Перейти до змісту

Велодень 2009


Рекомендовані повідомлення

Хто планує бути 24-го з малими дітьми? Вмене зараз йде суперечка з дружиною на рахунок малого - не хотіт віддавати.

З аргументів:

- доволі холодно (обіцяють 10-11 цельсія)

- багато народу, непонятно як себе хто поведе в колоні (падіння ітд)

Організована група велобатьків була б жирнючим плюсом і вагомим аргументом. Так що зголошуємось, не соромимось.

ЗІ дитині 3 роки, велокрісло і шолом в наявності.

Ми ще плануємо приїхати троє на двох велосипедах :) Купили велокрісло, дочці (2 роки 4 місяці) дуже подобається :) Єдине, що може завадити підвищена температура в найменьшого пасажира :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь

Обіцяю розмістити всіх хто буде з велокріслами в найкращому місці, на початку колони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра, орієнтовно о 8:30 виставляємося в районі драмтеатру з футболками. Орієнтир - Жовто-Синя торгова палаточка.

Є футболки різних розмірів від 28 дитячого розміру до XXL дорослого!

Логотипи ВЕЛОДЕНЬ,ВЕЛОФОРУМ, АВЛ плюс є ще різні загальні ПРИКОЛИ. На спину є також напис УКРАЇНА і UKRAINE.

Головне не товпитися і не підїжати з веліками - це створить незручності і таке інше. Просто підходимо, стаємо в чергу як в старі добрі радянські часи, вибираємо лого, кажемо розмір футболочки і за пів хвилинки футболочка готова.

ps. на дворі сипе дощ, а синоптики обіцяють таку саму погоду і взавтра вранці! :( якщо буде злива - прийдеться ховатися в приміщення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 yvazhaemuy. Ознайомте будь-ласка бажаючих з ціною ваших футболок.

Ці - це ще не все - головне якість! Наші Футболки Якісні 180 грам/см2 + якість нанесення - не змивається, не тріскає, можна прати до 100 раз. Ціна не висока - 50 гривень за футболку з незалежною кількісттю нанесень на груди, на спину та на рукав (герб України, або Волині). Ласкаво просимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 yvazhaemuy. Ознайомте будь-ласка бажаючих з ціною ваших футболок.

А тему про Велофутболки прочитати лінь? Там писалося що будуть робити футболки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболки качественные, это я подтверждаю. На рынке таких не встречал, а в бутиках такие стоят 150+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 yvazhaemuy. Ознайомте будь-ласка бажаючих з ціною ваших футболок.

А тему про Велофутболки прочитати лінь? Там писалося що будуть робити футболки

2 Yurik. Тобі що, хтось сьогодні настрій зіпсував? В темі про футболки є ціна футболок, котрі були в Фанфото(35 грн). Про футболки made in yvazhaemuy difoto сказав, що будуть в районі 50 грн. Мене просили знайомі точно взнати ціну. Чим я провинився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 yvazhaemuy. Ознайомте будь-ласка бажаючих з ціною ваших футболок.

А тему про Велофутболки прочитати лінь? Там писалося що будуть робити футболки

2 Yurik. Тобі що, хтось сьогодні настрій зіпсував? В темі про футболки є ціна футболок, котрі були в Фанфото(35 грн). Про футболки made in yvazhaemuy difoto сказав, що будуть в районі 50 грн. Мене просили знайомі точно взнати ціну. Чим я провинився?

Андруха нічим ти не провинився! Все нормально! Приходь завтра сам і приводь свої колег і колежанок! Забезпечимо футболками пів Луцька! Одне турбує - дощ! Хтось має уяву як це все буде відбуватися в разі такої погоди як от зараз за вікном???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не дуже уявляю. Ну конференція в приміщенні - погода погоди не робить. А от велоярмарка - як виставити під дощ купу дорогих байків? Ну можна навіть і над ними якийсь імпровізований дах придумати, але ж хто прийде на них в дощ дивитись? :(

Квест в зливу теж не найприємніше заняття. Будемо надіятись, що якийсь добрий чарівник розжене хмари над Луцьком, на честь такої визначної події. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TAIS грозилась тучи разгонять :)

А Квест в дождь - это даже интересно, хотя и мокро... Может, перенесут на воскресенье? Хотя ведь гоняли в дождь со снегом ночью в октябре - и ничего, все довольны были :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Накривається мідним тазіком наш ВелоФорум. Окрім звісно конференції.

Будемео надіятись на краще, але шансів уже мало. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О котрій почнеться пробіг? У брошурі - 11, а в програмі 10. Не хочеться сильно рано приїхати, бо діти будуть мордуватися чеканням.

Вже взнав. 10.20-10.30 старт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10:30 старт? Это точно?

Просто всех информировали, что на 11:00 - и не факт, что все приедут за полчаса до акции...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все так класно починалось і настпій був суперовий, аде жаль шо так сталось і малого жалко

залізо все витримає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да джек ти круто вдолбався :--))

Ну не знаю як хто а я відірвався на всю коли їхали колоною :----)))

В гараджі теж просто супер все було, трохи сальто, приземлився спиною на корінь, вилка на 50% капец мабуть. АЛЕ Я ПРОСТО БАЛДЕЮ!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехади с малым в первом ряду. Лучше, чем в середине - никто не кидается под колёса :)

Вот только скорость черепешья, всё хотелось ломануть 25+ в горку, но не пущали :)

Порадовали дважды встреченные байкеры - хорошо у них движки работают, громко :)

vanus действительно оторвался :D Не охрип? ;)

Малой тоже оторвался - пел и кричал "Улааааа!!!" :D

P.S. Объясните, какого ... ломанулись на малый круг в 10:20? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да джек ти круто вдолбався :--))

Ну не знаю як хто а я відірвався на всю коли їхали колоною :----)))

про колону.... пару фоток...

post-1130-1243189140.jpg

post-1130-1243189177.jpg

post-1130-1243189235.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...