Перейти до змісту

За что я ненавижу Линукс


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Google: Результаты 1 - 10 из примерно 4 420 000 для wine fault. (0,06 секунд) :D

Не дарма ж пірати придумали щось типу цього:

А попробуй поставити імідж ядра і якийсь BusyBox і потім доставити туди необхідні програми і драйвера (попутно про%бавшись з залежностями)

це займе кілька днів :lol:

Не дарма придумали дистрибутиви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 222
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

У мну ксассе ребенок под wine играет все свои купленные игрушки

аж ничуть не хуже чем под виндой. атличная штука этот вайн.

даже купленный один эсь 8.1 под ним идет. в общем единственная весчь которая

под вайн не идет это .net впрочем для таких случаев и придумали моно :)

а некрософт десктоп потихоньку таки сливает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ликбез: :)

Wine Is Not Emulator (WINE). акроним.

вайн прикидывается WinAPI и шлет вызовы прямо в ядро линуха.

Потому и работает быстрее чем сама винда. гы :))

А вот виртуализация (вмварь например) та эмулирует цельную

машину включая проц, память и винт (и потому тормозит).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

case0lc: Мои задачи под вайном не крутятся. Да и к чему дискусия. Иксы штука сырая и корявая.

Запустил сегодня, поюзал, не... Пойду обратно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 case0lc
Ubuntu вийшов в 2008 році, XP в 2001. Як таке можна порівнювати? Ти ще Ubuntu з ms dos порівняй...

чоловіче ти дістав вже ... цитую:

Первый релиз Ubuntu 4.10 20 октября 2004 начался как временный форк Debian GNU/Linux с целью регулярного получения кода Debian, чтобы выпускать каждые шесть месяцев новую версию системы. В отличие от некоторых других форков Debian общего назначения, таких как Xandros, Linspire и Libranet, Canonical осталась близко к философии Debian и использует для Ubuntu в основном свободное программное обеспечение вместо того, чтобы частично положиться на закрытые добавления.

почитай на досугЄ коли сам Debian побачив світ і чи можна їх порівнювати... думаю можна вже ізза того що ХР зробила помилки а убунта їх повторила і навіть 2 рази із іксами (деякі моменти дійсно бісять)

Не розумію, які там проблеми з фільмами? Ubuntu сама шукає кодеки. А в тебе XP так може?

це тут до чого ? щоб дивитись фільми не обов'язково ставити лінукс.. достатньо і форточок із нормальним плеєром.

Ти ставиш не те що треба. Спочатку треба читати системні вимоги, тоді ставити. В тебе до речі Windows Xp буде працювати з пам'ятю 32Мб? Лінукс може.

Тут мова йде про убунту з іксами і робочим столом... нагадую.. і про які ти 32Мб ОЗУ втираєш під лінуксом якщо ми говоримо за убунту ? коли :

Ubuntu сосредотачивается на удобстве и простоте использования, включает широко распространённое использование утилиты sudo, которая позволяет пользователям выполнять администраторские задачи, не запуская потенциально опасную сессию суперпользователя.

Ubuntu, кроме того, имеет развитую интернационализацию, обеспечивающую максимальную доступность для представителей разных языковых групп. С версии 5.04 кодировкой по умолчанию является UTF-8.

Ubuntu для комфортной работы нуждается в 256 мегабайт RAM и, при установке на жёсткий диск, в трёх гигабайтах свободного пространства.

Кілька днів тому ставив pidgin

під убунтою її ставить не потрібно, вона штатна.

а в віндовсі, напевно, вже зробили щось схоже до пакетного менеджера... В лінукс простіше. Є для цього всі інструменти

і що з того ? які нах інструменти ? іноді коли щось потрібно - в репозиторіях із свічкою не знайдеш...

З.І.

Шановний case0lc та сиди ти хоть на велосипеді із мережевою картою нам всім в загальному рахунку глибоко пофігу, я працюю із великою кількістю різних ОС (окрім БСД - дістала) і завжди бачу в кожній свої + або -. Але при тому не стараюсь нікому нічо яросно доказувать що всі такі тупі і неможуть лінукса освоїти... кому потрібно він освоїв або в процесі, іншим він нах не потрібний.. їм навіть простіше викинути на ліцензію форточок при гострій потребі але сидіти в чому їм зручно і цікаво. Лінукс із іксами вже дійсно загнався по архітектурах і використані ресурсів... це не лише моє імхо, але це не значить що убунту наприклад гавно.. просто як і кожна зборка (в даний момент про 8,10 говорю) після свого виходу ще довго вилизувала свої дири і фіксилась майже кожний день.. так що не потрібно казати дурниць.

З.І.З.І. І накінець - якщо вже і називаєшь себе *нікс користувачем (чи мо одміном) так хоть прочитай на офіційному сайті історію виникнення і ДАТУ виходу релізу убунти яку ти так розхвалюєш.

нічо не маю проти убунти і інших ОС.. але вже згадались твої пости в інших темах по фрі... я просто мовчки читаю і ухмиляюсь місцями...

дома 2 системи: убунта 8,10 і вістО х64, на роботі серваки під різними видами ліня та форточок.

Перечитай спочатку всі пости уважно... Там не тільки була мова про Ubuntu.

Ти мене не зрозумів. Я мав на увазі не історію створення Ubuntu, а системні ресурси, які використовують віндовс і лінукс. Порівняй Ubuntu -256 МБ, Віста - 512 МБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, я понимаю, что ты аццкий линуксоид) Но сбавь обороты, ты таким навязыванием пингвинов достигнешь реакции, обратной желаемой)

ЗЫ Я сам пользователь Линукса, если что)

А я прихильник відкритих систем. Чому всі при покупці ноута мають платити мікрософту 100$ за вісту, якщо вона не потрібна. Тому має бути вибір, а не так, як тут дехто пропонує посадити всіх на XP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять таки у PCBSD есть одна особенность, там люди которые его разрабатывают правильно поняли что надо пользователю, есть PBI'шки, аналог *.exe файлов или *.msi в винде, только ставится одним файлом, ты ставиш в систему какое-то приложение, оно появляется в аналоге "Установка и удаление программ", потом само смотрит если приложение обновилось, ну и соответственно из портов можно поставить всё что хош.

А як в PBI справи зі спільними бібліотеками? Може бути шось типу dll hell?

Понимаю что если кто и захочет прочитать то я запарю количеством буков, но все же расскажу историю из жизни, когда я учился в классе эдак 8 я подписан был на журнал "Мой компьютер" в котором прочитал статью про линукс, там были красивые скриншоты демонстрировавшие вроде KDE, и как там играет музыка в каком-то из аналогов винампа, фильм какой-то играл тама...воть...и я для себя решил тогда что вот оно, надо заниматься тем что знает ограниченое количество человек, и как-то на лотке увидел журнал CHIP с RedHat'ом 5.2 вроде, не помню точно и еще писало Chip Edition, ну думаю подпилен нормально и т.д., была большая статья на 8 страниц или больше как его ставить и т.д. Купил журнал...даже не смог установить, где-то неделю с ним промучился. Потом как батя поехал в Киев, попросил на Петровке купить мне RedHat, возможно более новее установится. Привёз он мне два диска с 6.2 версией вроде, установить я её смог, правда диал-ап настроить не смог, програмки тоже не мог поставить smile.gif Думал там всё как в винде...Вообще к чему это всё я веду, я вот тогда думал что линукс это нечто такое что будет работать лутше чем винда на моем тогда Celeron'е 466, но единственное что там было лучше это видео кодеки, можно было параллельно смотреть 6 фильмов ну или больше)

Ти описуєш ситуацію, яка була 10 років тому. Зараз все змінилось. Ти згадай яким був Windows 95/98

Так что автор статьи во многом прав, посмотрите на MacOS, удачная маркетинговая кампания, действительно работающие вещи, хотя люди взяли за основу ядро BSD и сейчас его используют около 14% юзеров в мире.

Звідки в тебе така інформація? Приблизне співвідношення таке:

Windows - 90%

Mac - 7%

Linux - 3%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc: Мои задачи под вайном не крутятся. Да и к чему дискусия. Иксы штука сырая и корявая.

К слову сказать иксы работали уже тогда(1984), когда билли еще даже

не выпустил и первой версии своих виндов (1986) :))

Так что если иксы сырые то даже не знаю чего сказать про винду :)

Запустил сегодня, поюзал, не... Пойду обратно :)

Надо поменьше курить консоль, дорогой друг.

И включать побольше разнообразных продуктов в свой рацион,

а не гречку да гречку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо поменьше курить консоль, дорогой друг.

в корне не согласен! хотя vi так и не освоил ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, я понимаю, что ты аццкий линуксоид) Но сбавь обороты, ты таким навязыванием пингвинов достигнешь реакции, обратной желаемой)

ЗЫ Я сам пользователь Линукса, если что)

case0lc просто емаціонує ніпанятно чього(зазвичай свідчить про наявність комплексу неповноцінності), всі пости явно завишені по тону, всі відповіді явно пред"яви, тіпа "та хто ти такий, та ти ваще нічьо не знаєш" ;)

цікаво дізнатитись вік чілавега і його досвід в адмініструванні - так нічього особистого, просто для статистики...

Навіть і не знаю, в кого тут більше емоцій,,, Це ти разом з kmd всю дискусію почав. Подивись на дати постів.

Просто щоб не було "пред"яв", не потрібно тут всякі дурниці писати, бо дійсно виглядає, що ти цього не знаєш, Всі твої нападки на лінукс, мяко кажучи, не витриміють ніякої критики (хіба що повірю тільки про можливі проблеми з драйверами до твого ноута). Я відповів по твоїм пунктам.

Що стосується всяких комплексів... Спробуй знайди мої пости в темах про віндовс. А тут таке враження понабігали ображені користувачі віндовс XP і починають розказувати, як там комусь погано живеться. Хочете підтримати ще раз світового монополіста і платити постійно так званий "податок від мікрософт"?

PS Користуюсь лінукс, як десктопом вже кілька років. XP запускаю тільки як ігрову консоль, тому що відео маю старе. Буде новий комп - ніякого віндовса взагалі не треба буде, буду все працювати з wine.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть і не знаю, в кого тут більше емоцій,,, Це ти разом з kmd всю дискусію почав. Подивись на дати постів.

Просто щоб не було "пред"яв", не потрібно тут всякі дурниці писати, бо дійсно виглядає, що ти цього не знаєш, Всі твої нападки на лінукс, мяко кажучи, не витриміють ніякої критики (хіба що повірю тільки про можливі проблеми з драйверами до твого ноута). Я відповів по твоїм пунктам.

Що стосується всяких комплексів... Спробуй знайди мої пости в темах про віндовс. А тут таке враження понабігали ображені користувачі віндовс XP і починають розказувати, як там комусь погано живеться. Хочете підтримати ще раз світового монополіста і платити постійно так званий "податок від мікрософт"?

PS Користуюсь лінукс, як десктопом вже кілька років. XP запускаю тільки як ігрову консоль, тому що відео маю старе. Буде новий комп - ніякого віндовса взагалі не треба буде, буду все працювати з wine.

сьогодні емоцій вже поменшало :)

пишу не дурниці а ІМХО, поміть вирази типу на мою думку і так далі, це значна різниці у емоційній окрасі тексту, я не навязую а ділюся враженням, ти ж нав"язуєш - а це дратує,мої пости створені лише як показ мого досвіду, хтось може подумати, що в мене руки криві, насправді я просто лінивий :), і не хочу витрачати свій час на детальне вивчення лінукса(якого треба потратити значно більше ніж на вивчення вінди), можливо він того вартий, але це для любителів, коли виникає якась задача - мені потрібно її швидко вирішити, а не колупатись з пошуком рішення, і я використовую інструменти які добре знаю, і повір вінда по кількості софту виграє, юзати wine, хм... - нафіга тоді ставити лінукс, щоб потім юзати віндові проги під емулятором, який крім того не гарантує стабільної роботи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзати wine, хм... - нафіга тоді ставити лінукс, щоб потім юзати віндові проги під емулятором, який крім того не гарантує стабільної роботи ;)

Эх, не понять тебе тонкой души линуксоида, охреневающего от своей исключительности и превосходства над "виндузятниками" ;)

Вслушайся в эти слова - apt, wine, sudo... Музыка просто! :)

Сделать элементарную для Винды вещь через .опу - это ведь показатель всемогущества и богоизбранности! :D

Неужели, ты не понимаешь, что быть не таким, как все - это круто :D

Что самое смешное - пользователь работает с софтом, который практически одинаково выглядит и одинаково работает под разными системами, причём выполняет одни и те же функции. До одного места все визуальные оформления, кнопочки-бирюльки, 3D-десктопы и прочая ерунда, это всё никак не влияет на обработку файла в том же текстовом редакторе. Так какая нафиг разница, что там за ОС у тебя установлена, если ты видишь её название только при запуске и выключении компа? ;)

А если весь спор из-за того, что просто бесит слово "БСД", "Виндоуз", "Линукс" или "МакОС" - то это к специалистам бы обратиться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, я понимаю, что ты аццкий линуксоид) Но сбавь обороты, ты таким навязыванием пингвинов достигнешь реакции, обратной желаемой)

ЗЫ Я сам пользователь Линукса, если что)

А я прихильник відкритих систем. Чому всі при покупці ноута мають платити мікрософту 100$ за вісту, якщо вона не потрібна. Тому має бути вибір, а не так, як тут дехто пропонує посадити всіх на XP.

Я на Линь перешел из-за отсутствия вирусов. В процессе изучения мне понравилось это семейство ОС своей гибкостью и перспективами.

Из виндовских прог у меня только Radmin (ибо я ленивый, неохота в соседний дом ходить :) ) и игрушки.

Но ХРюшка реально проще для среднестатистического пользователя, и пока у нас "страна бесплатного фотошопа", пусть пользуются ею. Ну нет у людей чаще всего времени и желания проникатся философией свободы, равенства, GPL, им документы срочно набирать надо. 20 раз тыкнул кнопку "Далее", и у тебя есть и винда и офис, и комп пригоден к работе.

Да, ты скажешь, мол, в Линуксе офис "из коробки"...

Но у людей, даже никогда не работавшим за компьтером, на слуху-то понятия "Диск Це", "Диск Де", "Пуск - Программы", "Мои Документы", то есть определенный набор теоретических знаний о работе в винде гарантировано имеется

А если захотят, или жизнь заставит, то до пингвинов или БСДи, или чего-то там еще, люди сами дойдут, и миссионерить в этом направлении не стоит. Заинересованый человек сам вопросы задавать начнет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сделать элементарную для Винды вещь через .опу - это ведь показатель всемогущества и богоизбранности! :D

А как в винде ДВД диск с данными скопировать ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сделать элементарную для Винды вещь через .опу - это ведь показатель всемогущества и богоизбранности! :D

А как в винде ДВД диск с данными скопировать ?

Контрал+Це - Контрал+Ве :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как в винде ДВД диск с данными скопировать ?

ну, исо в никсах тоже не с пол-пинка делается, во всяком случае для новичка... в отличии от виндов, где это могет сделать любой, снабдившись соответствующим софтом конечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В убунте например это искаропки. жена каждый день нажимает 3 кнопки.

ничо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жена каждый день нажимает 3 кнопки.

В Убунте тоже работает Ctrl+Alt+Delete? :D

Не, там Ctrl+Alt+Backspace)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в консоли работает.

везде кроме прочего работает alt+printscreen+o :) или ctrl вместо алт не помню. но работает.

я же говорил про 3 последовательных нажатия на левую кнопку мышки :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...