Перейти до змісту

Запитай Інженера-Будівельника


Рекомендовані повідомлення

ВІДПОВІДЬ: для Tatarin

Фундамент роби 30 см шириною, стовпчики 40*40 глибиною 1 м що 1,5 м., по них ленточні 30 (товщина)*30 (висота), армовані.

Блоки монтуй як книжка пише а то і краще, то і триматись будуть. можеш дати поверху армопояс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Питання:

На стінах вже не перший рік покрашені вінілові обої. Слідів використання на них вже досить багато після попередніх жильців. На нові обої фінансів поки не вистачає, але якось хочеться їх "освіжити". Чи є сенс красити по тому що є? Чи не будуть просвічувати сліди на обоях? Яку фарбу слід використовувати (тип, виробники оптимальні по співвідношенню ціна-якість)? Який розхід такої фарби?

Змінено користувачем Karabasbarabas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Відповідь для Karabasbarabas

ремонт річ індивідуальна, всі методи використання та фарбування вінілу описані на сайті виробника матеріалу, зайдіть ще на сайти такі як церезіт, ознайомтесь з технологією фарбування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всім доброго часу доби.

Будую дерев'яний будинок за містом, планую робити пічне (на дровах) опалення. Димар планується висотою 8-9 м.

Питання:

1. Чи можна вимурувати цегляний димар ззовні будинку впритул до стіни. Хто має досвід, прошу, підкажіть, як такий димар буде функціонувати в холодну пору року, чи не буде стікати конденсат, яка буде тяга?

2. Чи можна у такий димар підключити 3 опалювальних елементи: пічка півторачка та камін (опалюватиметься не постійно) на першому поверсі та пічка одинарна на другому? Тут маю на увазі, чи буде нормальна тяга при одночасній топці двох пічок на першому і на другому поверхах? Який мінімальний поперечний переріз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ПИТАННЯ

Скажіть хочу зробити надбудову (2-й поверх) в одноповерховій половині будинку (будинок має двох власників). Чув, що якщо стеля буде менша 2,2 м, то площа не буде вважатися житловою і відповідно не буде необхідності робити документи на другий поверх. Це правда, якщо ні то в які служби необхідно буде мені звернутись для отримання дозволів на будівництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Питання:

Чим краще (ціна-якість, бажано дешевше) покрити плоску покрівлю 390 кв.м. Також цікавлять орієнтовні ціни за 1 кв.м (робота+матеріал) у м. Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Собираюсь построить сушку для дров.В отличии от доски можно сушить грубо, т.е. высокой температурой.Нужен эффект быстрой сушки.

Вопрос:

Нужен совет специалиста, который сталкивался с постройкой сушки, а так же который может поспособствовать и подсказать. ОПЛАЧИВАЕТСЯ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ПИТАННЯ:

Є квартира на першому поверсі панельного будинку. Треба утеплити підлогу!!! Зараз на підлозі древній лінолеум, а під ним видніється ДСП. Чи є якась стяжка нижче не знаю... Утеплити бажано дешево і швидко! Варіант - викинути все, покласти пінопласт, а зверху пролити стяжку не зовсім підходить, бо трохи гіморойно. Чув що можна прямо на пінопласт кинути плити ОСБ, їх ще шурупами вкрутити в перекриття, а зверху лінолеум!!! Мені такий варіант дуже підходить!!!!! А що про нього скажуть спеціалісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Привіт. Хочу мансарду. Будинок одноповерховий (50 років), фундамент - неглибокий (30-40 см. бетон), стіни із саману на дерев'яному каркасі.

ПИТАННЯ

Чи можна класти монолітний пояс + 1,5м. цегли на старі стіни укріпивши бетонними стовбами кути?

Відповідь від vanus: ні ні ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Питання.

Яким матеріалом можна загерметизувати/приклеїти стик: пароізоляційна плівка - бетон, пароізоляційна плівка - штукатурка, пароізоляційна плівка - піноблок? Різного роду герметики в тубах, піна - не підходять для цього, згідно технічних характеристик.

Дякую за відповідь.

Змінено користувачем kece
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІДПОВІДЬ для kece: Слід почитати літературу технічну де описана покроково робота. в даному випадку який нажаль неописано, можливо використання якогось профілю що буде прижимати до стіни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ПИТАННЯ:

Є будинок, який буде розділюватись на 2 половини (на фото чорна лінія). Збільшували кришу десь 10 років назад і одно з внутрішніх несучих стін дала тріщину. Що з нею можна зробити чи потрібно усиляти фундамет?(на фото червона лінія). Який краще фундамент зробити під стіни?

post-6314-0-49721400-1335188443_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ПИТАННЯ:

Якої глибини потрібно заливати фундамент під добудову в 1 поверх з газоблоку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИТАННЯ:

Чим можна замазати зі сторони вулиці щілини після встановлення металопластикових вікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИТАННЯ:

Чим можна замазати зі сторони вулиці щілини після встановлення металопластикових вікон.

задуйте пеной, пусть высохнет, подрежьте, а потом плиточным клеем, только грунтануть прежде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

Чи буде камін працювати якщо димохід з двома поворотами 90град зробити? Тобто хочу замість грубки зробити камін і вмурувати його в димохід від грубки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Шлаковий будинок 1-поверховий.

Питання.

2 поверх можливий ? Якщо так, то з якого матеріалу. Обмуровувати цеглою з новим фундаментом для надійності ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІДПОВІДЬ: для DrWeird

Якщо кути вимуровані цеглою і фундамент надійний то без проблем. Другий поверх будувати на бетонний пояс по всьому периметру будинку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На чистову стяжку буду ложити ламінат. Стяжка ніби рівна вийшла, без пінопласту в середині. Основу купити тостішу з квадратів чи не обов`язково, бо є тонка звичайна в рулонах. Під основу кажуть треба положити гідроізоляційну плівку, яка в новій лінії коштує 270 грн (5х5м) чи можна плівку дешеву, яка продається в рулонах на парники. Чи тоді краще вже зовсім без плівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ПИТАННЯ:

як утеплити стелю зверху, з сторони горища? Стеля другого поверху, перекриття - плити, далі холодне горище, дах - двоскатний, шиферний. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить послідовність виконання наступних робіт у квартирі:

1. Натяжна стеля

2. Шпаклювання стін та поклейка шпалер.

3. Циклювання паркету

4. Лакування паркету.

Думав спочатку пошпаклювати та поклеїти на стінах шпалери, потім поциклювати паркет. Далі натяжна стелі і лакування паркету. Але зявилось декілька сумнівів на рахунок:

а) коли будуть вже поклеєні шпалери - чи не відлеюватимуться вони через нагрівальний пристрій яким будуть робити натяжну стелю, чи не пошкодять шпалери циклювальною машиною?

б) якщо поциклювати паркет раніше шпалер - коли будуть наносити клей на шпалери, зазвичай смуги кладуть на паркет і намазують клеї - відповідно цикльований паркет буде вимазуватись

Питання, у якій послідовності виконувати такі роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИТАННЯ: Хочу на лоджії зашити гіпсокартоном стіну з перегородки з шифером, хочу уточнити чи витримає конструкція, якщо в профіль на висоті 2м я покладу брусок (прикрутити гачки на сушку 4 шнурка натянути хочу).

приблизна конструкція.

121212.jpg

лівий стоєчний профіль до стіни кріпити буду, а правий думаю до металевої перегородки.

можливо щось краще підкажете.

Змінено користувачем Slayer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить таке :

Потрібно підняти рівень підлоги над шлакобетонним перекриттям на 20-24 см.

планується засипка газобетонною крошкою+ стяжка товщиною біля 3 см по армувальній сітці 3мм ( 10 на 10 ) в якості чорнової стяжки, потім пінопласт, теплопідлога і заливка приблизно 5 см , + плитка.

Це спричинить навантаження на перекриття приблизно 130 кг/м2.

Перекриття над приміщенням довжиною 6м і шириною 2,3 м. впоперек перекриття приблизно кожних 30 см лежить кругляк 20мм і арматура поздовж 10-12мм.

На скільки безпечно давати таке навантаження, чи потрібно робити додаткове армування чорнової стяжки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Питання?

Хочу обкласти будинок пінопластом...будинок шлаковий....в одному місці шлак трохи здувся,а остальне тримається на ура(перевіряв молоточком=))

чи можна клеїти пінопласт прям на шубу???чи обовязково її здирати до шлаку????

ВІПОВІДЬ?

Мона.

Змінено користувачем vanus
vanus
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

питання: яка глибина отвору для встановлення металевого стовпчика для забору з сітки рябиці?

Місцезнаходження: Дачний масив "Промінь" Луцький район.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...