Перейти до змісту

Westgame.org Cs 1.6 Servers


silia

Рекомендовані повідомлення

Знаєш як не странно да. я зі стімом на другій день гри на 15-ому на акрополі 61\15, на піраткі я такого ніколи не зроблю!

аж праслізілса =)))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь

нема разніци стім, чи піратка, в плані геймплею ...

я купив стім шоб грати з друзями поза Луцьком і Україною . ..

а так часто захожу в нео і граю там з обичного кс 1.6 =) ностім

+

стім трохи глючніший і для нього треба покручє тачку ... так шо це ше спірне питання на чьому лучше грати =) на піратці чи на стімі ...

маю на увазі компи "не пєрвой свєжесті" ....

Да в декого вони ще залишились ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аахахах ) про стім скажу шо це жалке подобіє ку3 , но в майбутнёму (а я хотів би дуже шоб цёго не було) прийдеться грати в стім

це я даю мега продуманий ответ на мега продумані пости натовца

фе аж хочеться форум з ізбранного убрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені це починає набридати, інтро що я сказав не так? піратка краща за стім? я сто раз казав, не подобається 15й не грайте, стім не подобається не юзайте, не подобається проста гра- задрачуйте!! якщо моя думка не сходиться з іншою, це не означає що мене нада апсірать(це все кажу виключно інтро)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 натовец, я абсолютно немогу понять нах ти в кожен пост вставляеш пр 15 сервак , а по друге , те шо тобі це почінає набридати , то пффффффффффф насмешив, + ніхто тебе "неапсирав" а то шо пишеш ісключітельно мені - пасіба, но хода твоїх мислей во всех постав не улавлюю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставляю бо в кожному посту(інших, не твому) є намьок що 15й це поганий сєрв, наприклад:

Ты думаешь что у игроков vb15 Есть Стим ? ) ,у людей которые играют со стимом забили Большой ____ на сервер =)
те шо тобі це почінає набридати , то пффффффффффф насмешив, + ніхто тебе "неапсирав

наприклад:

ухаха

Натовца в одміни!

да тут скритий текст глубокого уваженія

а то шо пишеш ісключітельно мені - пасіба

на здоров"я

но хода твоїх мислей во всех постав не улавлюю

якшо спочатку не уловив, вже пізно улавлювать,

* в тему - я на 15 неіграю, слава богу рівень не той

я дуже радий за твій рівень гри... і ще я дуже радий за тебе що ти забив на 15й і тепер не будеш розказувать як він лагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що вам стім не подобається я хз. На стімі до речі за кордоном проводяться всі престижні онлайн і лан турніри і ніхто там не скаржиться... а нон-стім взагалі хз як виник - напевно в Росії, де не хотіли купляти ліцензію, як завжди ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що вам стім не подобається я хз. На стімі до речі за кордоном проводяться всі престижні онлайн і лан турніри і ніхто там не скаржиться... а нон-стім взагалі хз як виник - напевно в Росії, де не хотіли купляти ліцензію, як завжди ...

та ну Слейт, яке не подобаеться? це був жесткач такій як же і в сравненіі нон стіма, я на стімі в калбаси гоцав,в начале шо ку3 ,а потім привик, норм авп карти кстате (шось там нюк:)) але речь не о том , а я о том це всё равно як сравнювати кс з сорсом і пиво з соком... нон стім зе бест , ну по крайней мере фотакомовцам і так хватае норм серваків там де нон стім , а на УТ з цим дещо трабли...

ну мені пока на фотакоме і нон-стіма хватає , думаю стім взяти тікі ізза того шоб хлтв мона було дивитись;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтро , нафіга тоді купляти Стім заради хлтв??, якщо вже давно вийшов патч №36 з 48 протоколом. Створи собі другу контру , постав цей патч да і все.

http://counter-strike.cn.ua/DreamHC/Downlo...protocol_48.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тільки хотів це написати :)

Інтро, але не став цей патч на свій КС, бо тоді не зможеш грати на серверах зі старим протоколом.

Скопіруй ще 1 КС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що ви тут пишете про стім ет навіть читать смішно )))

Таке враженя що стім і нонстім це різні ігри :lol:

Різниця заключається в тому що стім це кантра якою її зробили разраби а нонстім ламана і місцями каряво версія гри, воть і все :)

Да на слабкіх тачках може бути що стім версія буде жерти біше ресурсів але це лікується 3ма кліками мишкою.

Зато перевагі стіма набагато більші за його недолікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто дехто, не маючи стіму ^_^ вважає ссвоє мненіє мегазначімим і неоспорімим просто =)

а так да, рєчь ніачьом :)

да і то шо в стімі акаунт .. і приват послати можна любому другу, чи спитати там шось, анонси всякі, аватарки, які навіть при зміні ніку остаються і зразу знаєш хто це .... це так .. мєлочі жизні =)

З.І.

як добре шо на ностім такого нема ;)

а то певно в нєкоторих, піднімаючи рівень гри рука не сприймає кнопки крім "W A S D" ну і 2х на мишці :lol:

2 Intro

це те саме, шо якби ти купив Ссанг йонг (машина така) і казав, а та це той самий Прадо (Ленд Крузер) тікі пачті халява, і разніци нікакой =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть стим.После обновления до 48 протокола перешел на No steam , и лично мне,Как-то пофиг Стим или нет

Steam - для меня как пропуской билет на Европейские сервера. От него лутше играть не станеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сейм щіт

тікі для цього я його і купив =)

а я як не вмів грати =) так і не вмію =) і мені шо на стімі, шо на піратці, шо в квейк =) пофіг =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви забагато хвалите Стім. В мене така сама ф-ня як і в m1sk'a: купив Стім, грав на ньому до часу, коли вийшов цей злосний 48-ий патч. (протокол). І повністю як перейшов на ноу-стім, так і далі там граю. А різниці взагалі ніякої. Всякі френди.. та в мене там паро чоловік (тих, хто грають на УТ).

А ви так розказали Інтро про Стім, що аж мені захотілося його ще раз купити :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в геймлеї різниця а в доп можливостях самого стіму (античіт, комюніті, клауд, ітд ітп)

ЗІ Попереходив на піраткі лише той народ що грає на піратських серваках, всі решта 48м протоколом задоволені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, але це не для всіх грає якусь роль. В мене, наприклад, Стім весь час запущений :), але граю на ноустімі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...