Перейти до змісту

Westgame.org Cs 1.6 Servers


silia

Рекомендовані повідомлення

конструктивно... <_<

але я грубо говоря на цьому і наголосив!

імхо і до ВГ добереться ця неадекватність ...

якшо вчасно цім не зайнятись ... буде біда ...

тоєсть єслі вже довели до такого ... так вот тепер і так сказать, приймайте плоди =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь

2 JIy4wuu gpyr

Сейчас твоя позиция больше напоминает защиту "своего болота", если можна так выразиться. Да, я считаю что админ это не развлечение и не привелегия, а тупо РАБОТА, извини если у нас здесь мнения не совпадают. А про недостатки сервера я писал не для одного тебя, так как эту тему читают другие люди. Мы можем вступать в полемику и дискутировать долго, пока кто-то окончательно не устанет от этого разговора ниочём. Мне поставили вопрос, я на него ответил, руководствуясь тем что думаю я, а уже считаться или нет с моим мнением - решать тебе. Я повторюсь - против тебя лично ничего не имею, но внимание серверу уделять можна было бы почаще со стороны Vbios.com. Извини, но больше я к разговору с тобой на эту тему возвращатся не хочу, потому как не ты меня, не я тебя не переубедим, а так, о жизни, о пользе пива - всегда пожалуйста =)

З.Ы.

а демки писать и звать админов не ленился только Раниеэль

но помимо Андрея, насколько я знаю, на 15-м есть админ права у Tayson. Против Саши ничё какбе тоже не имею, но его демки где?) Кроме того, Раниель уже давно забил на 15-й сервер, а если и появляеться там то происходит это пускай даже два раза в год. Да и вообще мне не понятна политика Vbios`a - ну хочет тот же Sj админ права, виснет на том 15-м сутками, так почему не дать ему эти админправа? Я могу ошибаться, но 50% в теме о 15-м сервере на Vbios.com о просьбах частого посещения админами упомянутого выше сервера. А тут на сервере есть люди которые ХОТЯТ ПОМОЧЬ серверу, и Vbios ещё упрашивать нужно...Не будет справляться - админку всегда забрать можно, не будет получаться - можна ведь помочь, подсказать...Ай, зачем я розпинаюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"а демки писать и звать админов не ленился только Раниеэль"

Скока дэмок уже натовец написал? помоему лучшую кандидатуры чем он сложно найти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демка - найкращий спосіб!..+1

Щодо сервака: з чого весь гомот?.. нехай люди вибирають самі де їм гамать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю kmz ти перестарався. Я ше не доріс до того віку шоб пробувать адміном буть і вобше я ЕМОціональний дуже... Короче скажу так. Моя думка про 15-й на данний момент. Клас появився Стім, пінг малой, корчое бомба без лагов майже, пінг 0-40 :D , аватара свететцо :P ше дуже удобно відеть адмінов і простих плеєеров зі стімами. Удобно ппц і класно ) Спс всем хто помагал ставеть 48 протокол!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію в чому проблема з адмінами =)

дати той самий всіми улюблений випробувальний термін там на тиждень 2...

справляється маладєц .... нє, то забрати права та й всі діла =)

є ж куча бажаючих, які реально тратять на гру багато часу... в чьом праблєма ? а хну да ... дають тікі знакомим, сватам, братам і тд ... які раз в рік заходять .. це ота наша ментальність така .... так всюди =) я вже навіть звик до такого безвладдя у всіх ешалонах =) будь то верховна рада чи йакись там 15й Луцький сервак =)

З.І.

зі стіму зашов вчора ... пінг на луцькому ~60

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато вереску з нічого!!!пропоную в Вг ввести Авп карти)

буде як я в нео опаду так через пару дней і буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію в чому проблема з адмінами =)

дати той самий всіми улюблений випробувальний термін там на тиждень 2...

справляється маладєц .... нє, то забрати права та й всі діла =)

є ж куча бажаючих, які реально тратять на гру багато часу... в чьом праблєма ? а хну да ... дають тікі знакомим, сватам, братам і тд ... які раз в рік заходять .. це ота наша ментальність така .... так всюди =) я вже навіть звик до такого безвладдя у всіх ешалонах =) будь то верховна рада чи йакись там 15й Луцький сервак =)

З.І.

зі стіму зашов вчора ... пінг на луцькому ~60

Вод ссилочка чітай - http://vbios.com/showtopic.php?tid/22037/ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, а я помоему вже кожному админу про це говорив шо треба зделать Arena Server , а не бегать 2-2 Даст2,нюк,инферно и тд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты думаешь что у игроков vb15 Есть Стим ? ) :D ,у людей которые играют со стимом забили Большой ____ на сервер =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты думаешь что у игроков vb15 Есть Стим ? ) :D ,у людей которые играют со стимом забили Большой ____ на сервер =)

народу хватає зі стімом, не нравиться не грайте, хулє апсірать????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты думаешь что у игроков vb15 Есть Стим ? ) :D ,у людей которые играют со стимом забили Большой ____ на сервер =)

вот якби ти зі стіму зайшов =) і глянув, подібного роду постів би не було =)

а так =)

Епік Фейл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі стімом лутше іграти став?

Знаєш як не странно да. я зі стімом на другій день гри на 15-ому на акрополі 61\15, на піраткі я такого ніколи не зроблю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...