Перейти до змісту

Велодень 2009


Рекомендовані повідомлення

Збір з 9.30 на Театральному майдані. На 10 годину виступ представника ЄС і Мера.

З.І. кульки тра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь
Для столбов и всевозможных рекламных площадей пока можно клеить вот такой док.

Принтер уже трудиццо, и ксерокс тоже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу пробачення, але в документі який мав друкуватись 2 помилки...

велопарковки пишеться через "и" в кінці, та велодоріжки пишеться разом...

ось поправив, якщо не пізно _____.doc

вибачте якщо я поумнічав ^_^ знаю пі%діти на мішки ворочати :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм а з байкерньою всі помістяться в СОнечку?...

А при чому тут Сонечко? Проживання і всі заходи плануються на базі Центру туризму наскільки я зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ

Можливо хтось з велосипедистів буде не на велосипеді, а на машині, в цей визначний день (це звісно, ідіотство) Але хотілося б щоб мне покатали слідом за колоною. Даби відзняти це собитіє на камеру.

PS Надіюсь, жду, уповаю на добру людину-велосипедиста, яка пожертвує себе в благо розмноження велосипедного руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВелоКиїв розкинув смс-ки форумчанам

"Шановний велокиянине, якщо ти читаєш це послання, ти – один із тих, кому небайдужа доля велосипедистів та статусу України як європейської держави. Візьми участь у «Велодні 2009», що відбудеться у неділю 24 травня, о 10.30 ранку під Аркою Дружби Народів, і зроби свій внесок до розвитку велосипедного руху. Розкажи всім друзям про цю чудову подію, давай разом покажемо, що нас багато і що ми одна дружня сім’я."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде машина для зйомки!

На крайняк до доїшників посадим

Замётано! ;)

Спасибі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто планує бути 24-го з малими дітьми? Вмене зараз йде суперечка з дружиною на рахунок малого - не хотіт віддавати.

З аргументів:

- доволі холодно (обіцяють 10-11 цельсія)

- багато народу, непонятно як себе хто поведе в колоні (падіння ітд)

Організована група велобатьків була б жирнючим плюсом і вагомим аргументом. Так що зголошуємось, не соромимось.

ЗІ дитині 3 роки, велокрісло і шолом в наявності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы планируем ехать. Единственное, что может помешать - дождь.

:)

Холодно - можно одеть потеплее, перчатки на руки взять (чтобы не мёрзли). В прошлом году катали с малым - никаких проблем в колонне не было. Скорость передвижения - 15 км/ч. Прямо перед нами завалились малые - что называется, довыё... Остановились без проблем. А вообще - поведение толпы достаточно адекватное. Не вижу причин не пускать :)

Если соберётся организованная группа с седушками и будет катить в первых рядах - смотреться будет шикарно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если соберётся организованная группа с седушками и будет катить в первых рядах - смотреться будет шикарно

я теж так думаю, ти, я, якщо ще Юлямпочка з Igrek"ом буде - це вже 1 ряд колони + діти всі однолітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы взял, да кресла нету. да и дикие сомнения что мой пострел усидел бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверь, усидел бы :)

Проверено неоднократно и не на одном :)

Не спорю не пробовал... Зато он на своем коне с удовольствием катает, может его на буксир взять? )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да зачем на буксир? Там такая скорость, что на "зайчике" можно успевать, без напряга. Сколько лет ребенку? Может хоть немного проедет. В прошлом году было много детей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бы взял, да кресла нету. да и дикие сомнения что мой пострел усидел бы.

Маю ось таке велокрісло на раму+2 лапки які можна прикрутити до вилки, на крайняк Можу продати недорого (25грн.)

Успішно відкатав малого цілий 2008 велорік (500км.). Головне що малий завжди під рукою і є можливість з ним спулкуватись.

Контакти внизу.

post-2622-1242983654.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если соберётся организованная группа с седушками и будет катить в первых рядах - смотреться будет шикарно

я теж так думаю, ти, я, якщо ще Юлямпочка з Igrek"ом буде - це вже 1 ряд колони + діти всі однолітки.

Ми плануємо бути. За прогнозом дощ на неділю не передбачається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да зачем на буксир? Там такая скорость, что на "зайчике" можно успевать, без напряга. Сколько лет ребенку? Может хоть немного проедет. В прошлом году было много детей.

на "зайчике" как раз и катает, 3 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...