Перейти до змісту

Банний лист


t0rik

Рекомендовані повідомлення

расказую что делать ....приходиш в нео2 ....смориш ник Касперок и даёш 2 раза в ухо можнго 3 ....

так я почти о том-же... только что тебе (и админам) ближе идти=)

ток можно без рукоприкладства... например снять задачу, перезагрузит комп и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 406
  • Створено
  • Остання відповідь

о_О ! мы в бане ?!!!!!

ёпт !!!!! и ето изза Касепрка ?!!!!

еееее разбаньте ....его всё равно уже нету в клубе а када он придёт я обещаю дам етому уроду таких лящей что он о**еет просто грррррр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о_О ! мы в бане ?!!!!!

ёпт !!!!! и ето изза Касепрка ?!!!!

еееее разбаньте ....его всё равно уже нету в клубе а када он придёт я обещаю дам етому уроду таких лящей что он о**еет просто грррррр

бан сейчас закончитса, он на час был

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще я считаю к проблеме надо подходить комплексно. Включить мод что стоял раньше чтобы не было тимкилов, я думаю помните что это за мод...а насчёт включать античит или нет...ну незнаю, думайте сами. Ну и еще запретить щиты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с ними не прикольно играть (с щитами).. по-моему на чемпах они тоже запрещены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и еще запретить щиты.

вай?

они вносят в игру серйозный дисбаланс, потому они и были убраны с чемпов и на серваке врядли полезно если они будут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я полностью согласен с Квазом, но ....

мне кажется так, что если есть уже щиты в КТ, тогда они должны быть, и на чемпах нельзя их запрещать... игра продумана, значит збалансирована :)

потому согласен, что нада убрать щиты... но не знаю почему они имеют право их запрещать...

есть такое оружие... значит есть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я полностью согласен с Квазом, но ....

мне кажется так, что если есть уже щиты в КТ, тогда они должны быть, и на чемпах нельзя их запрещать... игра продумана, значит збалансирована :)

потому согласен, что нада убрать щиты... но не знаю почему они имеют право их запрещать...

есть такое оружие... значит есть :)

стопудов, ни на одном чемпе это не розрешено, но мы всёравно умнее всех, у нас должно быть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я принципово не розумію москальську мову :)

я специально для тебя буду писать на двух языках...

спеціально для тебе буду писати свої пості до тебе двума мовами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

у мну тоже штітает што нуно запретіт шіти :) , ето внатуре виган болшой :) , они наламивают очень сілно особенно кода ти бежиш с авп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"У истинного генератора идей должен быть некоторый сдвиг по фазе"

(Из чьей то подписи :) )

Сдвиг уже настал?

Підпис являється цитатою хз кого і приведений мовою оригіналу ( принаймі в тому виді в якому найшов )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош флудить !!!

Ще один пост не по темі бана в цій темі і будете мать "Рід онлі" !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nu tak kto agent ??? =----- CHITERRR !!!! Sogodnu v de_nuke vin chisto zlovuvsya na chiterstvi ! ! ! Vbuv mny cherez stenky ! I vse bachilu ! ! ! Nada shota rishat ! ! ! agent tu kto nah ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да! І я сам особисто чув як агента обвинувачували в читерстві! Готовий бути свідком, якщо надасте мені програму по захисту свідків...

Ту Sp_RoNdo:

вбивання через стінку як виявляється в деяких місцях стінок є доступним сервісом для всіх гравців, навіть я з недавніх пір цим зловживаю. Це така акція на сервері Фотакома "Зайди на сервер і вбий через стінку кого-попало", триває вроді лише до кінця року, от і купа народу прибігає постріляти по стінам. А якщо серйозно стіни - це не чіт :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не в тому як він стріляв через стінку, а як він побачив що там хтось є?!?!?

Мну теж сьогодні вбивали через ящики і стінки у ice_world коли я там сидів вже давно і ніхто не міг бачить як я туди залазюю. Такої кількості хедшотів як зараз я раніше не пам'ятав на нашому сервері, або всі стали суперпрофесіоналами (що маловірогідно), або всі чітєри. Раніше тут теж грали круто, але ж не так!...

Тре шось з цим робить, понижати рівень :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Sp_RoNdo А ти ще писав що являєся адміном на якомусь серваку...

Є таке поняття як простріли стандартних точок і для цього досить бути нормальним гравцем а не чітером.

Агенту точно для цього чіти не потрібні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все з вами ясно - один-одново криете ! А снрвак - іде на дно ! Вот зараз я в Контері : 3 тіпа літають по карті, як бешені ! (ні стін, ні огорож ! ) 3 з слона без пріцела через стені фігашать ! --- Кароче порядку ніякого ! ! ! ! !

Vusnovok^ A GDE ZHE CONTROL ????? ???????????????????????????????????????? :smile-zachot: Gde adminu ???

ps_"admin ya i zaraz e na servery - name Alkar Teleport Server ) - tilki ya ne po Cs admin a po WarCraft 3 Frozhen Throne)( ce tak shob tu znav ! ! !) a na agenta ya nichogo nemay - vzhe pruvuchnop sho na Alkari igraesh CS - to vse norm ! ( potomysho vsegda za igroy sledyat) , a na Fotakomi 1 iz 5 - chiter ! ! !! !

GLGLGL !~ !@! ! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бугага %) ржунимагу =) посмотри демки и вообще учи мат часть :D Нюк карта где вообще ВСЁ что угодно прострелюетса.

ЗЫ: кончай ты со своими параноидальными наклонностями)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мну теж сьогодні вбивали через ящики і стінки у ice_world коли я там сидів вже давно і ніхто не міг бачить як я туди залазюю.

А в цій карті ніхто і не дивиться є хто за стінкою чи ні а тупо розряжають обойму в тому напрямку, бо при кількость гравців 7-8 в кожній команді там обов’язково хтось сидітиме. Я сам особисто в першу чергу стріляв счерез стіни, недивлячись чи є там хто.

А в інших картах також є стандартні місця по яким ведеться простріл, бо там дуже полюбляють никатись соперники...

Я вважаю що сама така можливість гри, прострілювати стіни - конкретний косяк, одне діло якщо це дерев’яні двері, або глиняні стіни будиночка (не помню як карта зветься), але бетон та кирпичі мають бути надійними, бо для тактики це немаловажно і дуже абЫдно коли никаєшся за камнями перезарядитись і тут тобі світло сяє в кінці тунелю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...