Перейти до змісту

Про тип аккаунта на форумі


Fagot

Рекомендовані повідомлення

Зараз тип мого акка - User, я не маю права писати в деяких вітках, в минулому я це питання піднімав, мені відповіли що так-як не являюсь користувачем Фотакома-Датагруп і не можу качати з фтп.

З завтрашнього дня я вже буду юзати інет від Датагруп(а саме ДМ), тому хотів би щоб тип мого акка перевели в Members, якщо це можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е-м, добавка: я також скоро (я так думаю, що скоро; заявка єст, але поки черга доповзе:lopata: (а всього то 5 м кабеля до дверей кинути:sm128:) стану користувачем ДМ, але лише вдома, а на роботі в мене нет від Укртела.

Яка ситуація з групами у такому випадку, якщо я, наприклад, зранку\вдень під Укртелекомом, а ввечері\вночі юзаю ДМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...тип акка - User, так-як не являюсь користувачем Фотакома-Датагруп і не можу качати з фтп.

хм, цікаво... знаю точно що двоє моїх знайомих реєструвались на цьому форумі і були відразу занесені в групу members, хоча обоє користуються ОГО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...тип акка - User, так-як не являюсь користувачем Фотакома-Датагруп і не можу качати з фтп.

хм, цікаво... знаю точно що двоє моїх знайомих реєструвались на цьому форумі і були відразу занесені в групу members, хоча обоє користуються ОГО...

ники пользователей в ПМ - статус изменим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а когда меня наконец переведут в группу Lords of the board?

после того, как встретишь 33-ю весну ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух як тема то розрослась :)

взагаліто укртел в мене так і остався - юзаю обидва канала, а то вдруг на датагруп буде перебор :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я хочу в групу "Chosen".

Хоча я впевнений, що за 20-50WMZ t0rik - будь-кому, будь-яку групу організує.. ;) І будь-якого кольору. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я хочу в групу "Chosen".

Хоча я впевнений, що за 20-50WMZ t0rik - будь-кому, будь-яку групу організує.. ;) І будь-якого кольору. :lol:

схоже на звинувачення у корупції:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не корупція, а надання платних технічних послуг в межах повноважень модератора :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% - платні послуги АДМІНІСТРАТОРА (читай власника, одного з власників) ресурсу. Тому все в межах закону :lol:

Корупція - це хабар..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені можна в групу The One? :lol:

думаю це датагрупу взагалі не проблема - просто тобі відрублять інтернет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...