Перейти до змісту

Новый S.T.A.L.K.E.R.


SOLO

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 301
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

В мене все стоїть з ФТП,, граю в ХР вилітає частенько,, граю в Windows 7 так само вилітає!! системні вимогі в мене перевищують максимальні системні вимогі гри в раза два,! драйвера самі нові!! я дивлюсь на форумах Стакера в дуже багатьох людей такі самі проблеми!! но чому є люди в якіх не вилітає,, в чьому може бути проблема???????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене стоїть цей nodvd і жодного вильоту не було

________________________

забув сказати, що система 7

tvm_stcop.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене двічі вилітало в BSoD в перший день гри, а потім кілька разів в "чорний екран" (описував вище). Але мушу визнати, що гра НАБАГАТО стабільніша, ніж "Чисте небо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі - а шо така карта маленька? Потім будуть нові локації відкриваються чи їх всього три і буде? Бо ж хочу до Сідорича в гості завітати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачал с soft-best.ws перепакованый ждалкер - дошел по сюжету до перехода на припять был всего один вылет , багов не наблюдал вообще - идеально стабильно работает , нововведения впечатлили - таким должен был быть второй сталкер!

с просьбами слить на фтп обращайтесь в приват, за топиком не слежу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте хтось староо сталкера, бо Зов Припяти шо на фтп лежить для установки потребує стару версію гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте хтось староо сталкера, бо Зов Припяти шо на фтп лежить для установки потребує стару версію гри

В неті читав, що потрібен тільки ключ в реєстрі від старого сталкеру. Його можна пошукати в гуглі. Якщо знайду - відпишуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неті читав, що потрібен тільки ключ в реєстрі від старого сталкеру.

Не правда. Я з самого початку пробував ставити на систему, де не було попередніх версій, то інсталятор сказав що не може знайти встановлене "Чисте Небо" і закрився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось заблукав у підземеллі (не скажу де, щоб не полегшувати іншим завдання), та побачив якусь "шторку" з зірочек голубеньких що падають зверху. Не придав значення цьому ділу. А потім мені вчені завдання дали знайти якусь цілющу штуку. От сьогодня подумаломсь - може то воно було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось заблукав у підземеллі (не скажу де, щоб не полегшувати іншим завдання), та побачив якусь "шторку" з зірочек голубеньких що падають зверху. Не придав значення цьому ділу. А потім мені вчені завдання дали знайти якусь цілющу штуку. От сьогодня подумаломсь - може то воно було?
Це дорога до оазиса. Там тре знайти правильні проходи між колонами. Ті шо з зірочками вроді справжні
Сховав, щоб не полегшувати іншим завдання
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romko87 :D - таки я правильно собі надумав. Доречі я думав що в мене глюк коли по колу бігав. Добре що книгу читав та згадав таку аномалію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні пішов з Зони. В режимі free play пройшов всі доступні квести (принаймні ті, які стали доступними в моєму випадку, ще кілька з них я втратив, по іншому пройшовши деякі попередні квести). В режимі free play гра стає не цікавою, квестів дуже мало. Це вам не fallout 3, де квести фактично не закінчуються.

До речі, якщо є такі ж любителі як я перебігти з станції "Янів" в табір вчених не дістаючи зброї -- попереджаю, я вже по одному разу напоровся там на бюрера, контролера і навіть на химеру. Так що ствол краже все ж тримати напоготові :)

Ну і кілька глюків, які я помітив.

1. Часто буває, що у вченого нічого не можна купити. Натискаєш кнопку "торгувати", воно так цікаво клацає і знову повертається до діалогу.

2. Також не рідко буває, що головний герой ніби провалюється "по пояс" в землю і повільно-повільно підіймається вверх, поки не досягне свого зросту.

3. В хімчистці у Прип'яті в режимі free play на карті є ключові персонажі (торговець і ще хтось там), а реально їх немає. Зате Дядько Яр, який там сидить і допомагає лікуватись і ремонтувати зброю, позначений звичайною зірочкою, як і десітки інших простих сталкерів в Зоні.

4. Один раз бачив сліпих псів, які бігали всередині на "Скадовську". Нікого не трогали, просто собі бігали :)

5. Індикатор видимості іноді "зашкалює", хоча поряд ворогів немає. Один раз в мене було, що індикатор постійно був на максимумі, поки я ходив всередині станції "Янів".

6. Коли на вулиці дощ, то в герметичному шлюзі в бункері вчених по дверях зсередини тече вода. Хороша герметизація :)

7. В гастрономі в Прип'яті було кілька зграй "щурів", які впирались мордами в різні закриті двері і просто "буксували", намагаючись крізь ті двері "просочитись", поки я їх розстрілював.

8. Ну і я вже описував глюк, коли неможливо підняти предмет, хоча ясно бачиш його, а на екрані пише "натисніть F щоб підняти предмет". Так само довго не міг взяти "серце оазиса", мусив попострибати там біля нього.

Ну і ще раз повторюсь -- від гри чекав більшого. Квести в більшості не цікаві, їх мало, доступна зона маленька і пустинна. Сюжетна лінія коротка, а free play взагалі ніякий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі про пункт 8: треба так націлитись на предмет, щоб не тільки напис з'явився, а й з'явилось його міні-зображення - тоді можна піднімати

виникла проблема: знайшов ключ В (до газових балонів), а ключа А НЕМАЄ. Причому ніде нема! Я облазив той міст вздовж і впоперк - ніфіга :( Шо це може бути? Може щось додатково треба виконати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, це ключ В - його я знайшов. Нема ключа А - він мав би бути в замикаючій колону машині, а його нема... ніде нема :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, от що реально трогає, це коли сидиш в приміщенні перечікуєш викид, який от-от почнеться і бачиш спочатку на карті, а потім і в дверному пройомі, як в те ж приміщення біжить ще кілька сталкерів і вони буквально на кілька метрів не встигають... капєц, реально переживаєш за них!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кушайте на здоровье

внимание спойлер!

http://stalker-gsc.ru/publ/prokhozhdenie_s...pjati/5-1-0-933

http://stalker-gsc.ru/publ/prokhozhdenie_s...y_ch1/5-1-0-959

ту плам - да сюжетец коротковат .. ну что ж поделаешь аддон не более .. вот если бы отреставрировали 2 сталкер до етого уровня было бы загляденье ... а так я прошел половину второго и погиб под глюками... так и не возникло желание переиграть ... имхо квесты пободрее стали по сравнению и с первым и со вторым..

ps квест с сердцем оазиса явно выбивается и общего ряда .. без подсказки не вдуплиш к чему ето .. не шутерный квест неразу.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, це ключ В - його я знайшов. Нема ключа А - він мав би бути в замикаючій колону машині, а його нема... ніде нема :(

В замикаючій машині за заднім сидінням є ящик (такий як ящикі з твоїми шмотками на базах) -- ключ там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бюреры блеск .. - утром иду на роботу смотрю женщина идет впереди в палтишке с капюшоном на голове и до того похожа и ростом и пропорциями на бюрера что я троха застремался в поисках альтернативного пути на квест-работа... :)

кровососы на открытой местности стали аццкими тварями .. а вот химера не удалась .. ну бегает, ну прыгает - но не стремает совсем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бюреры блеск .. - утром иду на роботу смотрю женщина идет впереди в палтишке с капюшоном на голове и до того похожа и ростом и пропорциями на бюрера что я троха застремался в поисках альтернативного пути на квест-работа... :)

:lol: жжош! :D

кровососы на открытой местности стали аццкими тварями .. а вот химера не удалась .. ну бегает, ну прыгает - но не стремает совсем...

я вже до кровососів якось приловчився - особливої проблеми не становлять ;) А от собаки... Просто кумарять :angry: Мені особисто ну ДУЖЕ важко їх перестріляти якщо їх десь з півдесятка набереться. І куртку вони мені деруть дуже сильно :angry:

В замикаючій машині за заднім сидінням є ящик (такий як ящикі з твоїми шмотками на базах) -- ключ там.

а ящика-то нема... :( якийсь глюк дурний чи шо? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...