Перейти до змісту

Робота torrent


Рекомендовані повідомлення

Fortera

tfile.ru - ти впевнений??? ось прочитай!!

Там можна без проблем качати і без рейтингу :P Особисто я вже багато чого звідти стянув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

з файлу розміром наприклад 1,4 гб я віддаю максимум 15 мб, а іноді і менше, то якби рахувався рейтинг мене б забанили, але не закривають, бо я там навіть не реєструвався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, жадный ты ;)

У меня вот сейчас (ДМ) рейтинг на каком-то безрейтинговом торренте получился равным 5.355 (и растёт постоянно) :) 77 Мбайт - 415 Мбайт :)

А на УкрТелекоме (без выделенного IP) с какой скоростью обычно идёт раздача?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на УкрТелекоме (без выделенного IP) с какой скоростью обычно идёт раздача?

На телекомі все в порядку , якщо торент популярний ,то і роздача на всю катушку.

наприклад на nnm-club.info в мене можна викачати 1 тб ;) , но з лютого вони переходять на платну основу , і бльше всього трекеру буде кірдик :huh: .на торент ру , тоже рейтинг великий 2.5, просто в мене компютер зовсім не виключається ;) , і стоїть багато дійсно цікавих торентів на роздачу. ;)( диковий простір дозволяє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на УкрТелекоме (без выделенного IP) с какой скоростью обычно идёт раздача?

наприклад на nnm-club.info в мене можна викачати 1 тб

повторюсь

nnm нам "не друзi"

они начинали с тырения чужих линков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

они начинали с тырения чужих линков

И что из этого?? :)

Мне, например, всё равно, откуда качать то, что меня интересует :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на УкрТелекоме (без выделенного IP) с какой скоростью обычно идёт раздача?

Шо значить без виділеного ІР?

Всі телекомівськи АДСЛьщики мають білу ІРшку, єднине що вона міняється після реконекта, але торрентам до цього діла немає, нова ІРшка просто анонсується на трекері і все.

Так шо аплоад по максимуму, ну і значок завжди зелений (при умові правильного налаштування роутерів і тд)

ЗІ. щоб не думати за обмеження в клієнті, розклади і тд налаштував шейпер, автоматично обмежує максимальну швидкість закачки торрента та іншого невідомого трафіку до 5 Мбіт/сек а аплоад до 700 Кбіт/сек

status_rrd_graph_img.php.png

post-791-1230335687.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійна IP-адреса надається за заявою користувача. Для тарифних планів ОГО!–256+ – ОГО!–8 виділення постійної IP-адреси не передбачено.

Постоянный IP и "белый" IP - это одно и то же?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІР адреса біла тоді коли видна з інета, в випадку з телекомом ми маємо динамічну білу ІР адресу.

А там ідеться про надання ПОСТІЙНОЇ білої ІРшки.

Впринципі потреби в постійній ІРшці немає, її відсутність компенсує dyndns

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

они начинали с тырения чужих линков

И что из этого?? :)

Мне, например, всё равно, откуда качать то, что меня интересует :)

ничо из этого

кто-то старается добывает_пабы\платит_за_хостинг\заливает_на_рапиду

а байцы потырили линки с "всяких мест" выложили у себя не сайте и положиди(читай убили) источники

и кому от этого лучше, окромя гламурных ребят с ннм.ру которые "ой каик молодцы и кисульки"

p.s. вот вам итог на однм из сайтов

Проект закрыт.

Всем, кто платил за доступ к форуму, просьба связаться со мной по email и сообщить реквизиты для возврата денег. Средства будут возвращены вам в полном объеме.

Причин закрытия много, основные: устал морально и финансово.

Если у кого-то есть желание купить проект (оба форума + эпико), то цена вопроса - 10К евро.

а жаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. вот вам итог на однм из сайтов
Проект закрыт.

Всем, кто платил за доступ к форуму, просьба связаться со мной по email и сообщить реквизиты для возврата денег. Средства будут возвращены вам в полном объеме.

Причин закрытия много, основные: устал морально и финансово.

Если у кого-то есть желание купить проект (оба форума + эпико), то цена вопроса - 10К евро.

а жаль :(

"если нет никакой разницы - зачем платить больше????" - і це не то що моя думка - це закон статистики, рано чи пізно усі проекти які платно надають послуги і мають конкурентів з тим самим продуктом, але умовно бесплатно, вимруть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а ти не читай ті правила tfile.ru. Просто, вибирай фільм, що сподобався, не реєструйся, а просто качай. Дива ще бувають. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті, я роздаю... :) Після того, як прописав окремий порт для торента в налаштуваннях роутера.

Хм, швидкість розподіляється між висхідним і низхідним потоками. І їх сума не перевищує моєї максимальної 384 кБ/с. Цікаво. Я думав, що ці потоки будуть незалежні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там давно свій рейтинг тримаю. Власне, як і на будь-якому іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого роду обмінник для Укртелекомівських користувачів..

круто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зараз глянути список пірів в клієнті на самих популярних роздачах навіть російських трекерів... 60% телекомівці

вот для прикладу виклав на мегашару всі сезони сімпсонів

post-791-1230510480.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

У мене та сама проблема, нічого не можу роздавати. Хоча в роутері, і в клієнті той самий порт прописаний. Яка може бути проблема? Користувач ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ДГ то ІР у тебе сіра, так що великої користі з прокидання портів не буде, але навіть у такому випадку роздача відбуватиметься.

Як варіант файл, який ти качаєш, не є актуальним і ніхто крім тебе його не качає, а значить тобі немає кому його віддавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slonenok, актуальність роздачі дійсно має важливу роль. Навіть якщо є бажаючі скачати файл, який ти роздаєш, але при цьому роздаючих величезна кількість (більше 100), то у тебе роздача може не піти.

Спробуй роздати файл, де качаючих більше, ніж роздаючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж порти не прокинуті на роботі. В торенті світиться червоненький кружечок і нічого, умудрявся створювати роздачі та роздавати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все там нормально, все раздается,

только 2 клинета что за НАТом не могут роздавать друг-другу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...