Перейти до змісту

Літаки -- іграшкові і не дуже :)


Plum

Рекомендовані повідомлення

forum.modelka.com.ua

є розділ барахолка, можна підібрати, якщона нове грошей не вистачає. є розділ з магазинами. купляй, збирай, запускай, насолоджуйся )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

Порадьте де можна лак купити. Каркас планера повністю готовий, а от папером обтягнути не виходить, бо нормальний лак нітро найти не можу. Уже півроку крило лежить на шафі :(.

В дитинстві папіроску приклеював ПВА і водичкою побризкав - було достатньо, а зараз малому хочеться зробити так, щоб перший запуск не був останнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз крила, в основному, обклеюють оракалом... ця плівка вроді не дуже важка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum Гвинта знайшов??? В мене є такі які ставив на аеромобілі (це тішо з двигунами на керосині) можу подарувати декілька штук, але не гарантую, що потянуть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

з радістю прийму такий подарунок. Навіть якщо для першого літака гвинт від ДВЗ буде надто важкий, то він знайде місце в наступних саморобках :)

Напиши в приват або СМС на (050) 538-88-80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Гарненький:) Але такий би самому зробити ото було би кльово :rolleyes: Довго працювати самому прийшлось би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дружок є. Він сам своїх красавчиків клепав з різних деталей. Правда у нього деякі частини відкриті (видно частину двигуна наприклад). Але у нього все літає норм. Складав з запчастин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
НАРОД! Мечатаю купить верталет радиуправляемый, может у кого есть, скажите впечатления свои!!!!

В мене є 2! гелікоптера враження ОГОГОГО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

у кого есть авиамодели, или модели вертолетов, поделитесь опытом, и где что купить, бензин и так дальше.

Для самолета хочу запускать его с крыши дома (обычная девятина) так же и вертушку :) если это все реально подскажите, буду рад подсказкам или пишите в Аську

401-5-6-5-741

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у кого есть авиамодели, или модели вертолетов, поделитесь опытом, и где что купить, бензин и так дальше.

Для самолета хочу запускать его с крыши дома (обычная девятина) так же и вертушку :) если это все реально подскажите, буду рад подсказкам или пишите в Аську

401-5-6-5-741

http://www.hobbycenter.ru/index.php?logged_now=1 http://modelistam.com.ua/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт всім хто в цій темі :)

Зараз прохожу стадію шаленого захоплення авіамоделізмом. Почалось з іграшкового вертольотика купленого за 300 грн (на дистанційці - десь на 5-8 хв хватае акумів)... а потім захотілось зробити своє.

Почав з простішого - планерів. Роблю їх з потолочної плитки. Продаються в Новій лінії упаковками по 8 листів 50-50см. Товщина 3 мм - ріжется канцелярським ножем без проблем.. так само доводиться до потрібного профілю шкуркою :)

Самий перший свій планер зробив за 5 хв %)

NsXeS58UWI.jpg

розмах крил десь 30 см.

наступний зробив вже з профільним клеєним крилом розмах крил 47 см

сьогодні пробував запускати з 7 поверху. Пролетів 80 метрів (невідцентрований) і акуратно приземлився (пощастило!) на траву.

DRfe2NTkG2.jpg6UWepz5rqr.jpg

радий був би познайомитись з однодумцями - перейняти трохи досвіду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Вот СУ-27

Думаю любителем авиамоделизма будет очень интересно ну и другие тоже не проходите мимо.

Кому вдруг надоест смотреть вот видео на тытрубко смотреть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Питання до тих, хто захоплюється авіамоделізмом (складанням своїх моделей з окремих частин)

Цей ось магазин

http://www.parkflyer.ru/27422/product/9041/ (для прикладу - погляньте на ціну цієї апаратури, дешевше я не знаходив в інтернеті)

з досить непоганими цінами комусь знайомий? (На рахунок надійності - моєму знайомому із Росії вже кілька посилок звідти приїхало)

Єдине що мені не подобається - вартість доставки в Україну

За 2 кг - 1400 рублів (російських) в Україну. (За 3кг - 1800 рублів).

Якщо хтось зацікавиться - пишіть в приват, раптом домовимся за поділ вартості доставки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так дивно.. я не знайшов можливості відредагувати власне повідомлення. Не дозволяється, хіба, його редагувати два рази?

власне сьогодні на тому сайті поміняли ціни на доставку.

Щоб не виглядати тим, хто дає неправдиву інформацію, на всяк випадок дам правдиву:

вага,гр рублі гривні(курс рубля 0.27)

250 180 48,6

750 469 126,63

1000 625 168,75

2000 1192 321,84

4000 1766 476,82

вибачайте, якщо це явний флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На днях пробував з товаришем свої сили авіамоделізмі: побудували два літака з електромотором.

Ось звіт про те, що вийшло:

http://gadget-mechanic.narod.ru/samolet/

(на рос. мові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_index.asp - китайський магазин. доставка не дорога, досить дешево.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, де можна в Луцьку облітати 1.5 кг літака? На шкільному стадіоні 24 школи - страшно. Там діти, коляски... і страшно просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поле на панський ліс.

лінії елекропередач далеченько, наводок не буде. до села теж достатньо далеко. можна навіть знайти кусок дороги придатний для посадки.

або спробувати в парку ім. Фотакому. правда до жилих будинків занадто близько.

а чим поле де крошумберт погане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за поле біля кромшуберт якось навіть не подумалось... дякую, треба зараз сходити глянути.

А от поле на панський ліс це де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терпіння зробити нормальний літак в мене не вистачило. (для потужного мотора надто велика відповідальність повинна бути у виготовленні) Тому за два дня зробив планер :)

4АА акумулятора, три сервомашинки TG9e, шестиканальний приймач і передавач 2.4ГГц, потолочна плитка і плінтус, та трохи скотчу, і ось що вийшло:

Відео:

На фотографіях планер до першого аварійного запуску, ремонт крил після першого запуску, планер до другого запуску, і ... результат аварії :)

недостатність досвіду і терпіння все ж дає свої мінуси. Але враження навіть від такого короткого пілотування сильні :)

post-5317-1279456079,21_thumb.jpg

post-5317-1279456081,95_thumb.jpg

post-5317-1279456083,84_thumb.jpg

post-5317-1279456085,69_thumb.jpg

post-5317-1279456090,53_thumb.jpg

post-5317-1279456092,71_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клас )))

де літав?

є симулятор польотів. можу залити на флешку. потренуєшся трохи там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...