Перейти до змісту

Віра в себе


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

В момент смерти человек думает о том,о чем думал всю жизнь,но времени хватает лишь на сожаление о том,что он не о том думал и не тем занимался.

місьє вмирали? скільки раз?

миллионы!как и Вы,сударь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

zaHARE Віриш в переселення душ? Цікаво, цікаво... Ще й щось пам'ятаєш?

В момент смерти человек думает о том,о чем думал всю жизнь,но времени хватает лишь на сожаление о том,что он не о том думал и не тем занимался.

Може ще щось інформативне з минулих життів повідаєш? Бо в мене, старенької, склероз-ані біса не пам'ятаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, порекомендуй літературу будь ласка. в ПМ

Я не zaHARE, але дозволю собі також порекомендувати: отож Николай Рерих, Елена Рерих - Агни Йога(3 частини) та Эммануэля Сведенборг - Жизнь после жизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ека занісло-та в яку даль, а починалось то так скучно ;)

Взагалі існує досить розповсюджена теорія:

Після смерті душа не відразу перероджується, а проходить процес ментальної прочистки(тіпа Чистилище), в цей період вона переживає всі яскраві моменти свого життя, відповідно й по балансу, якщо людина багато страждала або було багато негативних емоцій, отримуєм 100% ад. Доречі на цю теорію фільм зняли цікавий "Коматозники", там не зовсім так прямо, але дуже подібно.

До цього ж розряду можна пригадати адаптований Кастанедою шаманський "перепросмотр", коли фактично людина імітує процес чистилища, зараз ця техніка доречі дуже популярна, люди спеціально майструють собі бокси для перепросмотра, ідея там також дуже цікава: існує Орел, який пожирає душу після смерті,практикуючи перепросмотр ти створюєш собі ментального дубля, якого й хаває ця тварюка замість тебе реального, тобто отримується толі безсмертя, толі можливість згадати себе в наступному житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, порекомендуй літературу будь ласка. в ПМ

в загальних рисах ОТУТ

більш детально скину в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ще щось інформативне з минулих життів повідаєш? Бо в мене, старенької, склероз-ані біса не пам'ятаю!

ось ТУТ пояснення твого і мого склерозу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про що тут розмова, навідь читати не хочу, знов перетираєте докази, є Бог чи немає, напевно. Докази давайте.

А поки нам не ясно, є, він чи нема, то тупо на це надіятись, я так вважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, порекомендуй літературу будь ласка. в ПМ

в загальних рисах ОТУТ

більш детально скину в ПМ

Выдержка из указанного источника:

Разбойники решили, что Джада Бхарата очень похож на полу человека, а значит, его вполне можно принести в жертву. Возликовав, они связали его и привели в храм богини Кали.

Усадив сына брахмана перед изваянием богини, они уже было занесли над ним меч, как вдруг сама богиня Кали, возмущенная таким обращение с чистым преданным Господа, вышла из своей статуи и тем же самым мечом отрубила головы всем разбойникам.

Мда... В Библии свои сказки, а здесь - свои... Больше no comments... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Застосування на практиці - чим частіше ти досягаєш запланованого тим сильніша стає твоя віра у себе, ще можна віру у себе поєднати із мужністю, коли ти робиш те чого боїшся у тебе росте самооцінка, упевненість в собі та віра у себе. Ну а взагалі що таке віра у себе? Як на мене це віра у те, що ти зможеш досягнути того, чого ти хочеш. А віра, як відомо, розвивається багатократним повторюванням чогось, навіть якщо це не є правдою, і ти це будеш часто повторювати (тобі будуть повторювати) ти у це повіриш. Є деякі техніки для цього, типу афірмацій, самонавіяння, молитви, творчої візуалізації і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Навіяно висловлюванням багатьох людей в цій гілці.

Власне тема - "Віра в себе".

Багато з тих хто засуджують або неоднозначно сприймають віру в Бога, як свій аргумент , говорять що потрібно вірити в себе, свої сили і все в тебе вийде.

Так вважають не лише ті хто "сасуджують або неоднозначно сприймають віру в Бога", так вважають і ті, хто вірить у Вищу силу (будь то Ієсус, Будда, Аллах тощо) Бог пізнається черех творіння своє, а ми і є творіння Божі, тото для то щоб виконати одну з найважливіших заповідей майже усіх релігій: "Полюби ближнього свого як самого себе" потрібно спочатку полюбити себе, але не гордівливою любов"ю. А це поняття в себе включає віра у свої сили і все що було перераховано. А коли ми себе любимо, то що ми для себе тільки не зробимо: і заставимо зарядку з ранку робити і душ холодний прийняти і самовдосконаленням зайнятись. А таке любляче відношення до себе дасть плоди, і здоров*я і успіхи на роботі і решта земних благ що витікають з такої любові (пардон с коммуникатора пишу апостроф не работает ^_^ )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я люблю себе, свою кохану, батьків, друзів, націю, мову, тваринок, комашок, дерева і шибеницю - на якій хотів би бачити всіх тих хто так настирливо старається доказати тобі що ти Повинен вірити в бога і жити за його законами.

З повагою до віруючих, віруючий в себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Е-е-ем-м-м той-во, соромно признати, я якби теж відаю перевагу "вірі в себе" а от батькам сказати неможу бо соромно признати що немогли вони мене виховати духовно да і не хочеться просто їх розчаровувати у собі, а вони у мене релігійні люди...

По даній темі скажу, ТС по суті задав питання(яке вже звучало на борді) типу вірите Ви в Бога чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Вера в себя это когда у тебя что то получается, а ты почему то думаешь что причина этого это ты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...