Перейти до змісту

За что я ненавижу Линукс


D@ve

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Добре... Ну от іпусь я цілими днями з всякого роду операційними системами.

По більшій частині це дяуючи богу серверні машині під управлінням фрі.

Друга половина це якісь локальні серверні задачки під управлінням пінгвінів, різних аж в очах рябить :)

Ну юх з ними подобається замовнику пінгвін буде пінгвін, скаже фрю буде фря. Є навіть 2 солярки. :)

Я з любою операційною системою працюю нормально.

Але більш приємно працювати з системою у якої є єдина політика партії. І вінда доречі як десктоп, мє єдину політику партії, тому прогнозована. Від версії до версії основні інструменти стандартні. Як фря чи соляра.

Пінгвін, нормальна система, гарне ядро масштабний інструментарій вагони софтаі тд і тп.

Але я не можу іне хочу працювать в іксах.

+ у мене купа софта звязаного з роботою тіко під вінь. І в емуляціях його не поюзаєш.

А якшо поюзаєш то хіба гіга 4 памяті ставити треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я на свому ноуті перепробував і Мандріву і Убунту і ОпенСюсе,сподобались чесно тікі примочки інтерфейса,віртуальні робочі столи...

Але ж всетаки залишився на Він ХР,і продуктивність набагато більша за всі вище згадані...відразу а не після багатогодинних налаштувань...І софт з яким працюю думаю не вийде через вайн заускати..(чесно навіть не пробував,всетаки як не як емуляція...)

І з новинок сподабалась Сімка (віндосовська) чекаю виходу фінальної версії....

А про віруси на Віндосовських ОС не спорю сам мав з ними проблеми...

З.І.. кожем має право вибору і працює на тій ОС що йому сама зручніша і відповідає поставленим вимогам....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Господа!

А вы не считаете, что если мне надо съездить за паробанокпива в соседний супермаркет и при этом надо пускай не основательно, но в общих чертах знать давление впрыска топливного насоса высокого давления в моём авто, то в этом присутствует какое-то нерациональное зерно? Не?

Вон лежит у меня на полке книженция страниц на пицот, "Один на один с ФриБСД", написанная умным аффтарам в доступном стиле. Дойдя до середины, я понял, что для того, чтобы напиться, не нужно выяснять , какой металл лучше использовать в теплообменнике самогонного аппарата, надо просто пойти в гастроном и купить бутыль водки. Да , при этом вас заплюют в холиварах любители настоящего, 40-градусного продукта домашнего приготовления, но, если вы не законченный алкоголик и водка нужна раз-два в неделю с 19:00 до 22:00, то гастроном - наш выбор! А инженеры-конструкторы или те, кому просто не%уй делать - ради бога! Гоните свой самогон и смело утверждайте, что он лучше Немирова! Только не е6№те остальным мозги. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Господа!

А вы не считаете, что если мне надо съездить за паробанокпива в соседний супермаркет и при этом надо пускай не основательно, но в общих чертах знать давление впрыска топливного насоса высокого давления в моём авто, то в этом присутствует какое-то нерациональное зерно? Не?

Вон лежит у меня на полке книженция страниц на пицот, "Один на один с ФриБСД", написанная умным аффтарам в доступном стиле. Дойдя до середины, я понял, что для того, чтобы напиться, не нужно выяснять , какой металл лучше использовать в теплообменнике самогонного аппарата, надо просто пойти в гастроном и купить бутыль водки. Да , при этом вас заплюют в холиварах любители настоящего, 40-градусного продукта домашнего приготовления, но, если вы не законченный алкоголик и водка нужна раз-два в неделю с 19:00 до 22:00, то гастроном - наш выбор! А инженеры-конструкторы или те, кому просто не%уй делать - ради бога! Гоните свой самогон и смело утверждайте, что он лучше Немирова! Только не е6№те остальным мозги. :)

:D :D :D

+100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 case0lc

Ubuntu вийшов в 2008 році, XP в 2001. Як таке можна порівнювати? Ти ще Ubuntu з ms dos порівняй...

чоловіче ти дістав вже ... цитую:

Первый релиз Ubuntu 4.10 20 октября 2004 начался как временный форк Debian GNU/Linux с целью регулярного получения кода Debian, чтобы выпускать каждые шесть месяцев новую версию системы. В отличие от некоторых других форков Debian общего назначения, таких как Xandros, Linspire и Libranet, Canonical осталась близко к философии Debian и использует для Ubuntu в основном свободное программное обеспечение вместо того, чтобы частично положиться на закрытые добавления.

почитай на досугЄ коли сам Debian побачив світ і чи можна їх порівнювати... думаю можна вже ізза того що ХР зробила помилки а убунта їх повторила і навіть 2 рази із іксами (деякі моменти дійсно бісять)

Не розумію, які там проблеми з фільмами? Ubuntu сама шукає кодеки. А в тебе XP так може?

це тут до чого ? щоб дивитись фільми не обов'язково ставити лінукс.. достатньо і форточок із нормальним плеєром.

Ти ставиш не те що треба. Спочатку треба читати системні вимоги, тоді ставити. В тебе до речі Windows Xp буде працювати з пам'ятю 32Мб? Лінукс може.

Тут мова йде про убунту з іксами і робочим столом... нагадую.. і про які ти 32Мб ОЗУ втираєш під лінуксом якщо ми говоримо за убунту ? коли :

Ubuntu сосредотачивается на удобстве и простоте использования, включает широко распространённое использование утилиты sudo, которая позволяет пользователям выполнять администраторские задачи, не запуская потенциально опасную сессию суперпользователя.

Ubuntu, кроме того, имеет развитую интернационализацию, обеспечивающую максимальную доступность для представителей разных языковых групп. С версии 5.04 кодировкой по умолчанию является UTF-8.

Ubuntu для комфортной работы нуждается в 256 мегабайт RAM и, при установке на жёсткий диск, в трёх гигабайтах свободного пространства.

Кілька днів тому ставив pidgin

під убунтою її ставить не потрібно, вона штатна.

а в віндовсі, напевно, вже зробили щось схоже до пакетного менеджера... В лінукс простіше. Є для цього всі інструменти

і що з того ? які нах інструменти ? іноді коли щось потрібно - в репозиторіях із свічкою не знайдеш...

З.І.

Шановний case0lc та сиди ти хоть на велосипеді із мережевою картою нам всім в загальному рахунку глибоко пофігу, я працюю із великою кількістю різних ОС (окрім БСД - дістала) і завжди бачу в кожній свої + або -. Але при тому не стараюсь нікому нічо яросно доказувать що всі такі тупі і неможуть лінукса освоїти... кому потрібно він освоїв або в процесі, іншим він нах не потрібний.. їм навіть простіше викинути на ліцензію форточок при гострій потребі але сидіти в чому їм зручно і цікаво. Лінукс із іксами вже дійсно загнався по архітектурах і використані ресурсів... це не лише моє імхо, але це не значить що убунту наприклад гавно.. просто як і кожна зборка (в даний момент про 8,10 говорю) після свого виходу ще довго вилизувала свої дири і фіксилась майже кожний день.. так що не потрібно казати дурниць.

З.І.З.І. І накінець - якщо вже і називаєшь себе *нікс користувачем (чи мо одміном) так хоть прочитай на офіційному сайті історію виникнення і ДАТУ виходу релізу убунти яку ти так розхвалюєш.

нічо не маю проти убунти і інших ОС.. але вже згадались твої пости в інших темах по фрі... я просто мовчки читаю і ухмиляюсь місцями...

дома 2 системи: убунта 8,10 і вістО х64, на роботі серваки під різними видами ліня та форточок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З автором знідний на 80%

Dr. Faust

Гоните свой самогон и смело утверждайте, что он лучше Немирова! Только не е6№те остальным мозги. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З автором знідний на 80%

Dr. Faust

Гоните свой самогон и смело утверждайте, что он лучше Немирова! Только не е6№те остальным мозги. :)

А це ти мені до чого приліпив ? якщо до тебе не дійшло то повторю - Я КОРИСТУЮСЬ ОБОМА ОС (форточки і лінь) і не кричу що одна гавно а інша конХветка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовувати Ось по призначенню, підстраювати під себе, кожен обирає свій шлях геморою. Бризгати слюнями не наш стиль.

Тональність посту особисто мені не сподобалось.

2 case0lc
Ubuntu вийшов в 2008 році, XP в 2001. Як таке можна порівнювати? Ти ще Ubuntu з ms dos порівняй...

чоловіче ти дістав вже ... цитую:

почитай на досугЄ коли сам Debian побачив світ і чи можна їх порівнювати...

і далі. Ти до всіх так зверхньо ? Поучати і навчати маєш право своїх дітей :D . Я думаю нікому тут такого не треба. А висвітлити свою точку зору нікого не образивши набагато корисніше ніж спонукати мене до НІКОМУ не потрібного флуду. :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовувати Ось по призначенню, підстраювати під себе, кожен обирає свій шлях геморою. Бризгати слюнями не наш стиль.

Тональність посту особисто мені не сподобалось.

2 case0lc
Ubuntu вийшов в 2008 році, XP в 2001. Як таке можна порівнювати? Ти ще Ubuntu з ms dos порівняй...

чоловіче ти дістав вже ... цитую:

почитай на досугЄ коли сам Debian побачив світ і чи можна їх порівнювати...

і далі. Ти до всіх так зверхньо ? Поучати і навчати маєш право своїх дітей :D . Я думаю нікому тут такого не треба. А висвітлити свою точку зору нікого не образивши набагато корисніше ніж спонукати мене до НІКОМУ не потрібного флуду. :0003:

Шановний пробіжись по постах вище згаданого користувача (навіть в цій темі) і приглянься до його тону, ок ? а те що тобі сподобалось чи не сподобалось саме це НІКОГО не цікавить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всего виндовса мне дико нравится только один - Windows Mobile :)

да, найгірша з мобільних платформ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встроенный штатный софт в любую винду это г.

однако программировать под мобильную винду - одно удовольствие.

(особенно под .net)

к сравнению - прогать на пальме или симбиане - редкий отстой.

прочие андроиды кажецо еще не вылезли из глубоких бет.

найгірша ? :)

p.s. забыл упомянуть про JME с его диким зоопарком всяких MIDP ов

и персональных расширений. до сих пор подташнивает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написати "лайно" без всяких пояснень - це тепер називається "поділитись досвідом".

Давай я зараз напишу, windows xp - це лайно

пиши, хто ж забороняє :), мені особисто по*,

я свою особисту думку пояснив, якщо не вистачає системності попробую по пунктах.

Мені не підійшов Лінукс тому-що(порівнюючи з віндою):

1 Більш жоско привязаний до Інтернета;

2 Якшо говорити про ікси більш лагає і більш привередливий до заліза, з деяким залізом працювати взагалі не буде, або буде але після тижня бубнів;

3 Якщо навіть є спеціалізований софт, він розвивається значно повільніше ніж під вінду і тому скоріш за все 50% функціональності софта під вінду буде недоступно;

4 Якщо говорити про ікси, то в більшості дистрибутивів присутня гнучкість софта урізана, тобто налаштувати можна, але треба знову ж або лізти в конфігураційні файли і руцями правити, або навіть цей варіант недоступний;

5 Софт в основному пишеться сторонніми розробниками, акі не особливо дбають про юзерфрендлі і інтуітивність інтерфейсу, а це як на мене серйозна сторона розробки софту і потребує серйозного тестування, чього собі опенсорсніки навіть дозволити не можуть;

6....

Продовжувати можна довго але чи варто

По кожному пункту:

1. Неправда. Зараз на календарі 2009 рік. Є таке поняття як веб-інтеграція софта... І в віндовс, і в лінукс update ставляться з інтернету. Інтернет тепер є на кожному телефоні, а ти хочеш, шоб його не було на PC. Знайдеш для віндовса, такий набір програм, який є на lafox.net?

2. Неправда. Список підтримуваного заліза в xorg набагато більший, ніж в Vista. Старе відео там працює, а в Vista - ні.

3. Спеціалізований софт пишеться під замовлення. Ніхто його не заважає замовити під лінукс. І порахуй, який процент юзерів користується тим софтом.

4.Неправда. Вперше чую про те, що десь хтось функціональність урізає. Може ти маєш на увазі спеціалізовані дистрибутиви... В віндовс також і реєстр використовується, і файли конфігурацій - не бачу якоїсь різниці.

5.Хто у випадку лінукс сторонній розробник? Той хто ядро не розробляє? Microsoft також пише можливо тільки 1% софта під віндовс. Що стосується відкритого софта, то звичайно, він тестується набагато краще, коди ж відкриті. Microsoft тим часом вже ціле десятиліття в XP помилки править...

Ти в XP кодеків напевно не ставиш?

Не ставлю звичайно, я ставлю плеєр в якому є відразу всі кодеки, вплоть до HDTV, причому таких плеєрів цілий список.

Майже всі ці плеєри базують на ffmpeg, який з самого початку розроблявся під лінукс. А що тобі заважає той же плеєр поставити в лінукс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит, господа, внесу ясность. Любовь к венде закончится с росчерком пера на законодательном документе который ужесточит процедуру проверки наличия нелицензионного софта, и поверьте мне, 1 2 ч показательных процессов с головой хватит для того что бы все срочно полюбили линухи (тут записать то что на халяву и подойдет по развалу схождения руков).

З.Ы.Билли явно не хватает бабосов протянуть подобный документ через всех властьимущих.

З.Ы.Ы. Еще раз повторяю не будте такими категоричными, все что мы обсуждаем - дело привычки. Линухоиды- не надо срать в сторону вендыов, виндузятники - не стоит плевать в сторону клонов/продолжателей UNIX; "вы просто не научились их готовить правильно"

З.З.Ы.Ы. Даже зайца можно научить курить...

Я вважаю, що дехто з тих, шо тут відписались швидше за все будуть платити 1000$ за одну копію віндовса, ніж перейдуть куди небудь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично меня case0lc убедил. оятаюсь на ХР.

О да, сей товарищ убедит кого угодно)))))

И та и та операционка имеет свои плюсы и минусы)

Скажу так, если нет времени/желания/возможности разбираться в Линуксах, лучше посидите на ХР, пока всерьез за пиратов не взялись)

Вже одна досить серйозна організація посиділа так трохи на віндовсі. Це могло і людських життів коштувати: http://www.pcweek.ru/themes/detail.php?ID=117671 :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, я понимаю, что ты аццкий линуксоид) Но сбавь обороты, ты таким навязыванием пингвинов достигнешь реакции, обратной желаемой)

ЗЫ Я сам пользователь Линукса, если что)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитал статью, посмеялся от души, на самом деле чувак дело пишет, у меня дома XP, для моих домашних нужд она меня полностью удовлетворяет. На работе тоже XP, на другом винте часто разные бывают оси, в принципе ставил только OpenSolaris, PCBSD, Ubuntu, лучшие представители для десктопа от разных лагерей (по моему скромному мнению). Так вот была ситуация, компьютер был с относительно новой мамкой, решил возгруздить на него убунту, но тут меня ждало разочарование, она не видела моего SATA контроллера, ну да фиг с ним, поставил PCBSD и каково было удивление когда он увидел его (хотя почитай любой форум, все орут что один из недостатков фри это не такая широкая поддержка железа). Опять таки у PCBSD есть одна особенность, там люди которые его разрабатывают правильно поняли что надо пользователю, есть PBI'шки, аналог *.exe файлов или *.msi в винде, только ставится одним файлом, ты ставиш в систему какое-то приложение, оно появляется в аналоге "Установка и удаление программ", потом само смотрит если приложение обновилось, ну и соответственно из портов можно поставить всё что хош. В отличии от убунту в котором есть apt, есть src, есть еще миллион всяких пакетов, есть дебиановские порты. Понимаю что гуру бсд которые юзают её в качестве серверов не хотят чтобы старая добрая фря стала линуксом номер 2. Но я поддерживаю людей которые занимаются PBCSD и распространением xBSD.

Понимаю что если кто и захочет прочитать то я запарю количеством буков, но все же расскажу историю из жизни, когда я учился в классе эдак 8 я подписан был на журнал "Мой компьютер" в котором прочитал статью про линукс, там были красивые скриншоты демонстрировавшие вроде KDE, и как там играет музыка в каком-то из аналогов винампа, фильм какой-то играл тама...воть...и я для себя решил тогда что вот оно, надо заниматься тем что знает ограниченое количество человек, и как-то на лотке увидел журнал CHIP с RedHat'ом 5.2 вроде, не помню точно и еще писало Chip Edition, ну думаю подпилен нормально и т.д., была большая статья на 8 страниц или больше как его ставить и т.д. Купил журнал...даже не смог установить, где-то неделю с ним промучился. Потом как батя поехал в Киев, попросил на Петровке купить мне RedHat, возможно более новее установится. Привёз он мне два диска с 6.2 версией вроде, установить я её смог, правда диал-ап настроить не смог, програмки тоже не мог поставить :) Думал там всё как в винде...Вообще к чему это всё я веду, я вот тогда думал что линукс это нечто такое что будет работать лутше чем винда на моем тогда Celeron'е 466, но единственное что там было лучше это видео кодеки, можно было параллельно смотреть 6 фильмов ну или больше) Так что автор статьи во многом прав, посмотрите на MacOS, удачная маркетинговая кампания, действительно работающие вещи, хотя люди взяли за основу ядро BSD и сейчас его используют около 14% юзеров в мире.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это как снимать комнату в туберкулезном бараке, тщательно соблюдая гигиену, не расставаясь ни днем ни ночью с марлевой повязкой, принимая профилактические антибиотики и три раза в сутки обтираясь раствором хлорки из специально купленного и регулярно обновляемого ведра.

))))))

А на рахунок убунти - її максимально роблять схожою на вінду, у багатьох напрямках..... (убунту слід використовувати ТІЛЬКИ як проміжна ланка при переході із вінди на лінукс).

Для мене ідеал це - дві ОС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, я понимаю, что ты аццкий линуксоид) Но сбавь обороты, ты таким навязыванием пингвинов достигнешь реакции, обратной желаемой)

ЗЫ Я сам пользователь Линукса, если что)

case0lc просто емаціонує ніпанятно чього(зазвичай свідчить про наявність комплексу неповноцінності), всі пости явно завишені по тону, всі відповіді явно пред"яви, тіпа "та хто ти такий, та ти ваще нічьо не знаєш" ;)

цікаво дізнатитись вік чілавега і його досвід в адмініструванні - так нічього особистого, просто для статистики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

До чого тут адмінітсрування.

Питання стоїть про десктоп системи. В яких користувач може вільно працювати і не думати які депенденси треба ставити щоб та чи інша софтіна працювала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, я понимаю, что ты аццкий линуксоид) Но сбавь обороты, ты таким навязыванием пингвинов достигнешь реакции, обратной желаемой)

ЗЫ Я сам пользователь Линукса, если что)

case0lc просто емаціонує ніпанятно чього(зазвичай свідчить про наявність комплексу неповноцінності), всі пости явно завишені по тону, всі відповіді явно пред"яви, тіпа "та хто ти такий, та ти ваще нічьо не знаєш" ;)

цікаво дізнатитись вік чілавега і його досвід в адмініструванні - так нічього особистого, просто для статистики...

+1 я про це і говорив в попередніх постах, хоча мене сприйняли як виконавця смертного гріха :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але більш приємно працювати з системою у якої є єдина політика партії. І вінда доречі як десктоп, мє єдину політику партії, тому прогнозована. Від версії до версії основні інструменти стандартні. Як фря чи соляра.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Linux_Standard_Base

http://www.freedesktop.org/wiki/

+ у мене купа софта звязаного з роботою тіко під вінь. І в емуляціях його не поюзаєш.

А якшо поюзаєш то хіба гіга 4 памяті ставити треба

Не обов'язково ставити віртуальну машину. Можна ще wine використовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж всетаки залишився на Він ХР,і продуктивність набагато більша за всі вище згадані...відразу а не після багатогодинних налаштувань...

Ти не враховуєш, що після інсталяції XP потрібно ще ставити всі драйвери і софт. Це займе кілька годин. Сам недавно ставив XP SP3. В Ubuntu маємо зразу офіс, нормальний браузер, клієнт IM, GIMP. Не дарма ж пірати придумали щось типу цього:

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=29895

І софт з яким працюю думаю не вийде через вайн заускати..(чесно навіть не пробував,всетаки як не як емуляція...)

А дарма... Требуло пробувати. Були колись такі тести: в wine деякі програми вже працюють швидше, ніж в XP (лінк не дам, вже не пам'ятаю, де читав). XP - застарілі вже система, все одно Вісту будеш ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...