Перейти до змісту

Касперский


an-140

Рекомендовані повідомлення

Дякую! Спробуєм.

В мене якраз вчора Каспер повідомив, що ключ занесено до "чорного списку", і тепер треба шукати новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це що за гон такий ? каспер пьятої версії і ключі з датою закінчення в 2007му році

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це що за гон такий ? каспер пьятої версії і ключі з датою закінчення в 2007му році

там разные есть, седня залью еще один набор :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набор ключей оставь себе. просто дай ссылку на источник - этого будет вполне достаточно. и всегда сам проверяй то, что постишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Тут завжди свіженькі ключики.

Якщо стоїть 8 версія, то попередньо вийти з антивіруса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Щоб не створювати новоїтеми. Куди касперский зберігаю оновлені бази (в яку папку)? щоб потім можна було перенести їх на інший комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

а хіба на Касперский так важко знайти ключі? Да валом таких сайтів, де роздають ключі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати новоїтеми. Куди касперский зберігаю оновлені бази (в яку папку)? щоб потім можна було перенести їх на інший комп.

і мені таке цікаве :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мені таке цікаве :0155:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP11\Update distribution\

може трохи різнитися в різних версіях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба на Касперский так важко знайти ключі? Да валом таких сайтів, де роздають ключі...

А ти попробуй до KIS2012 пошукати, якщо знайдеш де валом та ще й не банитимуть хоча б місяць - з мене пиво. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти попробуй до KIS2012 пошукати, якщо знайдеш де валом та ще й не банитимуть хоча б місяць - з мене пиво. :)

Користуюсь такими ключами постійно, або мені мабуть так щастить (передостанній активовував у січні, забанили тиждень тому) :)

де пиво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти явки з паролями не здав. :P В мене також так бувало що не банили днів 50, а потім як почали банити через пару днів, то терпець урвався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю з цього сайту, а далі як карта ляже.. )

Касперський не пустив... :0157:

Все вірно, так і має бути! На час скачування "халявних" ключів, захист тра призупиняти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене kaspersky for worstation 6 прекрасно себе зарекомендував за останні кілька років - систему не грузить

є файрвол, антихакер, антифішинг, проактивний захист і т.д. і головне ключ до кінця року ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене kaspersky for worstation 6 прекрасно себе зарекомендував за останні кілька років - систему не грузить

є файрвол, антихакер, антифішинг, проактивний захист і т.д. і головне ключ до кінця року ;)

поділись ключиком, будь-ласка, можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь Kaspersky CRYSTAL, як тільки з'явився

раз на місяць тріал скинув і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене kaspersky for worstation 6 прекрасно себе зарекомендував за останні кілька років - систему не грузить

є файрвол, антихакер, антифішинг, проактивний захист і т.д. і головне ключ до кінця року ;)

поділись ключиком, будь-ласка, можна в приват.

це все було вбудовано в інсталяцію, бо ключ і сам не міг знайти. Вечером викладу десь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...