Перейти до змісту

Westgame.org Cs 1.6 Servers


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь

silia я просто грав, мені інтро щось, написав а потім бан дав я тупо патеряний за шо дали :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ващето 3

eXc#papa/Spartaque play westgame.org/INtro pla BRON 3 days

як інформативно.

готовий знову слухать лекцію що я тебе не панімаю ход тваїх мислєй натавєц, і тд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eXc#papa/Spartaque play

Розбанив

Для того щоб вам дали чітку інформацію (окрім тієї яку адмін вказує коли банить у розділі REASON) будь-ласка, вкажіть нік який забанили, дату і час, карту та адміна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як інформативно.

ну звиняйте, телепати у відпусці :)

не вказавши нік гравця, або ІР, або ще хоч якусь інфу про те хто кого де і коли я не міг дати біш інформативну і розгорнуту відповідь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно роблять .... а то ше годік і без матів вже говорити не зможете =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там ІР укртелекома а їх банити на довгый час практично без толку так як зміна ІР користувачем займає пару хвилин

Тут або банити весь телеком одразу або просто банити постійно порушника після кожного релогіна (не важливо на якій термін)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Волин

30 днів це вже злобних сапожніків. А про чіти - сіля правильно сказав. 90% всього зла направялється на наші сервери з укртелекому, а смислу банити їх на довше немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ващето 3

як інформативно.

готовий знову слухать лекцію що я тебе не панімаю ход тваїх мислєй натавєц, і тд

ну раз готов, значит поехали: тут вияснялось за шо я дав бан кобану, если ти не замітив, тут 2 лиця фігурірує , це я , і - кобан, і він наверно зі своїм зверненням звертався до людей непосредственно причетних до вг серваків, тоесть не до тебе , це питання ми вже з ним вирішили , так шо конфлікт якби ісчерпан

З.І як це ти не добавив "а чьо ви на 15вбіос гоните?" ??? :jeer::jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І як це ти не добавив "а чьо ви на 15вбіос гоните?" ??? :jeer::jeer:

думаєш я піду на провакацію? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

07-03-09 Supreme Playa westgame.org/tiger ZAJRUI ROT ! 600 minutes

аписняю ситуацию, играют на ВГ такие Вест Сайд ганстеры (:ДДДД) не раз хамили в мою сторону а именно Ganster (:ДДДД) + обвинял в читерстве что является клеветой, сегодня стебанул одного из этих представителей западного побережья (:ДДД) без оскорблений (кстате он отвечал матами), простой стеб аля ты шо поляк)

заходит бравый тимуровец тайгер и вотЪ

(Counter-Terrorist) westgame.org/tiger : xxx do te6e xtosb myr4itb ?

W.S | -=xXx=- : ara

(Counter-Terrorist) westgame.org/tiger : xto?

(Counter-Terrorist) W.S | -=xXx=- : ara ( ага ага :Д)

(Counter-Terrorist) W.S | -=xXx=- : supreme

Supreme Playa : ny dopystim 9 u 4e?

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin westgame.org/tiger

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ http://westgame.org/

[AMXBANS] Reason: 'ZAJRUI ROT !'

[AMXBANS] Length: '10 hours'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBANS] Your IP: '10.40.0.13'

[AMXBANS] ===============================================

W.S | -=xXx=- : pot off

Kicked by Console

Это типа Робин Гуд такой, чат он не видел и тп и тд забанил только потому что кто то ххх (видимо кореша) стебанул ?

Чу́вство ю́мора — способность человека понимать юмор. Определяется культурными условиями, а также уровнем интеллектуального развития человека. Отсутствие чувства юмора может выступать объектом иронии.

После таких админов (кмз, интро и остальные респа строго) которые даже толком не могут разобратся (даже если я неправ разберись сначала) в ситуации , отбивается всякое желание заходить на серв который уже надолго забит в фэйворит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обидно-хорошего человека(и игрока) забанили

Імхо разорексу чіти не треба

А бюрократа треба імпічментом по одному місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Що за безпредєл адмінів?.. Як таке взагалі допускається?.. Зарізав адміна-тебе перманентно забанять чи що?..

Ну якщо мені бан дали за те що я випадково осліпив адмінчёга Інтро, він мене кікну... Зайшов, запитав чому кік?-Ввідповідь були безкінечні гони з мене, ну да по*... На ці мої запитання він знову закрив мені рот методом - забанив мну просто так... Як так безпрідєліть то моно? :angry:

В доказ маю весь лог, викладу тільки остаточний, якщо потребується більше весь! НЕХАРАШО ОДНАКО, АДМИНГёГИ, а-я-яй, ПОЗОРИТЕ СЕРВАК!!!

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin westgame.org/INtro

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ http://westgame.org/

[AMXBANS] Reason: 'pfff'

[AMXBANS] Length: '4 hours'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBANS] Your IP: '10.52.6.234'

[AMXBANS] ===============================================

Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Check y

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Проблемка неможу затйти на Вест гейм Класик 193.109.80.246:27011 суть в тому що через розкладку фаворит він просто незнаходиться , просто через конект пише Филд Конект , хто знає причину проблеми відпишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...