Перейти до змісту

За что я ненавижу Линукс


D@ve

Рекомендовані повідомлення

В убунте например это искаропки.

А вот все на Винду и МС гонят, что, мол, навязывают свой Аутлук, свой ИЕксплорер, свой Офис пропихают... Чем та Убунта лучше, если она точно также навязывает свой софт? А если мне он не нравится, и я хочу выбрать то, что хочу и к чему привык? :)

Ситуация один в один с Виндой - никаких отличий: ставишь систему и засираешь её любимыми программами ;)

Поэтому "искаропки" - совсем не аргумент ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

В убунте однотипного софта искаропки явно не один штук. а по 3-4 разных вариантов.

а билли явно ступил продавая софт кусочками.

я бы на его месте писал один большой продукт включающий все все

продукты мс и продавал его всему миру по 50 баксов на машину.

искаропки это очень сильный аргумент. особенно для тех, кто ставить софт ваще не умеет.

p.S. если чего не нравицо в убунте есть легкая возможность снести ненужные пакеты и

поставить то, что хотца. я часто так делаю, когда меня скорость включения в репозиторий

убунты не устраивает.

я ваще та не против винды. у меня дома стоит и винда и убунту.

однако если софт не воровать то для винды софта явно меньше!

причем ЗНАЧИТЕЛЬНО !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от раніше сидів тільки на лінуксі, і ніби усе працювало, скаржитись не б було на що..

Але знаєте чому я тепер на ХР? після того як я змінив материнську плату на новішу, з інтегрованою графікою від АМД (радеон х1250) то я не зміг поставити лінукс. не зміг поставити бо мій монітор (LG T710 PH) відмовлявся працювати в Х-ах під цим відео. при чому спробував ішний монітор - працювало, пробував ставити на інший компютер з інтегрованим відеом нвідіа і радеоном х1950Про - та ж біда на моєму моніторі з відеом від АМД, а на інтегрованому нвідіа працювало.

При чому в консоль заходив, а коли перемикався на Х-и, монітор просто гас і все... як поставити бунту з консолі я не знаю ( з варіантом налаштувати нет, запустити АПТ, скачати і поставити драйвер з консолі я гратись не бажаю).

Я розумію що цю проблему вирішити - раз плюнути ( почитати декілька ман-ів; монітор інший притягти....) але певно я розлінився і поставив ХР, хоча б до того часу коли мені буде не "впадло" гратись з тим всім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ваще та не против винды. у меня дома стоит и винда и убунту.

однако если софт не воровать то для винды софта явно меньше!

причем ЗНАЧИТЕЛЬНО !

Ти певно не знаєш, скільки чудового безкоштовного софта є під вінди :) На роботі була єдина проблема перести на фрісофт машину

рекламіста. Всі інші вже працювали тільки на безплатному. Задались ціллю і знайшли замінники для корела, фотошопа і навідь для

файнрідера. :) Так що не треба тут про пижжені програми. Якщо потрібно - все можна знайти. (Ну, вінди звичайно довелось купити).

Щодо убунту, памятаю вбив мене один глюк на 8,04. Бразеро вилітав з помилкою "Unknown Error" і тупо не хотів писати диски. Виявилось,

вся причина в тому, що по замовчуванню він намагався поставити мітку диска як 3 чи 4 слова кирилицею (щось типу "Новый диск дата, місяць... блабла).

Міняєш мітку на щось латинське - і пише. Це як, нормально? І як я (припустимо домохазяйка) повинен був до цього дійти? Не спорю, є ще wodim, growisofs....

Там все робиться через одну строку - але навіщо?..

Убунту хороша штука, зручна. Але от таких мілких речей там досить багато. І всі разом вони починають дедалі більше мене бісити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фишка не в том, что под винду софта бесплатного нет. портируют однако.

однако суть в том, что его значительно МЕНЬШЕ чем под линукс.

тот бесплатный софт под винду он уже изначально под линукс, а кроме

этого есть на линуксе тонна софта который просто на винду не портируется.

во собсно и все.

а сколько бесплатного софта конкретно под винду я знаю. я же говорил что у меня

есть дома купленная винда на отдельной машине кроме убунту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как в винде ДВД диск с данными скопировать ?

ну, исо в никсах тоже не с пол-пинка делается, во всяком случае для новичка... в отличии от виндов, где это могет сделать любой, снабдившись соответствующим софтом конечно.

dd if=/dev/acd0 of=~/name.iso bs=1m

це не з пів-пінка?

або ще простіше: cat /dev/acd0 > ~/name.iso

а. ну і забув про dvdrwtools...

і ще одне: от кажуть лінух/фряха важкі для роботи. питання: хто заважає вивчити хоча б основи? відсутність часу? знайти завжди можна, вінда теж відразу в мозок не лізе і на вивчення її теж треба час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Давным давно, когда мне захотелось поигратся с линуксом, imp_13 подсунул мне диск с какой-то древней FreeBSD :) С тех пор зацепило и отпускать не собирается. Недавно тоже на ноут поставил Убунту... Вечер поигрался и снес, вернув на место Фрю. Как-то привычней она, чтоли. И вот еслиб в школах начинали изучать Линух, а не Винду, то через пару лет эти люди так же плевались бы на винду, как вы шас на линух. Человек может привыкнуть к чему угодно, главное терпение и желание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dd if=/dev/acd0 of=~/name.iso bs=1m

це не з пів-пінка?

або ще простіше: cat /dev/acd0 > ~/name.iso

а. ну і забув про dvdrwtools...

і ще одне: от кажуть лінух/фряха важкі для роботи. питання: хто заважає вивчити хоча б основи? відсутність часу? знайти завжди можна, вінда теж відразу в мозок не лізе і на вивчення її теж треба час.

Петрович, ключевое слово - новичок...

И потом, када мы арбайтен вместе делали у тебя много времени было? Думаю тут нужно желание узнать что то другое, отличное от обыденного...

Угу. Давным давно, когда мне захотелось поигратся с линуксом, imp_13 подсунул мне диск с какой-то древней FreeBSD :) С тех пор зацепило и отпускать не собирается. Недавно тоже на ноут поставил Убунту... Вечер поигрался и снес, вернув на место Фрю. Как-то привычней она, чтоли. И вот еслиб в школах начинали изучать Линух, а не Винду, то через пару лет эти люди так же плевались бы на винду, как вы шас на линух. Человек может привыкнуть к чему угодно, главное терпение и желание.

Круто Петрович с тобой, так ты "тогда" линукса и не понюхал )))).

А у мну и гуру благословление давал, и сам кучу раз ставил и т.д. и т.п. не пошел мне линукс... а c bsd как то враз подружилсо, правда часто того же гуру мучаю "глупыми" вопросами...

Кстати, не все здесь плюют в сторону свободного софта, отнють. Не без фанатизма конечно, но все в рамках (чего скажем нету на LOR). Просто надо свыкнуться с тем что кому то нравится одно, кому то другое.

З.Ы. Чем бы дитя не тешилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может из-за температуры, но я чет не понял последнего поста... При чем тут гуру или не гуру. "тогда" было лет 8 назад. с тех пор я и с линухом работал и с виндой и с бсд, но БСД была первой и как-то с ней мне комфортней... прозрачней в понимании она, чтоли. Вот ставишь ты кучу галочек и хз как оно работает, а вот когда конфиг какой разберешь по строчкам, то как бы и понятней, не так ли? :)

З.Ы. Сопсно я и говорю, что каждому свое, но вместе с тем, изначально почемуто всем навязывают винду. А альтернитивные системы - для энтузиастов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут адмінітсрування.

Питання стоїть про десктоп системи. В яких користувач може вільно працювати і не думати які депенденси треба ставити щоб та чи інша софтіна працювала.

Тут говориться про адміністрування і десктоп систем...

В більшості дистрибутивів працюють пакетні менеджери, які залежності вибирають автоматично. Ніякої тут проблеми нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Google: Результаты 1 - 10 из примерно 4 420 000 для wine fault. (0,06 секунд) :D

Результати 1 – 10 з приблизно 10,100,000 на запит windows fault. (0.87 сек)

???

А попробуй поставити імідж ядра і якийсь BusyBox і потім доставити туди необхідні програми і драйвера (попутно про%бавшись з залежностями)

це займе кілька днів

Не дарма придумали дистрибутиви

Тут розмова про десктоп... BusyBox - це розробка для embeded систем, хоч і в деяких мінідистрибутивах воно також використовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иксы штука сырая и корявая. Запустил сегодня, поюзал, не... Пойду обратно :)

Які в вас претензії до іксів? Наприклад, у FreeBSD використовуються той же самий xorg. Якби він був би "корявим", то розробники FreeBSD писали б свою графічну систему, а не допомагали би в розробці xorg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати 1 – 10 з приблизно 10,100,000 на запит windows fault. (0.87 сек)

???

а тепер прикінь співвідношення юзерів wine і вінди - явно не 1/2 !

BusyBox - в мене в centos є, значить в RedHat ent також є , а то аж ніяк не мінідистрибутив :-Р

А в QNX все таки своя графіка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять таки у PCBSD есть одна особенность, там люди которые его разрабатывают правильно поняли что надо пользователю, есть PBI'шки, аналог *.exe файлов или *.msi в винде, только ставится одним файлом, ты ставиш в систему какое-то приложение, оно появляется в аналоге "Установка и удаление программ", потом само смотрит если приложение обновилось, ну и соответственно из портов можно поставить всё что хош.

А як в PBI справи зі спільними бібліотеками? Може бути шось типу dll hell?

Понимаю что если кто и захочет прочитать то я запарю количеством буков, но все же расскажу историю из жизни, когда я учился в классе эдак 8 я подписан был на журнал "Мой компьютер" в котором прочитал статью про линукс, там были красивые скриншоты демонстрировавшие вроде KDE, и как там играет музыка в каком-то из аналогов винампа, фильм какой-то играл тама...воть...и я для себя решил тогда что вот оно, надо заниматься тем что знает ограниченое количество человек, и как-то на лотке увидел журнал CHIP с RedHat'ом 5.2 вроде, не помню точно и еще писало Chip Edition, ну думаю подпилен нормально и т.д., была большая статья на 8 страниц или больше как его ставить и т.д. Купил журнал...даже не смог установить, где-то неделю с ним промучился. Потом как батя поехал в Киев, попросил на Петровке купить мне RedHat, возможно более новее установится. Привёз он мне два диска с 6.2 версией вроде, установить я её смог, правда диал-ап настроить не смог, програмки тоже не мог поставить smile.gif Думал там всё как в винде...Вообще к чему это всё я веду, я вот тогда думал что линукс это нечто такое что будет работать лутше чем винда на моем тогда Celeron'е 466, но единственное что там было лучше это видео кодеки, можно было параллельно смотреть 6 фильмов ну или больше)

Ти описуєш ситуацію, яка була 10 років тому. Зараз все змінилось. Ти згадай яким був Windows 95/98

Так что автор статьи во многом прав, посмотрите на MacOS, удачная маркетинговая кампания, действительно работающие вещи, хотя люди взяли за основу ядро BSD и сейчас его используют около 14% юзеров в мире.

Звідки в тебе така інформація? Приблизне співвідношення таке:

Windows - 90%

Mac - 7%

Linux - 3%

Да, действительно был не прав

http://www.atinternet-institute.com/en-us/...-1-2-7-155.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в общем единственная весчь которая

под вайн не идет это .net

На winehq.org пишуть, що вже працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вау. пошел писать кипятком.

сэкономил сегодня 300 баксов.

про бизибокс: двухэтапный процесс загрузки линукса предполагает

что бизибокс есть во всех дистрибутивах линукса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні емоцій вже поменшало :)

Це вже добре :)

я не навязую а ділюся враженням, ти ж нав"язуєш

Я тебе лінуксом користуватись не зобов'язую, ти ж сам його ставив :)

не хочу витрачати свій час на детальне вивчення лінукса

Тебе, напевно, зразу ж заставили вивчити всі вихідні коди ядра лінукс :)

Уяви, і віндовс, навіть, не всі знають так детально, від А до Я

треба потратити значно більше ніж на вивчення вінди

Це твоя суб'єктивна думка

можливо він того вартий, але це для любителів, коли виникає якась задача - мені потрібно її швидко вирішити, а не колупатись з пошуком рішення, і я використовую інструменти які добре знаю

От в тому твоя вся проблема. Ти залежиш тільки від одного виробника - монополіста. Будеш завжди використовувати тільки ті рішення, які запропонує Microsoft. Часи Windows XP вже проходять...

нафіга тоді ставити лінукс, щоб потім юзати віндові проги під емулятором, який крім того не гарантує стабільної роботи ;)

Віндовс також стабільної роботи не гарантує. Ліцензію мікрософта прочитай...

http://www.whylinuxisbetter.net/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc:

вже навіть не знаю як тобі пояснити, це якась просто загадка для мене :rolleyes:

Просто складується таке відчуття що в нас на форумі під таємним ніком зарегався Лінус Торвальдс і жоско відстоює свого бідного пінгвіна. Просто проаналізуй, йшла тиха спокійна розмова, хтось там ганив лінукс, хтось казав що намано, але ніхто особливо не переймався, таких тем тисячі(якщо не більше) на усіх мовах світу, можна прочитати будь-які аргументи і будь-які на них відповіді, всі просто розмовляли, тут з"явився ти і почав на КОЖНУ!!!!!!!!!!!! фразу проти лінукса(хоча б дотично) давати жоску відповідь, тобі відповідали, ти продовжував, далі переходили на особистості, тому що дратує ніпадєцкі, ти казав що то проіскі злобних віндузятніків :D

По великому рахунку мені по барабану чим користуватись, але так історично склалось що більшість використовує вінду - це ФАКТ. Щоб ти вже заспокоївся скажу чесно - я наприклад під віндою ні одного сервака не юзав, тільки під лінуксом і фрюхою(і фрюха мені подобається набагато більше ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серевер на вінді це самоубійство. на ліні сервери так чудово працюють, а на віні постійно ерори вискакують і пропозиція надісла повідомлення про помилку в майкрософт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут я б не був таким категоричним ))) діло в тому що хороший адмін під форточками отримує більшу ЗП ніж адмін на *ніксах.. але звісно не в СНГ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів, що нонче модно стало ставити Убунту. Поставив. Не знаю тепер, як зробити, щоб в убунтівському менеджері загрузки ОС можна було пріоритетною поставити Вінду.

Крім того, напрягає той факт, що кожен раз при перезагрузці настройки мережевої плати (ІР-адреса та ін.) злітають.

Качаю 250 мб апдейтів - побачимо, як воно буде далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но ХРюшка реально проще для среднестатистического пользователя, и пока у нас "страна бесплатного фотошопа", пусть пользуются ею. Ну нет у людей чаще всего времени и желания проникатся философией свободы, равенства, GPL, им документы срочно набирать надо. 20 раз тыкнул кнопку "Далее", и у тебя есть и винда и офис, и комп пригоден к работе.

Да, ты скажешь, мол, в Линуксе офис "из коробки"...

Но у людей, даже никогда не работавшим за компьтером, на слуху-то понятия "Диск Це", "Диск Де", "Пуск - Программы", "Мои Документы", то есть определенный набор теоретических знаний о работе в винде гарантировано имеется

А если захотят, или жизнь заставит, то до пингвинов или БСДи, или чего-то там еще, люди сами дойдут, и миссионерить в этом направлении не стоит. Заинересованый человек сам вопросы задавать начнет

Це ти тут говориш про минуле. Що ніби то там хтось вивчив, що таке диск "C". Треба завжди дивитись в майбутнє. Такого віндовса XP може й вже не бути, разом з ним можуть і зникнути всі ці поняття.

Це ж ненормально, коли в школі дітей заставляють вивчати віндовс, а потім через кілька років будуть вимагати в них по 300$. Тому навчання в любому випадку має переводитись на безкоштовні програми, щоб потім в людей залежності не викликало. В інших країнах це вже давно робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от раніше сидів тільки на лінуксі, і ніби усе працювало, скаржитись не б було на що..

Але знаєте чому я тепер на ХР? після того як я змінив материнську плату на новішу, з інтегрованою графікою від АМД (радеон х1250) то я не зміг поставити лінукс. не зміг поставити бо мій монітор (LG T710 PH) відмовлявся працювати в Х-ах під цим відео. при чому спробував ішний монітор - працювало, пробував ставити на інший компютер з інтегрованим відеом нвідіа і радеоном х1950Про - та ж біда на моєму моніторі з відеом від АМД, а на інтегрованому нвідіа працювало.

При чому в консоль заходив, а коли перемикався на Х-и, монітор просто гас і все... як поставити бунту з консолі я не знаю ( з варіантом налаштувати нет, запустити АПТ, скачати і поставити драйвер з консолі я гратись не бажаю).

Я розумію що цю проблему вирішити - раз плюнути ( почитати декілька ман-ів; монітор інший притягти....) але певно я розлінився і поставив ХР, хоча б до того часу коли мені буде не "впадло" гратись з тим всім

Ти хоч xorgconfig запускав? Вибрав би там стандартний монітор. Повинно було би працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти певно не знаєш, скільки чудового безкоштовного софта є під вінди :) На роботі була єдина проблема перести на фрісофт машину

рекламіста. Всі інші вже працювали тільки на безплатному. Задались ціллю і знайшли замінники для корела, фотошопа і навідь для

файнрідера. :) Так що не треба тут про пижжені програми. Якщо потрібно - все можна знайти. (Ну, вінди звичайно довелось купити).

Якщо на тій машині все вже безкоштовне, то що там робить віндовс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...