Перейти до змісту

Робота torrent


Рекомендовані повідомлення

Можливо це питання вже обговорювалось на форумі, але пошук позитивних результатів не дав. А так як надія в світле майбутнє вмирає останньою, то вирішив задати наступне запитання:

Чи можу я користуватись торентами (зокрема torrents.ru), якщо у мене інтернет від ДатаГруп по технології АДСЛ, і ІР-адреса - сіра (тобто знаходжусь за NAT - я так думаю)?

Опишу проблему, яка виникла у мене: Качаю я без проблем, жодних обмежень немає. А ось на віддачу працювати не хоче. Використовую BitTorrent. На сайті torrents.ru пишуть, що якщо я знаходжусь за NAT, то віддавати не зможу, так як маршрутизатор провайдера закрив усі порти, та й взагалі мене зовнішній світ не бачить через сірість айпішки. Така ситуація шкодить рейтингу на торенті (з усіма виникаючими наслідками). :(

Та й не віриться чомусь, що Фотаком обмежує своїх користувачів у сервісі. Хіба що сама технологія NAT не дає альтернативи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
Я качаю Оперою. Отримати хоть байт від m-torrenta не вдалося.

У мене якраз все навпаки. Качаю я без проблем, а ось віддавати не можу. Я уже думав спробувати іншу програму. На вихідні спробую, скористаюсь твоєю порадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене АДСЛ і сіра ІР. Качаю/віддаю без проблем. Користуюсь µTorrent.

Можливо в тебе не роздається через те, що качаєш не рейтингові торренти, і вони нікому не потрібні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе на роутері порт відкритий?

Бо в мене, для прикладу, на роутері відкритий порт і той же порт прописаний у торрент -клієнті статичним.

На роутері це у розділі "Віртуал сервер" чи щось подібне, (залежно від роутера).

або тут (той же торрентс.ру - стаття. Можливо там щось почерпнеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мну АДСЛ, прописал в роутере Port Forvarding с определенными правилами - качает и отдает. Правда отдает значительно медленнее и не всегда. uTorrent.

Правда зеленый значек в трее клиента никогда не горит, но это не страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

за натом, нічого не прописую, приймаю і віддаю нормально і "Правда зеленый значек в трее клиента никогда не горит, но это не страшно" (с) di

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Завтра буду пробувати міняти налаштування роутера.

D@ve, яка у тебе максимальна швидкість і яка швидкість на віддачу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

512/512

Значок в треї завжди зелений. Так як машинка ніколи не вимикаєтсья, то практично постійно віддача на 100% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"проблемы" с НАТом тянутся ещё еМула

("проблемы" в кавычках потому что ето не проблемы, а неудобства)

в еМуле пользователи за НАТ получали ЛоуИд

ето не значит что их в чем то ущемляют

ето значит что 2 пользователя с ЛоуИд несмогут "общатся" качать\отдавать друг у друга

тогда как пользователь с ЛоуИд прекрасно отдаёт\качает у пользователя у которого ХиИд

тоесть находясь за НАТ вы просто неможете обмениватся данными в такими же как вы, сидящими за НАТ

ето слегка уменьшает количетво "поступных пользователей"

тоже самое касается и торентов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В мене колись також так було, качалось але дуже мало відавалось

зараз в мене власний Айпі і все нормально

правда на українському торренті віддачі майже немае , навіть хітових фільмів 

і значки червоніють, особливо коли немає скачки а іде тілки віддача, як з цим боротись я незнаю,  просто перегружаю торент

но тепер довірюсь difoto & serega  і буду думати що це не страшно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж качаю переважно з торрентів. Качається переважно нормально, а от віддається значно повільніше. Тому, коли треба відновити рейтинг - просто створюю власні роздачі на торрентс.ру :) так значно вигідніше, бо відданий таким чином трафік множиться на 2

Також існує багато способів обману торрент трекерів. Від модифікованих клієнтів до роздачі торрентів по локалці :)

Є спобоби скачувати з торрентів так, щоб це не відображалось в статистиці на трекері. Як це зробити - не важко додуматись, якщо знаєш принципи роботи торрентів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є ще безрейтингові торенти з яких можна качати не роздаючи :)

Такими я і користуюся, бо нема можливості роздавати, трафік обмежений, а брати безлімітку з меншою швидкість не хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, так, але такі трекери переважно закордонні (принаймні я не знаю жодного досить великого СНДшного).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще можна качати з http://thepiratebay.org/

На рахунок рейтингу торрентс.ру, краще створити один аккаунт на двох-трьох людей і рейтинг бистріше додається і качається без проблем)

Кажу з власного досвіду... я нічого не роздаю, через ліміт... (в друга (ОГО інтернет) все стоїть на роздачах) через, що я можу качати все без проблем)

І значок в мене переважно жовтий, рідко буває зелений, (навіть дуже рідко), і інколи буває червоний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, можливо не доречно у цій темі запитувати, но все ж таки....

у Тебе на роздачі стоть фільм "Любовь-Морковь"

може маєш "Любовь-Морковь 2" :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...