Перейти до змісту

Westgame.org Cs 1.6 Servers


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Мені дали бан перманетний за мат, хочь я його не казав забанив фрост хто може допожіть будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене Intro як прикалював, так і прикалює!!! :lol: Бігаю бухой на сервері, гоцаю собі, не іде гра 1-5 стат, видали мені лєвака, я в чат мат "PIZDA" він мене бан, тіпа причина "МАТ", але чомусь на скільки часу був бан не писало, я заходжу на сайтех в банлист, дивлюсь а пище що бан за "WH" і назавжди! <_< Ой мені якось не за бан прикольно, а за те як оформляютсья бани, тяп-ляп, какнібуть, поскольку я грав не під своїм ніком і він хз хто це - дав перманент і фсьо! :lol: ЖЕСТОКО мочиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=))) еслі ти був під ніком "27" то да, ізвіняй , хотів вхшніка забанити , не туда нажав,розбанять))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дали бан перманетний за мат, хочь я його не казав забанив фрост хто може допожіть будь-ласка
я просто нету кнопку нажав а забанити тебе хтыв за вх...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, ну нах!.. Вот ето мочать, нуну. Лан, я навіть нічого казати не буду, ібо ІМХО, щось почни доказувати лишня нервотрьопка! Всерівно сервер став схожий на лайно з одними чітерами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто мочіть???? тобі ЯСНО сказали чього , шо ,де і коли. і обшяйся нормально, не кенти твої тут з тобою говорять.

З.І я б після твоїх коментів тебе в перманенті і оставив би, нам на серваку такі геймери нетреба, ми і без такіх "мочім" тут.

З.З.І кста і писати треба на вг форумі , ато есліб не дали ссилку на месадж то ніхто би про твої жалоби і невзнав, просто би розбанили і все..а так .... ми мочім ....но вже без тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, но на вестгеймі з'явилися такі адміни, які не банять чітерів. Можливо право банити роздали не тім? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот на счет читеров не уверен.. но людей вечно "ноющий" о том что везде читеры значительно прибавилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто десь 4-5 днів назад наблюдав таку ситуацію, коли 2оє бігали і точно валили через стени. Адмін в той час був онлайн. Валили не мене, я взагалі був спектром, так що я думаю я більш-менш об'єктивно оцінив ситуацію.

Хоча це може поодинокі випадкі, але все ж такі слід задуматися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде яке вх я ваще на зажимі іноді стряляю куда попало мало які випадкі бувають=(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да............ як ти наблюдав якшо в тебе 3 смерті було, лан піду на інший серв з "паном" адміном не поспориш=(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є така штука як admin freelook і я перше в спектах посидів раунда 3 а потім ше 3 раунда на мясо кідався шоб далі за тобою втикати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

какой адрес на вест гейме, на старий немогу зайти =(

сервер еще работает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже вже стільки часу пробую найти по ір сервера деатматч і не один не шукає.. таке враження що їх вже взагалі немає... що за фігня :huh: ??? я контру по сети полабати хочу а тут сервера не находить... :( Поможіть якщо можете..... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Я тоже вже стільки часу пробую найти по ір сервера деатматч і не один не шукає.. таке враження що їх вже взагалі немає... що за фігня :huh: ??? я контру по сети полабати хочу а тут сервера не находить... :( Поможіть якщо можете..... :rolleyes:

Ну підскажіть в чому проблема :( боя вже даже незнаю чого воно їх не шукає..... раніше ж шукало... :0068::sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...