Перейти до змісту

Проблемка з флешкою


Рекомендовані повідомлення

Вівся запис на флеш драйв, на 50% вибила помилка, щось типу "Неудалось записать через много секций"(шото таке) Комп повіс... Виняв флеху - все нормально! Вставляю - вона світиться, звук підключення устройства іде, але нічого не відображається!.. Роблю ресет з вставленою флешкою - комп вісить в момент перевірки приладів, там де на весь екран модель motherboard, виймаю флещку - загрузка продовжується!..

В чому може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..... Роблю ресет з вставленою флешкою - комп вісить в момент перевірки приладів, там де на весь екран модель motherboard, виймаю флещку - загрузка продовжується!..

В чому може бути проблема?

Здогадайся з першого разу. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба до такого доводити. Я зі своїм тріснутим диском half-life Ultimate Edition (13 в одном) до сих пыр не можу розстатись...

P.S.

Здаэться э проги якы можуть почистити там щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо! "і до ворожкі не ходи"(с) реклама Імпази! Такс шуточкі в сторону! попробуй за допомогою антивіруса (коли флеха вставлена) перевіри обєкти автозапуску (він сам повинен перевірити) і бажано не одним там допустим Каспером Авастом чі Нодом! а багатьма 1-ним потом 2-гім і тд!

якшо не то значіть трабл в матері ілі в самій флешці десь контакт не фуричить!

;) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому може бути проблема?

Так як інформації про свою флешку Ви не даєте - ось Вам кілька загальних порад.

1. Скористайтеся утилітами від виробника. Де знайти? На сайті того ж виробника флешки. Як з ними працювати є в інеті.

2. Якщо результат нульовий - дивитися саму флешку. Можливо пайка, або контролер ЮСБ флешки наказав довго жити, або стабілізатор.

3. Конкретно по більшості флешок в інеті розжованих тем і рішень повно. Пошук рулить. :)

Успіху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему запитаю тут:

є флешка sony microvault 16Gb, мала вона щастя бути вітнутою у неправильно під'єднаний usb порт... після цього ніяких ознак життя не подає

якщо є люди з прямим руками і знаннями щодо ремонту ubs флеш носіїв - пишіть в приват

sony-microvault-usb-drive.jpg

у той самий порт потрапила флешка kingmax 2gb, наслідки аналогічні

kingmax2GB.1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому може бути проблема?

Так як інформації про свою флешку Ви не даєте - ось Вам кілька загальних порад.

1. Скористайтеся утилітами від виробника. Де знайти? На сайті того ж виробника флешки. Як з ними працювати є в інеті.

2. Якщо результат нульовий - дивитися саму флешку. Можливо пайка, або контролер ЮСБ флешки наказав довго жити, або стабілізатор.

3. Конкретно по більшості флешок в інеті розжованих тем і рішень повно. Пошук рулить. :)

Успіху.

Це не зовсім флешка, але використовувалась тільки так! Це mp3 player Philips SA2625.

philips_sa2625_1.jpg

Впринципі на флешку попадав вірус, але він був відразу перехоплений на іншому ПК і видалений... Спробую ще поперевіряти, хоча мені здається що там якимось чином затерті запускні файли, а як влізти на флеху, якщо її не видно - хз :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так б сказав що з МП3 плеэром:)

Віруси на флешах - самий розвинутий медот копіювання трянів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не зовсім флешка, але використовувалась тільки так! Це mp3 player Philips SA2625.

Зайди на сайт Philips там є програмне забезпечення до твого мп3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є флешка sony microvault 16Gb, мала вона щастя бути вітнутою у неправильно під'єднаний usb порт... після цього ніяких ознак життя не подає

Мабуть в тебе таж історія що і у мене була... згорів контролер флеш накопичувача... ремонту не підлягає..

доречі в мене також була sony microvault але 2Гб

якщо є люди з прямим руками і знаннями щодо ремонту ubs флеш носіїв - пишіть в приват

носив у СЦ по гарантії, там і сказали що не ремонтується таке, оказується що ремонтується, але ремонт буде дорожче як нова флешка.. запчастин окремо дастати просто не реально..

у той самий порт потрапила флешка kingmax 2gb, наслідки аналогічні

Висновок - материнка має неправильну напругу на порті, що і палить контролери флеш накопичувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є флешка sony microvault 16Gb, мала вона щастя бути вітнутою у неправильно під'єднаний usb порт... після цього ніяких ознак життя не подає

Мабуть в тебе таж історія що і у мене була... згорів контролер флеш накопичувача... ремонту не підлягає..

доречі в мене також була sony microvault але 2Гб

якщо є люди з прямим руками і знаннями щодо ремонту ubs флеш носіїв - пишіть в приват

носив у СЦ по гарантії, там і сказали що не ремонтується таке, оказується що ремонтується, але ремонт буде дорожче як нова флешка.. запчастин окремо дастати просто не реально..

у той самий порт потрапила флешка kingmax 2gb, наслідки аналогічні

Висновок - материнка має неправильну напругу на порті, що і палить контролери флеш накопичувачів

по перше, якщо йде збий живлення у флешках то контролер не горить як правило а блокуетьсяі підняти флеху реально

власний досвід вже підняв свою та ще знакомому :)

ненагарнтую що результат буде позитивним але пробувати можна, якщо що то звертайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене була також така ситуація з неправильним живленням на ЮСБ так в флешці вилетів тільки 1 транзистор після заміни запрацювала, тому шанси підняти є!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему запитаю тут:

є флешка sony microvault 16Gb, мала вона щастя бути вітнутою у неправильно під'єднаний usb порт... після цього ніяких ознак життя не подає

якщо є люди з прямим руками і знаннями щодо ремонту ubs флеш носіїв - пишіть в приват

sony-microvault-usb-drive.jpg

у той самий порт потрапила флешка kingmax 2gb, наслідки аналогічні

kingmax2GB.1.jpg

звони

740120

мають допомогти!

зі:мені допомогли..аналогічна ситуація була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Флешка Transend JF V30/4G

Підказали вроді вірус,як форматнути(в безопасному голяк)-що може бути?

post-1137-1246704119.png

post-1137-1246704128.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...