Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Я НЕ РОЗУМІЮ ... ти шо не хош відписувати ???.... так ладно.... щас проведем голосованіє !!!

ну ет нагло ... ппц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

дімон.

ти казав шо там в тебе в домі є тіп який колись грав з чітами - не було такого?????

так от - добре ти милий дружок знаєш шо таке вол хак і т.д.

не роби кіпішу - посидиш пару днів без кс - потім розбанять.

роби висновки.

і менше флуди - ато від тебе вуха болять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дімон.

ти казав шо там в тебе в домі є тіп який колись грав з чітами - не було такого?????

так от - добре ти милий дружок знаєш шо таке вол хак і т.д.

не роби кіпішу - посидиш пару днів без кс - потім розбанять.

роби висновки.

і менше флуди - ато від тебе вуха болять.

по-перше: я таке казав ... знаю... але Я не казав шо я чітер !!! бо такого не було !!!

по-друге: я не знаю шо таке вол хак і аім (ну догадуюсь = думаю шо тіпа через стєни мона бігать)

по-третє: неостар при всьому уваженії до тебе... це нормально по твоєму так банити :???? ну я ж то знаю шо не 4ітив !!! так яка мова про бан може йти ???

по-четверте: хто казав шо мене розбанять ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розбанять - в нас все демократично можна:)

не буду до слів придератись - але ще раз повторюсь - роби висновки.

а ше при нагоді дізнаюсь чи до тебе ше хтось підключений.:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош флудить !!!

Я суддя і палач :) Вирок оскарженню не підлягає !

Якщо не чітив, можеш важать себе несправедливо покараним, але докази приведенні у виді демо світчать протележне!

Ти пройдись по вязням, лише одиниці скажуть що їх покарали справедливо, решта невинні :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо я можу зробити ???

я даже не знаю....

взяли собі забанили ... пох шо не чітер... (вже пох , бо в бані....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Димон

нашо тобі той КС - погоцай шо небуть...........

З.І. голосував шо ти не чітер - бо малость загон хто поставив 100 (Да) , а з другої сторони мені ПАРАЛЕЛЬНО ХТО ЧІТЕР ХТО НЕ :):):friday:

я тут ФЛУЖУУУУ :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розбанять - в нас все демократично можна:)

не буду до слів придератись - але ще раз повторюсь - роби висновки.

а ше при нагоді дізнаюсь чи до тебе ше хтось підключений.:friday:

про шо ти говриш неостар ??? як мене розбанять ? за десятку ??? так нема за шо її платити...

шо я баран по вашому ілі шо ?? забанили ... заплатив чірку = знов забанили = знов дав чірку...

ви так думаєте ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"майже не було видно 4ітів"

ЯК ЇХ ваабщє могло бути видно, якшо їх не було !!!

тікі шо дивився дему ... ну скажіть де там 4іти ???? я грав без 4ітів і сам це знаю... так покажіть мені де там 4іти ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому й весь прикол )

Мається на увазі що лише в двох моментах зі всієї демкі (а там більше 15 хв) у мене закрались підозри чітерства.

КАРОЧЕ, СІЛЯ САМ ПОДИВИСЬ І ВИРІШИ. якшо не впевнений на 100% то не бань )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да Я НЕ МОЖУ ПРОСТО ТАК ЗМИРИТИСЬ....

В тому й весь прикол )

Мається на увазі що лише в двох моментах зі всієї демкі (а там більше 15 хв) у мене закрались підозри чітерства.

КАРОЧЕ, СІЛЯ САМ ПОДИВИСЬ І ВИРІШИ. якшо не впевнений на 100% то не бань )))

Коли ми остались двоє ??? в бігали як дуракі і шукали один одного ????

чого ж я його не найшов і не забив зразу... якшо я мав вол хак і т.д... ???? а ?

"Невинность - это состояние, несовместимое с чувством глубокого удовлетворения." (ц) Леголас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27.11.2006 21.56 сижу я в кс лабаю а тут заходять такі собі 3 тіпа і явно с чітом грають :jeer: , на инферно валили тупо через стени шо піпец я аж прозрів :) . Думав спочятку по звуку :D , але потім зайшов за спектаторів і уже на другий раунд побачив як тіпи ведуть приціли по стінкам, кідають флешкі коли потрібно, забігають тупо ззаду нікуди недивлячись ні на ліво ні направо, вобшем повна наглість :) .

1. РЕКС

2.BIOLOG (ip) 193,109,80,221 :D

3. aAa (ip) 87,207,100,213 :D

РЕКС невстиг записати айпи.

Шановні адміни прошу прийняти міри :jeer: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда дімка дивлюсь робить з себе повного дурня ніби незнае шо таке wh :jeer: , а тут уже сам каже со чого я непобіг і невбив його, так значить ти знаеш шо то таке. :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для себе знайшов самий простий спосіб,якщо я підозрюю ( хоча я в цьому не спеціаліст) що людина грає з чітами,вихожу з сервака і йду на якийсь інший,або зовсім перестаю грати, по другому мабуть ніяк (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для себе знайшов самий простий спосіб,якщо я підозрюю ( хоча я в цьому не спеціаліст) що людина грає з чітами,вихожу з сервака і йду на якийсь інший,або зовсім перестаю грати, по другому мабуть ніяк (((

Аналогічно

Граю з поляками в них стоїть античіт :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и шо можу сказати грав сеня і знову був той біолог і грав з читом так само як и вчера :( , чомусь мені так здаеться шо тошо ми тут пишем то все до одного місця :) , адміни чомусь нехочуть нічого робити з цими чітерами, ось сеня ше одного спалив з чітом, ()()() (ip) 87.207.100.213 доречі той самий пінг шо і вчора грав цей aAa. :)

()()() (ip) 87.207.100.213 :mdr:

BIOLOG (ip) 193.109.80.221 :mdr:

Ось і подивітся шо було вчора то осталось і сьогодні ці два як вчьора грали так сеня і грають :( , і ніхто незбирается іх банити, а чому? :ok: Та тому шо поки адмін сам непобачить то він нікому неповірить :ninja: , а зараз адміна в грі побачити це шось стоіть :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю, бан іде по факту або за наявності доказу.

В тебе нема демкі як доказу і ти не стукав в асю щоб зайшов хтось з адмінів подивився за ним

Адмін в грі часто просто під різними ніками )))

сьогодні забанив когось під ніком [DZ]silia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє, я хочу сказати, що по-перше ви неправду говорите на рахунок Рожищ! Хочу сказати: ви просто тупо женете, що Рожище - це суцільне чітерське гніздечко, але ви би глянули на себе!!!!! Коли не зайду на сервер, то грають одні чітери. Перераховувати особисто не буду....

І ще. Сіля, на мене женуть, що я чітер, але нехай тобі докаже Толя, що це не так. І ти ж сам знаєш, як я граю! На останньому чемпі я грав. Може ти помітив? Можливо й ні. Але я думаю, що не помітити було складно.

Хочу сказати, що Qaz на мене має добрий зуб!!! Коли не заходжу то він мені сразу ж БАННЕТ паяє. І за що? Я ще не можу раздуплити??!! Блін, що я зробив? Зайшов пограти в inferno, вбив пару чел, а він мені знов бан! Не спорю, я трошки глянув в інший комп, але з ким не буває... Такщо я тебе попрошу: розглянь пропозицію щодо розбану і постав другого адміна.

І взагалі, основна частина гравців з Рожищ, грають в клубі. А тут читів просто НЕМА!!! Адмін клубу позарізав весь доступ до їх встановлення. А домашніх юзерів обіцяв порізати мережевий адмін.

P.S. З усіма нелюбимого 193,109,80,221

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2SATANA Останый бан сьогодні я тобі впаяв за мат :) Заспокойся 1 годинку бан пройде

А репутація штука така, раз заслужили тепер довго відмиватись будете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...