало менше (ато в ТЧ і ЧН був якийсь Бангладеш, а не Зона), вони стали зліші, зомбі і інші персонажі стріляють дуже точно і убойно, ну і взагалі... :) Про вильоти я взаглі промовчу... GSC молодці - відновили репутацію :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я продав КПК якогось "снабженца", який продавав зброю бандюкам, головному долгівцю, а потім подивився як Долг мочить Свободу відбиваючи склади. Дав долгівцю аптечку - і весь Долг зелений, та й свобода жовтенька, бо не паляв по ним. Заодно і набив повний рюкзак на складі долга, допер до свого ящика тільки за допомогою "йогурта сили" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) а если кпк босса долга задарить свободовцу - то долг никого не мочит а на янове мочат шутки про долг :)

мы против войны - мы за диалог , но если ты ... бандюки бесят - по возможности отстреливаю - дробовик "отбойник" 12 зарядный снял с трупа босса на "стоянке", квест "отдать долги" - им неплохо валить кабанов и плотей дробью ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ящика-то нема... :( якийсь глюк дурний чи шо? :(

Ти напевне не той бобік оглядаєш. Останній замикаючий відбився від колони і до нього краще з іншої сторони моста підходити. За опорами моста його не видно.

А кровососи таки дійсно аццкі патвори, особливо в режимі «стелс» їх ні разу не видно, і вони постійно опиняються за спиною, як не крутись.

Загальні враження від гри суто позитивні, окрім глюків, описаних Plumом. Теж помічав іноді, особливо вгруз в землю, ну і предмети деякі фіг піднімеш, якщо перед ним якась перешкода (сітка чи уламки дерева), а ще трупи пропадають: завалив десяток найманців, а через 30 сек. одні автомати валяються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з бобіком і ключем таки розібрався :)

той 12-зарядний дробовик, виявляється, валяється в мене в ящику вже дуже давно. Я його сплутав з "Бульдогом" і того вирішив з собою не таскати.

ще одна проблема. Не можу зайти в Юпітер до скат-4. В неті пишуть через південні ворота (1), але через них можна дойти тільки до кімнати на другому поверсі де лежать якісь документи і все. Намалюйте будь ласка шлях на карті :blush:

post-6285-1255436146.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там еще вход есть .. вроде с восточной стороны .. там надо глубоко внутрь лезть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там потрібно спуститись нижче, потім вилізти вище, весь час йти по містках... а взагалі там не складно :)

На Юпітері ще можна знайти інструменти для тонкої обробки, але то потрібно всю територію обходити лівіше, там де аномалія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене найбільш дратують снорки.

Собак я стріляв з дробовика (взяв 12-зарядного з магазином револьверного типу і проапгрейдив по максимуму). Головне здалека помітити, коли вони на тебе біжать одна за другою. Так "гуськом" їх і кладеш. Максимум два постріли і собачка готова, тобто 12 патронів -- це мінімум 6 собак :)

Прикольно стріляти з гаусовки по людях, які йдуть один за другим. Подин постріл -- три трупа :)

А бюрери дійсно самі "колоритні" монстри. Я коли на Юпітері (на території заводу) на двох напоровся, то останнього добивав з пістолета, бо вся інша зброя порозліталась по кущах :)

Там же на Юпитере из оружия осталось только нож (хорошо лимонку успел бросить) ножом и добил на предпоследнем проценте жизни :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть потрібно інший NoDVD використовувати і загрузити попередній автосейв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто до кінця гри доходив?Поділіться враженнями.

Є кілька альтернативних варіантів закінчення як в першому сталкері крім режиму free-play?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчення два -- йти з Зони або лишитись. Можна лишитись, а потім піти. В кінці буде розповідь про те, що буде потім. Вміст розповіді залежить від того, як і які квести виконано.

Є кілька альтернативних способів проходження одних і тих же квестів. При чому від вибраного способі залежить чи будуть після цього додаткові квести, чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюррерів треба стріляти, коли вони танцюють з бубном)) Команду на Припять збираю. А ось того медика-мутанта-вампіра аж 3. Один медик на Скадовську був, другий бармен на Янові, третій мисливець за мутантами в підвалі Янова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось того медика-мутанта-вампіра аж 3.

шо значить ця фраза? :huh: (як і наступна, взагалі-то...)

я в Зоні вже 20 днів. Оце недавно тільки на Прип'ять зайшов, виконав завдання з гаус-пушкою.

Діліться скрінами з своїми досягненнями :D

доречі, в неті читав, що якщо пережити викид не у сховищі, то тобі дають якесь чудне досягнення. Я вже не раз на вулиці був під час викиду і виживав, але нічого не дали <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо значить ця фраза? (як і наступна, взагалі-то...)

На Янові ми зустрінемо того ж лікаря, який вбив Глухаря. Цей квест дає досягнення. А чомусь 2 клони вбитого (за квестом, самогубство медика) медика спокійнісенько пропонують роботу і торгівлю.

З.І.

І пулі просвічуються крізь обєкти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора забіг на Градирню подивитись шо то таке? а там якийсь ефір і про допомогу просять. Кудитам там залазити допомагати - натякніть хочаб.

P.S. Все - вже все сам зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось уже Оазис провіряв?:) Він під "чортовим колесом" знаходиться. Мені один сталкер на Янові казав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ви там чортове колео бачили...воно взагалі в іншом районі припяті..я не знаходив оази...а підказки талкерів дійні тільки з інтрментами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оазис под вентеляционным комплексом на янове - войти можно через туннель у дороги на западе от комплекса , - подсказка - проход - телепорт нада последовательно пройти через четыре ряда колонн , три из них подсвечены, типа порталами, а одна не подсвечена - вроде как рандом.. придется побегать ...

монстров внутри нету .. тока пару крыс.. и цобаго када возьмете артефакт

ps на входе пяток зомбарей.. если память не изменяет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...