Перейти до змісту

Велодень 2009


Рекомендовані повідомлення

А що сталося?

Проезжающему с флагами jeckу под колеса кинулся малый на БээМиКсе, в результате сломаный палец у jeckа и сломаный обод переднего колеса на его шоссере :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь

я к сожалению застал только остатки колонны задержавшейся в центре.. но за вчерашний вечер на турбазе огромное спасибо организаторам и всем присутствовавшим! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки моїх фоток на фтп: ftp://lm:[email protected]/Foto/Velo_Forum_2009_by_Yaryk

Агов "теско" а користувачам не дата груп можна переглянути фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в новинах на Першому національному каналі ( 21.00 ) був сюжет про велофорум в Луцьку. Показали трохи суботнього квесту, президента нашого (діфото), велопробіг, ще неполоманого Джека який літав з прапорами по площі... Приємно. Про інші міста лише сказали, що там теж пройшов Велодень, а про Луцьк хвилин 5 розказували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїзд на мале коло був для влади і для послів.

Проїхалися з прапорами по малому колу і попідбирали людей які тільки їхали на пробіг.

Я чесно кажучи, трохи розстроївся цим моментом.. не люблю гарячки.. але нічого.. швиденько розтикали прапори і поїхали.. потім прапори країн ЄС віддали, підняли прапори ВЕЛОДНЯ і поїхали вже велика коло.

Колона рухалась добре.. регулювальники стримували всяких вискочок, які такі то по тротуару ганяли то на зустрічну смугу викатували. Я ставав 2 рази перед машинами...... які продовжували рух після 1 машини ментов. І мені ніслова в поперек... :D

Велофорум пройшов добре.. налом був зі світлом.. але то фігня..... початок покладено і це саме головне.

Велоквест був супер.. і учасники і контролери поржали і пораділи від душі.. ))))

Дуже сподобався крос... , було кілька моментів коли здавалося що ось ось пі...єц.... але вигрібав.. і як на свій вік і підготовку рахую нормально маслав...

На фініші легені чуть з гепи не вилізли..))))

Потім загальний стіл.. по 50гр за перемогу... Було просто супер... всім дякую за незабутні враження.

З.І. Була виявлена велостоянка... ))) і де? Біля піцерій.... !!!! Супер..)))

Харків

http://www.youtube.com/watch?v=v58xYWFtP1g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про велодень ваще забувся то ппц :( але б і неезміг би бо та бл@тська робота(( Вчора їхавши на неї в шоці згадав про велодень побачивши біля ювілейного колону вело-байкерів! Я злий шо неприйняв участь :( А велодень бачу вдався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажіть фото з кросс кантрі ^_^ , а то шукав шукав...нічого нема, щоб якість нормальна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

хто має контакт з Лопатіним? Треба взяти у нього весь матеріал який він відзняв! Ато він дуже мало фоток показав. А клацав багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені костюмчик "Спайдермена" на "муз4інку" зачотний, давай фото після містка - там де гавнеца повно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будет еще фото одной моей подруги.

Я ее не просила, но она прошла по трассе и добросовестно отсняла, все, что на ее взгляд важно.

Добуду, выложу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...