Перейти до змісту

За что я ненавижу Линукс


D@ve

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Результати 1 – 10 з приблизно 10,100,000 на запит windows fault. (0.87 сек)

???

а тепер прикінь співвідношення юзерів wine і вінди - явно не 1/2 !

Вінда - це закрита система, wine - відкрита розробка. Так що твоє порівняння є некоректним. Насправді, там може бути більше 10,100,000 результатів.

BusyBox - в мене в centos є, значить в RedHat ent також є , а то аж ніяк не мінідистрибутив :-Р

В RedHat і йому подібних все таки за основу береться coreutils, а не BusyBox. В мінідистрибутивах coreutils, як таких нема

А в QNX все таки своя графіка ;)

А з драйверами як там справи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый case0lc, какбэ перестань навязывать своё мнение всем .. у меня прям отвращение к Убунте появилось, ... ты думаешь если будешь роспинаццо то народ поудаляет винду и поставит убунту или что там еще ...

и на счёт образования ...

ты хочешь что б детей учили убунте ? а потом они в универах на работах и тд будут КВАДРАТНЫМИ глазами смотреть на винду и говорить что они незнают что и как ?

З.Ы.

я вообще влюбился в МАК О.С. и что ? мне начать флудить что mac > all

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ почему не берется во внимание мнения обычного "Юзера" чайника ...

как ты думаешь ... если показать человеку Убунту Винду и Мак .... что он выберет ? к чему прислушаеться человек ? к мнению мега экспертов програмистов и тд .. или мнению соседей и вообще масс ... что приятней выглядит ? с чем легче работать ? что он видел у своего соседа/друга/родственника ? в 99.9% случаев это винда ... хоть лопни и как бы мне не горько было это говорить .. но это не УБУНТА ....

ДОСТУПНОСТЬ лёгкость в обращение и тд ... вот почему винда ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc:

вже навіть не знаю як тобі пояснити, це якась просто загадка для мене :rolleyes:

Просто складується таке відчуття що в нас на форумі під таємним ніком зарегався Лінус Торвальдс і жоско відстоює свого бідного пінгвіна. Просто проаналізуй, йшла тиха спокійна розмова, хтось там ганив лінукс, хтось казав що намано, але ніхто особливо не переймався, таких тем тисячі(якщо не більше) на усіх мовах світу, можна прочитати будь-які аргументи і будь-які на них відповіді, всі просто розмовляли, тут з"явився ти і почав на КОЖНУ!!!!!!!!!!!! фразу проти лінукса(хоча б дотично) давати жоску відповідь, тобі відповідали, ти продовжував, далі переходили на особистості, тому що дратує ніпадєцкі, ти казав що то проіскі злобних віндузятніків :D

По великому рахунку мені по барабану чим користуватись, але так історично склалось що більшість використовує вінду - це ФАКТ. Щоб ти вже заспокоївся скажу чесно - я наприклад під віндою ні одного сервака не юзав, тільки під лінуксом і фрюхою(і фрюха мені подобається набагато більше ;))

Так само може скластись враження, що ти співробітник Microsoft :rolleyes:

Я писав вже в чому ти неправий, а ти пробуєш почати всю розмову спочатку...

Ти ж до лінукса ставишся не адекватно. З одного боку юзаєш серваки, а потім пишеш, що IM клієнт не можеш настроїти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів, що нонче модно стало ставити Убунту. Поставив. Не знаю тепер, як зробити, щоб в убунтівському менеджері загрузки ОС можна було пріоритетною поставити Вінду.

Крім того, напрягає той факт, що кожен раз при перезагрузці настройки мережевої плати (ІР-адреса та ін.) злітають.

Качаю 250 мб апдейтів - побачимо, як воно буде далі...

1. Простіше всього (щоб в консоль не залазити) доставити StartUp-Manager ;)

2. Проблема в вбудованому аплеті network-manager. В упор не хоче запамятовувати налаштування. Я його зразу грохнув і прописав налаштування руками. Буде цікаво - розкажу де :)

Якщо на тій машині все вже безкоштовне, то що там робить віндовс?

Тому ще є ще таке поняття як домен, доменні політики і тд. Можливо воно тобі навідь знайоме.

І ще одне поняття є - 1С називається. 8.1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут я б не був таким категоричним ))) діло в тому що хороший адмін під форточками отримує більшу ЗП ніж адмін на *ніксах.. але звісно не в СНГ...

Все правильно. А тут ще кажуть, шо віндовсом простіше користуватись :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, да попустись ты уже со своим Линуксом. Достал.

Якщо ти ним не користуєшся, то що ти робиш в цій темі? Я ж там давав лінки на теми про віндовс :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут ще кажуть, шо віндовсом простіше користуватись rolleyes.gif

Для того, хто до нього звик, хіба нє?

Мало того, що на роботі силою на Лінукс пересадили (без рута), то тут ще деякі полощуть, що це благо. Мені, як юзеру глубоко посрать, шо кручє, єдине, що я знаю, що на моїй тачці (П4 - 2.4 ГГц, 512 РАМ) ХП СП2 літав, а під ЦентОС 5 лагає, шо мама не горюй! Кончений ФФ3 запускається 20 сек. з однією (!) домашньою сторінкою, дякувати богу, ще є Опера.

Да, адміни у нас є, але їх на всіх не вистачає і за кожної дрібниці їх смикати противно (той же годинник, навіть, перевести), був би віндовс - я був би сам собі адмін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти ним не користуєшся, то що ти робиш в цій темі?

Тема вообще-то называется "За что я ненавижу Линукс", а не "Как я люблю тр.хаться с *NIX системами" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый case0lc, какбэ перестань навязывать своё мнение всем .. у меня прям отвращение к Убунте появилось, ... ты думаешь если будешь роспинаццо то народ поудаляет винду и поставит убунту или что там еще ...

Я взагалі Ubuntu мало користуюсь... Ти мене з кимось поплутав :rolleyes:

Найкраща ОС, яку мені доводилось юзати - ліцензійна 98
Як я і казав, пофуй віруси пофуй глюки, але вінда більш юзабельна ніж любий гвінпін
вінда і справді краще юдя юзвіра ніж ліна

і т. д. - це все, напевно, я писав :rolleyes: І хто тут після цього, що кому нав'язує?

и на счёт образования ...

ты хочешь что б детей учили убунте ? а потом они в универах на работах и тд будут КВАДРАТНЫМИ глазами смотреть на винду и говорить что они незнают что и как ?

По-перше, в освіті в Америці багато де використовується Mac. Чомусь це потім їм не заважає віндовсом користуватись. Подивись, що там використовують в "універах" (не наших). По-друге, хто сказав, що на роботах має обов'язково бути віндовс. Є вже давно корпоративні десктопи на лінуксі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ почему не берется во внимание мнения обычного "Юзера" чайника ...

как ты думаешь ... если показать человеку Убунту Винду и Мак .... что он выберет ? к чему прислушаеться человек ? к мнению мега экспертов програмистов и тд .. или мнению соседей и вообще масс ... что приятней выглядит ? с чем легче работать ? что он видел у своего соседа/друга/родственника ? в 99.9% случаев это винда ... хоть лопни и как бы мне не горько было это говорить .. но это не УБУНТА ....

ДОСТУПНОСТЬ лёгкость в обращение и тд ... вот почему винда ...

Чайник буде користуватись тим, що йому поставлять. Він сам жодну систему не зможе настроїти.

А ще йому буде цікаво знати скільки коштує це все "добро" з віндовсом: 300$ + 300$ за офіс + антивіруси і т. д. Цікаво, хто ці гроші за твою вінду схоче платити. Доступність ця може швидко колись закінчитись. Це якщо навіть не торкатись питання, "что приятней выглядит"... Ти знаєш, що таке compiz fusion? Знайди його аналог...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-друге, хто сказав, що на роботах має обов'язково бути віндовс. Є вже давно корпоративні десктопи на лінуксі

ты не мне.... а софту который онли под винду это роскажи ....

мне как юзеру пох .. что винда что линОХ что МАК ... в этом форуме я с любой ОС отпишусь ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ почему не берется во внимание мнения обычного "Юзера" чайника ...

как ты думаешь ... если показать человеку Убунту Винду и Мак .... что он выберет ? к чему прислушаеться человек ? к мнению мега экспертов програмистов и тд .. или мнению соседей и вообще масс ... что приятней выглядит ? с чем легче работать ? что он видел у своего соседа/друга/родственника ? в 99.9% случаев это винда ... хоть лопни и как бы мне не горько было это говорить .. но это не УБУНТА ....

ДОСТУПНОСТЬ лёгкость в обращение и тд ... вот почему винда ...

Чайник буде користуватись тим, що йому поставлять. Він сам жодну систему не зможе настроїти.

А ще йому буде цікаво знати скільки коштує це все "добро" з віндовсом: 300$ + 300$ за офіс + антивіруси і т. д. Цікаво, хто ці гроші за твою вінду схоче платити. Доступність ця може швидко колись закінчитись. Це якщо навіть не торкатись питання, "что приятней выглядит"... Ти знаєш, що таке compiz fusion? Знайди його аналог...

я не про те чим вiн буде користуватись ... а про те, шо якшо спитають шо йому ставити .. в 99,9% випадкiв вiн скаже вiнду ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обычно когда у юзера есть выбор юзать линукс или ставить винду за свой счет, поверь,

юзают линукс и еще нахваливают :)))

Поставил сегодня на комп жены вместо убунту дебиан (благо вышел недавно ленни).

Жене понравилась цветовая гамма. Сказала что она значительно оптимистичнее чем в убунту.

Мне понравилась скорость работы и объем софта.

В общем убунту фтопку. Кстати фрибсд тоже фтопку :)

Дейв: 8.1 прекрасно работает под вайн :) работа с доменами тоже кстати не есть проблема.

.NET так и не работает. Несмотря не пеар :(

p.S. Убунту это потомок дебиан ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, сам думав спригнути на Дебіан. Не сподобались досить старіші версії пакетів (той же опенофіс другої версії, хоча мені треба третя).

На рахунок ескі: під вайном вона може й працює, в мене не запустилась. Другий день мачаюсь з вайн@етерсофтом, еска запускаєтсья, але до сервера конектитись не хоче чомусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що IM клієнт не можеш настроїти...

Та перестань вже моск парити, я не писав що не можу настроїти, почитай уважніше

довбаний месенджер шоб настроїти більш-менш юзебільно, треба потратити с півгодинки, розібратись де які галочки ставити і тд, і тп

де тут написано що я його не зміг настроїти??? Я говорю про юзебіліті, знаєш таке велике поняття, це коли домогосподарка або слюсар, пришов додому, вмикнув програму і методом тика і спеціальних майстрів настройки зробив щоб було приємно і так як хочуть, а не так як вирішив бородатий програмер, який дупля не нарізає як може попастися чел, який не знає англійської і не вміє роздуплити його "грамотно розроблені" настройки під ікси.

***

Просто зверни увагу як ти всіх дістав? Ти напевно найнещасніша людина на світі, в тебе хоч друзі є? Чи ти їх кінув бо вони використовують вінду?

PS До модераторів: а за оверквотінг РО не буває?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якщо навіть не торкатись питання, "что приятней выглядит"... Ти знаєш, що таке compiz fusion? Знайди його аналог...

Переключаться между окнами я могу при помощи обычного Alt-Tab-a, а для того, чтобы восхищённо пописывая кипятком втыкать на то, как крутится кубик/шарик/прочая 3D-фигня - у меня слишком тёмный цвет волос :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, сам думав спригнути на Дебіан. Не сподобались досить старіші версії пакетів (той же опенофіс другої версії, хоча мені треба третя).

На рахунок ескі: під вайном вона може й працює, в мене не запустилась. Другий день мачаюсь з вайн@етерсофтом, еска запускаєтсья, але до сервера конектитись не хоче чомусь.

а ты сиквельный вариант юзаешь или файловый ?

если сиквель то какой (постгри или мс) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, хто до нього звик, хіба нє?

До наркотиків, ти знаєш, також звикають...

Мало того, що на роботі силою на Лінукс пересадили (без рута), то тут ще деякі полощуть, що це благо.

Вперше чую, щоб адміни юзерам свої паролі видавали

Мені, як юзеру глубоко посрать, шо кручє, єдине, що я знаю, що на моїй тачці (П4 - 2.4 ГГц, 512 РАМ) ХП СП2 літав, а під ЦентОС 5 лагає, шо мама не горюй!

Тут про це вже писалось... Ну постав собі інший дистрибутив. Він буде працювати на 32 Мб. Запусти на такій памяті XP. Ти ж XP з msdos чомусь не порівнюєш...

Кончений ФФ3 запускається 20 сек. з однією (!) домашньою сторінкою

На схожій машині з mandriva 2009 firefox стартує з 30 вкладками за приблизно 10 с. Попробуй повидаляти в firefox всі додатки

Да, адміни у нас є, але їх на всіх не вистачає і за кожної дрібниці їх смикати противно (той же годинник, навіть, перевести)

Ти що годинник кожен день переводиш? При старті системи годинник може сам настроюватись через сервіс ntp. Скажи, хай тобі адміни його включать. Між іншим в XP простий користувач не може навіть в календар глянути (той шо стандартний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти ним не користуєшся, то що ти робиш в цій темі?

Тема вообще-то называется "За что я ненавижу Линукс", а не "Как я люблю тр.хаться с *NIX системами" :)

Тобі ще раз персонально лінк сюди запостити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0098:

Я уже хочу снести свою убунту

Спасибо тебе, case0lc :D

Та ти знаєш, дистрибутивів є дуже багато :rolleyes: На твій вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, сам думав спригнути на Дебіан. Не сподобались досить старіші версії пакетів (той же опенофіс другої версії, хоча мені треба третя).

На рахунок ескі: під вайном вона може й працює, в мене не запустилась. Другий день мачаюсь з вайн@етерсофтом, еска запускаєтсья, але до сервера конектитись не хоче чомусь.

а ты сиквельный вариант юзаешь или файловый ?

если сиквель то какой (постгри или мс) ?

Чесна скульна еска на віндовому сервері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты не мне.... а софту который онли под винду это роскажи ....

Пр софт від 1С тут вже писалось... Іншого якогось такого дуже незамінимого софта нема. В крайніх випадках winehq.org і т. п.

мне как юзеру пох .. что винда что линОХ что МАК ... в этом форуме я с любой ОС отпишусь ....

Якщо тобі пох, то для чого іншим віндовс навязувати, за який гроші треба платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...